Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell 4 - Gjerdrum 6. juni 2018

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

47:46

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

48:11

+0:25

3.

Terje Bråten

Ullensaker OL

49:55

+2:09

44

4.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

50:48

+3:02

5.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

54:32

+6:46

6.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

58:52

+11:06

7.

Anders Horvei

Frogner OL

1:01:17

+13:31

8.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:36:03

+48:17

DSQ

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

44:52

40

DSQ

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

1:00:54

40

DSQ

Joakim Ryen

Ullensaker OL

1:05:55

44 45 33 47 87 249

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Breen

Ullensaker OL

50:41

+0:00

2.

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

1:04:59

+14:18

DSQ

Silje Breen

Privat

1:32:57

33 47 87

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

37:39

+0:00

2.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

42:03

+4:24

3.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

42:09

+4:30

4.

Odd Sletten

Ullensaker OL

44:01

+6:22

5.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

52:01

+14:22

6.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

59:42

+22:03

51

7.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

1:07:05

+29:26

DSQ

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

1:07:40

40

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

56:36

+0:00

2.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

1:04:33

+7:57

249

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

25:13

+0:00

48

2.

Ivar Monsrud

Nes OL

30:52

+5:39

48

3.

Martin Reistadbakk

Gjerdrum OL

33:06

+7:53

48

4.

Oscar Wetting Iversen

Gjerdrum OL

39:16

+14:03

48

5.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

39:25

+14:12

48

6.

Jakob Ramse Dønåsen

Gjerdrum OL

40:30

+15:17

48

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

25:28

+0:00

48

2.

Nanna Bergan

Frogner OL

30:23

+4:55

48

3.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

32:11

+6:43

48

4.

Nina Eik

Gjerdrum OL

32:24

+6:56

48

5.

Bente Aarhus

Nes OL

38:40

+13:12

48

6.

Unni Glomnes

Gjerdrum OL

39:36

+14:08

48

7.

Mary Elanor Mclaughlin

Gjerdrum OL

40:17

+14:49

48

8.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

55:26

+29:58

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Robin Lye

Hurdal OL

24:24

Ole Lye

Hurdal OL

18:08

87

DSQ

Thomas Ryen

Ullensaker OL

20:04

61 63 36 87

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vårin Gjørsvik

Gjerdrum OL

32:16

77

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

48:34

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Pål Næss

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2018, 21:43:17

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

44

Antall startet:

44