Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open, dag 3 3. juni 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

27:56

21:29

Malin Rian

Stjørdals-Blink Orientering

20:35

15:50

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

19:25

14:56

Irene Storler Snøfugl

Freidig

15:59

12:17

Marit Storler Snøfugl

Freidig

14:35

11:13

Vilde Haaland

Wing OK

18:00

13:50

Linus Fossum Malmring

Freidig

15:01

11:33

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

16:48

12:55

Gaute Holck Sandberg

Wing OK

20:25

15:42

Emma Imsland

Wing OK

16:47

12:54

Saga Melbye-Berg

Wing OK

15:41

12:03

Una Nomeland

Byåsen IL

40:27

31:06

Einar Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

23:31

18:05

Guro Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

47:21

36:25

Eline Jøsang With

Wing OK

18:11

13:59

Sindre Sakshaug Mohus

Wing OK

21:26

16:29

Anton Nomeland

Byåsen IL

40:27

31:06

Sondre Maroni Stavik

Byåsen IL

32:01

24:37

Petter Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

26:16

20:12

DNS

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Guro Haaland

Wing OK

1:09:43

46:28

Maia Ruano Strand

Wing OK

1:07:50

45:13

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

28:20

18:53

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

29:32

+0:00

13:25

2.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

37:42

+8:10

17:08

3.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

39:16

+9:44

17:50

4.

Idun Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

54:00

+24:28

24:32

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

26:39

+0:00

10:15

2.

Anna Aurora Nolte

Freidig

27:45

+1:06

10:40

3.

Una Kittilsen

Freidig

28:16

+1:37

10:52

4.

Solveig Louise Nissen

Freidig

29:27

+2:48

11:19

5.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

30:28

+3:49

11:43

6.

Tora Kittilsen

Freidig

31:01

+4:22

11:55

7.

Maria Strømdal Wik

Freidig

31:10

+4:31

11:59

8.

Marita Aske

Freidig

35:05

+8:26

13:29

9.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

41:18

+14:39

15:53

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Malene Kolstad

Freidig

22:22

+0:00

10:39

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

23:16

+0:54

11:04

3.

Mari Eidsmo

Freidig

23:23

+1:01

11:08

4.

Trude Markhus

Verdal OK

24:11

+1:49

11:30

5.

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

24:37

+2:15

11:43

6.

Tale Tannvik Skei

Freidig

26:09

+3:47

12:27

7.

Silje Marie Nissen

Freidig

30:08

+7:46

14:20

8.

Maren Viken

Byåsen IL

32:16

+9:54

15:21

9.

Anna Christensen

Freidig

55:34

+33:12

26:27

DNS

Hege Hallan

OK Skøynar

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rigmor Standal

Stjørdals-Blink Orientering

54:47

+0:00

24:54

2.

Sarah Instanes

Varegg Fleridrett

1:01:46

+6:59

28:04

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

31:21

+0:00

10:27

2.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

42:38

+11:17

14:12

DNS

Anna Renolen

Wing OK

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

37:23

+0:00

11:40

2.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

38:07

+0:44

11:54

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

41:55

+4:32

13:05

4.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

51:19

+13:56

16:02

5.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:05:29

+28:06

20:27

DNS

Vera Melkild

Freidig

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

31:22

+0:00

9:30

2.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

32:06

+0:44

9:43

3.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

32:55

+1:33

9:58

4.

Maja Berger

Byåsen IL

35:22

+4:00

10:43

5.

Emma Arnesen

Byåsen IL

35:59

+4:37

10:54

6.

Helen Palmer

Byåsen IL

36:00

+4:38

10:54

7.

Åshild Kolstad

NTNUI

36:38

+5:16

11:06

8.

Aurora Fossøy

NTNUI

36:40

+5:18

11:06

9.

Mari Støen Gussiås

Molde og Omegn IF

37:52

+6:30

11:28

10.

Anna Ulvensøen

NTNUI

37:54

+6:32

11:29

11.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

37:58

+6:36

11:30

12.

Jenny Persson

Byåsen IL

38:13

+6:51

11:34

13.

Hannah Malmei

NTNUI

38:42

+7:20

11:43

14.

Marie Styrvold

NTNUI

38:44

+7:22

11:44

15.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

39:17

+7:55

11:54

16.

Ingvild Ramtvedt Næsset

NTNUI

40:02

+8:40

12:07

17.

Marit Melby Jacobsen

NTNUI

40:15

+8:53

12:11

18.

Kristin Brekke

NTNUI

40:23

+9:01

12:14

19.

Solveig Blindheim

NTNUI

40:35

+9:13

12:17

20.

Live Bredholt Jørgensen

NTNUI

41:24

+10:02

12:32

21.

Ronja Björklund

NTNUI

42:27

+11:05

12:51

22.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

42:53

+11:31

12:59

23.

Synne Fossøy

NTNUI

44:43

+13:21

13:33

24.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

46:34

+15:12

14:06

25.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

48:07

+16:45

14:34

26.

Marit Schmid

OL Trollelg

49:23

+18:01

14:57

27.

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

54:07

+22:45

16:23

DSQ

Silje Arntzen

NTNUI

43:23

100

DNS

Vilde Malmei

NTNUI

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

42:33

+0:00

13:17

2.

Tone Almås

IL Leik

44:28

+1:55

13:53

3.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

45:59

+3:26

14:22

4.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

46:42

+4:09

14:35

5.

Mette Resell Nolte

Freidig

48:49

+6:16

15:15

6.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

50:26

+7:53

15:45

7.

Tonje Bostad

Nidarøst OK

51:39

+9:06

16:08

8.

Tina Strømdal Wik

Freidig

54:18

+11:45

16:58

9.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:01:41

+19:08

19:16

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

37:46

+0:00

12:35

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

41:51

+4:05

13:57

3.

Sigrid Melkild

Freidig

49:47

+12:01

16:35

4.

Anne Melkild

Freidig

50:39

+12:53

16:53

5.

Mai Iren Almås

IL Leik

50:52

+13:06

16:57

6.

Turid Arnesen

Byåsen IL

1:06:34

+28:48

22:11

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

28:11

+0:00

13:25

2.

Stina Elfving

Byåsen IL

38:51

+10:40

18:30

DSQ

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

30:27

100 84 92 143 60 130

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

39:36

+0:00

18:51

2.

Anne Furuholt

OL Trollelg

56:31

+16:55

26:54

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

21:14

14:09

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

20:48

13:52

Ole Ulseth Sylte

Freidig

13:52

9:14

Jonas Alstad

Frol IL

14:59

9:59

Mathias Leroyer

Freidig

13:18

8:52

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

30:43

20:28

DNS

Erlend Grønli

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

26:43

+0:00

12:08

2.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

31:59

+5:16

14:32

3.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

35:48

+9:05

16:16

4.

Jakob Jøsang With

Wing OK

45:10

+18:27

20:31

DNS

Håkon Hallan

OK Skøynar

DNS

Alf Petter Lynum

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

19:36

+0:00

7:32

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

22:04

+2:28

8:29

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

23:02

+3:26

8:51

4.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

24:28

+4:52

9:24

5.

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

25:04

+5:28

9:38

6.

Vegard Lereim Storli

Freidig

28:47

+9:11

11:04

DSQ

Magnus Alstad

Frol IL

20:21

84 94 90 143 60 130

DNS

Emil Grønli

Freidig

DNS

Magne Guttvik

Wing OK

DNS

Sigurd Braathen

Wing OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

33:45

+0:00

10:32

2.

August Maske

Freidig

38:18

+4:33

11:58

3.

Petter Andreas Lona

Wing OK

38:56

+5:11

12:10

4.

Erlend Aune

Byåsen IL

45:20

+11:35

14:10

5.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

49:37

+15:52

15:30

6.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

1:03:02

+29:17

19:41

DSQ

Brage Asplem

Freidig

53:37

83 84 85 87 92

DNS

Hallvar Hallan

OK Skøynar

DNS

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

DNS

Henrik Braathen

Wing OK

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

25:30

+0:00

7:43

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

26:13

+0:43

7:56

3.

Jonas Grønli

Freidig

28:45

+3:15

8:42

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

29:32

+4:02

8:56

5.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

31:01

+5:31

9:23

6.

Håkon Holstad

Freidig

34:06

+8:36

10:20

7.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

43:43

+18:13

13:14

8.

Jonas Vindal

Wing OK

44:49

+19:19

13:34

DSQ

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:02:23

96 69 70 97 63 82 100 84 85 87

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Lyngen

Freidig

31:00

+0:00

8:09

2.

Fredrik Sandnes

Freidig

46:49

+15:49

12:19

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Danielsen

Kristiansand OK

30:09

+0:00

6:42

2.

Isak Bergset

Frol IL

30:27

+0:18

6:46

3.

Nicolas Rio

NTNUI

31:12

+1:03

6:56

4.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

31:31

+1:22

7:00

5.

Sindre Johannessen

Freidig

31:55

+1:46

7:05

6.

Martin Vister

Frol IL

31:58

+1:49

7:06

7.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

32:13

+2:04

7:09

8.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

32:36

+2:27

7:14

9.

Simen Aamodt

NTNUI

32:37

+2:28

7:14

10.

Oliwer Lundberg

Freidig

32:41

+2:32

7:15

11.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

33:05

+2:56

7:21

12.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

33:22

+3:13

7:24

13.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

33:31

+3:22

7:26

14.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

34:09

+4:00

7:35

15.

Ola Keiserås

IL Leik

34:42

+4:33

7:42

16.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

34:55

+4:46

7:45

17.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

35:08

+4:59

7:48

18.

Henry McNulty

NTNUI

35:13

+5:04

7:49

19.

Håkon Raadal Bjørlo

NTNUI

35:23

+5:14

7:51

20.

Tobias Kristensen

NTNUI

35:28

+5:19

7:52

21.

Erlend Nilsen Sandnes

NTNUI

36:00

+5:51

8:00

22.

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

36:51

+6:42

8:11

23.

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

37:07

+6:58

8:14

24.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

38:13

+8:04

8:29

25.

Erik Gustafsson

NTNUI

38:47

+8:38

8:37

26.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

40:47

+10:38

9:03

27.

Sturla Frydenlund

NTNUI

41:20

+11:11

9:11

28.

Jørgen Fiskum

Frol IL

42:54

+12:45

9:32

29.

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

43:47

+13:38

9:43

30.

Tomas Rusy

SK Kamenice

44:17

+14:08

9:50

31.

Adrian Opheim

NTNUI

44:21

+14:12

9:51

32.

Tommy Schmid

OL Trollelg

45:06

+14:57

10:01

33.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

45:30

+15:21

10:06

34.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

45:59

+15:50

10:13

35.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

48:59

+18:50

10:53

36.

Eirik Marthinsen

OL Trollelg

53:52

+23:43

11:58

37.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

54:10

+24:01

12:02

38.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

1:06:23

+36:14

14:45

39.

Børge Leiren

Byåsen IL

1:08:06

+37:57

15:08

40.

Peter Martinus Freyborg Uran

NTNUI

1:54:24

+1:24:15

25:25

DSQ

Henrik Upsal

NTNUI

3:33

81 63 67 65 64 110 69 70 63 82 83 84 8...

DSQ

Per Harald Löfgren Johansen

Varegg Fleridrett

4:56

63 67 65 64 110 69 70 63 82 83 84 85 8...

DSQ

Mattis Holt

Freidig

34:52

83 84

DSQ

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

47:25

67 65 64 110 69 70 63

DNS

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

DNS

Carl Petter Lyngen

Frol IL

DNS

Oskar Spets Storhov

Freidig

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Byåsen IL

29:32

+0:00

7:46

2.

Tomas Eidsmo

Freidig

31:44

+2:12

8:21

3.

Jørgen Tegdan

Freidig

31:52

+2:20

8:23

4.

Andreas Sylte

Freidig

31:53

+2:21

8:23

5.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

32:58

+3:26

8:40

6.

Pål Kittilsen

Freidig

34:32

+5:00

9:05

7.

Torgeir Aune

Byåsen IL

36:27

+6:55

9:35

8.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

36:31

+6:59

9:36

9.

Jon Holstad

Freidig

37:35

+8:03

9:53

10.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

38:37

+9:05

10:09

11.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

39:31

+9:59

10:23

12.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

47:35

+18:03

12:31

13.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

50:03

+20:31

13:10

14.

Olle Malmring

Freidig

50:22

+20:50

13:15

15.

Morten Løberg

OK Fjell

58:09

+28:37

15:18

16.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

1:04:16

+34:44

16:54

DNS

Øystein Braathen

Wing OK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Terje Kolstad

Freidig

32:50

+0:00

9:56

2.

Håvard Lorange

Freidig

33:15

+0:25

10:04

3.

Atle Pedersen

Melhus IL

34:15

+1:25

10:22

4.

Jens Even Storhov

Freidig

34:20

+1:30

10:24

5.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

37:29

+4:39

11:21

6.

Geir Arnesen

Freidig

40:18

+7:28

12:12

7.

Geir Paulsen

OL Trollelg

41:10

+8:20

12:28

8.

Arild H Clausen

Freidig

41:47

+8:57

12:39

9.

Øyvind Schjelderup

Wing OK

48:37

+15:47

14:43

10.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

49:40

+16:50

15:03

11.

Arild Heggeset

Freidig

51:04

+18:14

15:28

12.

Geir Willumsen

Freidig

1:42:20

+1:09:30

31:00

DSQ

Haakon Arnesen

Byåsen IL

41:38

63 96 69 70 97 63

DNS

Stein Markhus

Verdal OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

34:44

+0:00

11:34

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

35:44

+1:00

11:54

3.

Frank Bjarkø

Wing OK

42:19

+7:35

14:06

4.

Jan Gaute Buvik

Korgen IL

56:07

+21:23

18:42

5.

Åge Mohus

Bodø og Omegn IF Orientering

1:03:52

+29:08

21:17

DNS

Arnulf Villmo

Korgen IL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell-Petersen

Freidig

26:02

+0:00

12:23

2.

Roar Forbord

Malvik IL

27:04

+1:02

12:53

3.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

27:45

+1:43

13:12

4.

Gunnar Østerbø

Freidig

29:32

+3:30

14:03

5.

Edgar Furuholt

OL Trollelg

35:25

+9:23

16:51

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

35:31

+9:29

16:54

7.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

40:17

+14:15

19:10

8.

Robert Strøm

Wing OK

41:58

+15:56

19:59

9.

Rolf Karset

Steinkjer OK

42:02

+16:00

20:00

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

32:19

+0:00

15:23

2.

Paul Forseth

OL Trollelg

1:22:11

+49:52

39:08

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Støen Gussiås

Molde og Omegn IF

28:50

+0:00

9:36

2.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

31:16

+2:26

10:25

3.

Arne Grevskott

Frol IL

37:26

+8:36

12:28

4.

Trond Sletner

Freidig

38:10

+9:20

12:43

5.

Sofia Haglund

Stjørdals-Blink Orientering

39:06

+10:16

13:02

6.

Morten Korsvold

Wing OK

39:14

+10:24

13:04

7.

Marianne Opsahl Bredesen

NTNUI

44:00

+15:10

14:40

8.

Camilla Hengebøl

NTNUI

46:08

+17:18

15:22

9.

Inka Komonen

NTNUI

49:35

+20:45

16:31

10.

Kirsti Næss Olsen

OL Trollelg

55:05

+26:15

18:21

11.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

57:16

+28:26

19:05

12.

Nelly Maske

Freidig

58:25

+29:35

19:28

13.

Gunn Kari Hygen

Freidig

1:10:54

+42:04

23:38

14.

Maj Lisbet Rønning

Freidig

1:13:23

+44:33

24:27

15.

Jacob Hygen

Freidig

1:14:29

+45:39

24:49

16.

Janne Fossum Malmring

Freidig

1:15:37

+46:47

25:12

17.

Ingerid Angell-Petersen

Freidig

1:23:02

+54:12

27:40

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

48:24

+0:00

18:36

2.

Rudolf Schmid

OL Trollelg

52:27

+4:03

20:10

3.

Liv Tennes

Wing OK

53:20

+4:56

20:30

4.

Ingvild Snøfugl

Freidig

57:16

+8:52

22:01

5.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

57:45

+9:21

22:12

6.

Lars Talgø Kristiansen

Freidig

1:02:23

+13:59

23:59

7.

Rune M Holt

Freidig

1:03:23

+14:59

24:22

8.

Rune Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

1:05:32

+17:08

25:12

DSQ

Tormod Langaas

Nidarøst

1:01:47

63

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Emilie Lona

Wing OK

44:01

+0:00

20:00

2.

Terje Rian

Stjørdals-Blink Orientering

1:27:55

+43:54

39:57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2018, 21:29:40

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

273

Antall startet:

253