Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open, dag 1 1. juni 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Irene Storler Snøfugl

Freidig

12:27

Ragne Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

22:11

Åse Hoff Bjørklund

Nidarøst OK

22:49

Linus Fossum Malmring

Freidig

16:13

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

12:12

Hauk Vold Kirkvold

Wing OK

24:59

Emre Vold Kirkvold

Wing OK

24:39

Emma Imsland

Wing OK

13:21

Kristine Braathen

Wing OK

23:31

Saga Melbye-Berg

Wing OK

12:44

Ruth Astrid Castejon-Diez

Wing OK

13:26

Martin Sæther Levin

Freidig

12:16

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

13:27

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

36:23

Eivind Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

32:23

Marit Storler Snøfugl

Freidig

17:52

Gustav Johannes Bugten

Nidarøst OK

22:37

Sofia Johannes Bugten

Nidarøst OK

23:32

Peter With

Wing OK

21:36

Filip Nolte

Freidig

17:06

DSQ

Even Hoff Bjørklund

Nidarøst OK

22:41

101

DSQ

Eline Jøsang With

Wing OK

15:20

123

DSQ

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

29:31

102

DNS

Peter Jøsang With

Wing OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

17:17

Maia Ruano Strand

Wing OK

17:41

Guro Haaland

Wing OK

18:01

Solveig Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

19:32

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

16:29

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

15:08

+0:00

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

15:34

+0:26

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tyra Hopstad Nykvist

Wing OK

14:30

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

14:21

+0:00

2.

Una Kittilsen

Freidig

16:20

+1:59

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

17:28

+3:07

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

18:31

+4:10

5.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

18:57

+4:36

6.

Tora Kittilsen

Freidig

19:10

+4:49

7.

Marita Aske

Freidig

26:08

+11:47

DSQ

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

19:15

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

13:52

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

14:07

+0:15

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

14:32

+0:40

4.

Trude Markhus

Verdal OK

15:45

+1:53

5.

Tale Tannvik Skei

Freidig

17:33

+3:41

6.

Stine Aune

Nidarøst OK

17:56

+4:04

7.

Anna Christensen

Freidig

19:30

+5:38

8.

Silje Marie Nissen

Freidig

20:52

+7:00

DNS

Hege Hallan

OK Skøynar

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

15:46

+0:00

2.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

20:03

+4:17

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

13:43

+0:00

2.

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

14:56

+1:13

3.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

15:03

+1:20

4.

Ingunn Augdal Fløvig

Nidarøst OK

19:21

+5:38

DNS

Vera Melkild

Freidig

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

16:59

+0:00

2.

Mari Støen Gussiås

Molde og Omegn IF

17:24

+0:25

3.

Vilde Malmei

NTNUI

17:30

+0:31

4.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

17:32

+0:33

5.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

18:23

+1:24

6.

Åshild Kolstad

NTNUI

19:02

+2:03

7.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

19:10

+2:11

8.

Aurora Fossøy

NTNUI

19:38

+2:39

9.

Marie Styrvold

NTNUI

19:40

+2:41

10.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

19:43

+2:44

11.

Maja Berger

Byåsen IL

20:09

+3:10

12.

Evelina Folkesson

OK Torfinn

20:37

+3:38

13.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

20:38

+3:39

14.

Ingvild Torgersen

NTNUI

20:50

+3:51

15.

Kristine Ausen

NTNUI

21:04

+4:05

16.

Helene Omdal

NTNUI

21:10

+4:11

17.

Marit Schmid

OL Trollelg

21:15

+4:16

18.

Synne Fossøy

NTNUI

22:31

+5:32

19.

Kristin Høydalsvik Wells

Byåsen IL

23:29

+6:30

20.

Camilla Nilsson

OK Torfinn

24:42

+7:43

DSQ

Anna Ulvensøen

NTNUI

17:04

100

DNS

Marte Hoff Hagen

NTNUI

DNS

Kristin Jæger

Wing OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Resell Nolte

Freidig

16:15

+0:00

2.

Tina Strømdal Wik

Freidig

16:57

+0:42

3.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

18:33

+2:18

4.

Tone Almås

IL Leik

19:09

+2:54

DNS

Mari Angell-Petersen

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

16:04

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

16:08

+0:04

3.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

18:06

+2:02

4.

Sigrid Melkild

Freidig

18:52

+2:48

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

19:52

+3:48

6.

Turid Arnesen

Byåsen IL

20:13

+4:09

7.

Anne Melkild

Freidig

21:30

+5:26

8.

Mai Iren Almås

IL Leik

23:25

+7:21

9.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

24:33

+8:29

10.

Helen Margrethe Schjelderup

Nord-Østerdal OK

28:10

+12:06

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

19:27

+0:00

2.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

25:52

+6:25

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

20:46

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Grønli

Freidig

12:12

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

12:20

Ole Ulseth Sylte

Freidig

16:11

Mathias Leroyer

Freidig

13:37

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

18:59

DNS

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

11:30

+0:00

2.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

12:28

+0:58

3.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

13:30

+2:00

4.

Sivert Sæther Levin

Freidig

13:31

+2:01

5.

Jakob Jøsang With

Wing OK

13:48

+2:18

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

12:05

+0:00

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

14:29

+2:24

3.

Tristan Halvorsen

Freidig

14:43

+2:38

4.

Emil Grønli

Freidig

14:44

+2:39

5.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

15:27

+3:22

6.

Vegard Lereim Storli

Freidig

15:32

+3:27

7.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

15:37

+3:32

8.

Sigurd Braathen

Wing OK

17:49

+5:44

9.

Borgar Stavrum

Wing OK

19:54

+7:49

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

11:43

+0:00

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

13:47

+2:04

3.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

14:06

+2:23

4.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

15:08

+3:25

5.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

15:34

+3:51

6.

August Maske

Freidig

16:03

+4:20

6.

Einar Eide

Byåsen IL

16:03

+4:20

8.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

16:52

+5:09

9.

Nikolai Renolen

Wing OK

17:02

+5:19

10.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

17:05

+5:22

11.

Gabriel Callanan

Wing OK

17:10

+5:27

12.

Erlend Aune

Byåsen IL

17:20

+5:37

13.

Henrik Braathen

Wing OK

18:06

+6:23

14.

Brage Asplem

Freidig

19:16

+7:33

15.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

26:09

+14:26

DNS

Hallvar Hallan

OK Skøynar

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

15:39

+0:00

2.

Jonas Grønli

Freidig

15:41

+0:02

3.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

16:26

+0:47

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

16:48

+1:09

5.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

18:07

+2:28

6.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

19:47

+4:08

DSQ

Håkon Holstad

Freidig

17:56

122

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Lyngen

Freidig

15:08

+0:00

2.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

15:56

+0:48

3.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

16:30

+1:22

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Sandstad Eidsmo

Freidig

15:24

+0:00

2.

Per Harald Löfgren Johansen

Varegg Fleridrett

15:51

+0:27

3.

Nicolas Rio

NTNUI

15:58

+0:34

4.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

16:09

+0:45

5.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

16:15

+0:51

6.

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

16:55

+1:31

6.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:55

+1:31

8.

Mattis Holt

Freidig

16:57

+1:33

9.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

17:09

+1:45

10.

Tomas Rusy

SK Kamenice

17:19

+1:55

11.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

17:27

+2:03

12.

Håvard Mo Vaadal

NTNUI

17:34

+2:10

13.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

18:08

+2:44

14.

Henrik Upsal

NTNUI

18:31

+3:07

15.

Ola Keiserås

IL Leik

18:38

+3:14

16.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

18:51

+3:27

17.

Jørgen Madslien

NTNUI

18:53

+3:29

18.

Christian Hohl

Wing OK

19:07

+3:43

19.

Erik Gustafsson

NTNUI

19:41

+4:17

20.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

19:51

+4:27

21.

Tommy Schmid

OL Trollelg

20:02

+4:38

22.

Tobias Kristensen

NTNUI

20:28

+5:04

23.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

21:06

+5:42

24.

Børge Leiren

Byåsen IL

21:19

+5:55

25.

Adrian Opheim

NTNUI

21:26

+6:02

26.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

21:31

+6:07

27.

Eirik Marthinsen

OL Trollelg

22:27

+7:03

28.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

22:43

+7:19

29.

Peter Martinus Freyborg Uran

NTNUI

25:40

+10:16

30.

Truls Bjørklund

Nidarøst OK

26:27

+11:03

DSQ

Vegard Danielsen

Kristiansand OK

15:34

120 104

DNS

Carl Petter Lyngen

Frol IL

DNS

Henry McNulty

NTNUI

DNS

Sindre Johannessen

Freidig

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

16:03

+0:00

2.

Arild Nomeland

Byåsen IL

16:07

+0:04

3.

Andreas Sylte

Freidig

17:07

+1:04

4.

Jon Holstad

Freidig

19:06

+3:03

5.

Eivind Lona

Wing OK

19:14

+3:11

6.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

19:47

+3:44

7.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

21:43

+5:40

8.

Øystein Braathen

Wing OK

21:58

+5:55

9.

Olle Malmring

Freidig

22:14

+6:11

10.

Morten Løberg

OK Fjell

24:48

+8:45

11.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

30:08

+14:05

DSQ

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

16:05

106

DSQ

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

18:23

175

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Stræte

Wing OK

18:02

+0:00

2.

Frode Sjøvold

Røros IL

18:42

+0:40

3.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

19:19

+1:17

4.

Agnar Renolen

Wing OK

19:24

+1:22

5.

Håvard Lorange

Freidig

20:27

+2:25

6.

Morten Korsvold

Wing OK

20:39

+2:37

7.

Stein Markhus

Verdal OK

20:43

+2:41

8.

Terje Midtbø

Wing OK

21:10

+3:08

9.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

21:36

+3:34

10.

Geir Arnesen

Freidig

22:19

+4:17

11.

Jon Vindal

Wing OK

25:13

+7:11

12.

Arild Heggeset

Freidig

25:18

+7:16

13.

Geir Willumsen

Freidig

29:23

+11:21

14.

Geir Paulsen

OL Trollelg

36:44

+18:42

DSQ

Jens Even Storhov

Freidig

16:48

109

DSQ

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

21:30

106

DNS

Øyvind Schjelderup

Wing OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

17:34

+0:00

2.

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

19:16

+1:42

3.

Tor Gjermstad

Wing OK

22:01

+4:27

4.

Åge Mohus

Bodø og Omegn IF Orientering

22:49

+5:15

5.

Rune M Holt

Freidig

24:32

+6:58

DNS

Arnulf Villmo

Korgen IL

DNS

Frank Bjarkø

Wing OK

DNS

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

19:15

+0:00

2.

Rolf Karset

Steinkjer OK

22:02

+2:47

3.

Tom Bugge

Byåsen IL

22:04

+2:49

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

25:30

+6:15

5.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

28:21

+9:06

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

26:45

100

DSQ

Robert Strøm

Wing OK

28:57

106 126

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

31:43

+0:00

DSQ

Paul Forseth

OL Trollelg

34:30

100

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

14:56

+0:00

2.

Janne Fossum Malmring

Freidig

23:44

+8:48

DSQ

Håkon Støen Gussiås

Molde og Omegn IF

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvil Snøfugl

Freidig

21:08

+0:00

2.

Lars Talgø-Kristiansen

Freidig

21:32

+0:24

3.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

22:51

+1:43

4.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

24:03

+2:55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2018, 13:33:57

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

231

Antall startet:

216