Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 7. juni 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Soltveit

OL Trollelg

9:07

8:17

Vilde Haaland

Wing OK

8:52

8:03

Tobias Sund

OL Trollelg

8:26

7:39

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

10:16

9:20

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

16:00

14:32

Trygve Bøhle

Freidig

14:54

13:32

Eira Forsbak Asplem

Freidig

12:35

11:26

Filip Leonard Nolte

Freidig

15:09

13:46

Emma Imsland

Wing OK

14:11

12:53

Ivar David Ellerås Atkinson

Freidig

11:38

10:34

Hauk Vold Kirkvold

Wing OK

23:58

21:47

Brage Strøm Haugsnes

Wing OK

8:10

7:25

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

9:25

8:33

Edwin Irving

Byåsen IL

0:00

Eva Amundsen

Freidig

8:25

7:39

Henrik Bjørkan

Byåsen IL

16:05

14:37

Eline Jøsang With

Wing OK

12:20

11:12

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

23:03

20:57

Aksel Hanssen

Byåsen IL

14:24

13:05

Martin Melhuus

Wing OK

10:24

9:27

Balder Svarstad Bergstrøm

Freidig

9:24

8:32

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

37:21

33:57

Arne Magnus Melhuus

Wing OK

19:20

17:34

Tora Marstrand Hasle

Freidig

18:22

16:41

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

43:36

39:38

DNS

Martin Sæther Levin

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lina Sandquist

OL Trollelg

25:19

18:05

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

25:48

18:25

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

20:16

14:28

Maia Ruano Strand

Wing OK

27:01

19:17

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

24:58

17:50

Guro Haaland

Wing OK

44:22

31:41

DNS

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Halvorsen

Freidig

11:58

+0:00

8:32

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

13:25

+1:27

9:35

3.

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

15:04

+3:06

10:45

4.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

15:21

+3:23

10:57

5.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

16:09

+4:11

11:32

6.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

16:55

+4:57

12:05

7.

Nora Sumstad Hanssen

Byåsen IL

16:57

+4:59

12:06

8.

Maja Strand Aune

OL Trollelg

31:07

+19:09

22:13

9.

Mia Stormo

OL Trollelg

36:48

+24:50

26:17

10.

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

48:14

+36:16

34:27

150

11.

Eir Sverresdotter Ekseth

Freidig

+0:0-58

0:00

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Uglemsmo

Selbu OK

42:46

+0:00

35:38

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

19:23

+0:00

8:04

2.

Una Kittilsen

Freidig

20:43

+1:20

8:37

3.

Tora Kittilsen

Freidig

24:53

+5:30

10:22

4.

Marita Aske

Freidig

27:37

+8:14

11:30

5.

Anna Aurora Nolte

Freidig

27:48

+8:25

11:35

6.

Solveig Louise Nissen

Freidig

28:15

+8:52

11:46

7.

Eira Ausen Fossmark

Freidig

29:27

+10:04

12:16

8.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

30:17

+10:54

12:37

9.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

32:44

+13:21

13:38

10.

Selma Nevin

Freidig

34:36

+15:13

14:25

11.

Maria Strømdal Wik

Freidig

34:38

+15:15

14:25

12.

Ella Sandstad

Freidig

34:42

+15:19

14:27

13.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

35:34

+16:11

14:49

14.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

37:41

+18:18

15:42

DSQ

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

30:39

42

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma B. Hjelmen

OL Trollelg

17:22

+0:00

12:24

2.

Karoline B. Hjelmen

OL Trollelg

20:43

+3:21

14:47

3.

Anna Heksem Leraand

OL Trollelg

28:51

+11:29

20:36

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

25:48

+0:00

8:53

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

26:39

+0:51

9:11

3.

Mari Eidsmo

Freidig

26:56

+1:08

9:17

4.

Vilde Lereim Storli

Freidig

27:10

+1:22

9:22

5.

Tale Stangvik Skei

Freidig

29:03

+3:15

10:01

6.

Anna Christensen

Freidig

30:42

+4:54

10:35

7.

Maren Viken

Byåsen IL

35:32

+9:44

12:15

8.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

45:02

+19:14

15:31

DSQ

Silje Marie Nissen

Freidig

39:10

133

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

39:22

+0:00

13:34

2.

Ingunn Augdal Fløvig

Nidarøst OK

42:57

+3:35

14:48

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eivind Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

0:00

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

44:01

31:26

Mathias Leroyer

Freidig

9:37

6:52

Ole Ulseth Sylte

Freidig

17:09

12:15

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

15:46

11:15

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

22:09

15:49

Jens Anton Andresen

Malvik IL

41:49

29:52

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Hellevik

Freidig

11:11

+0:00

7:59

2.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

13:19

+2:08

9:30

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

14:39

+3:28

10:27

4.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

16:41

+5:30

11:55

5.

Endre Sæterbø Nielsen

Wing OK

21:57

+10:46

15:40

6.

Nathaniel Braathen

OL Trollelg

26:19

+15:08

18:47

7.

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Freidig

27:19

+16:08

19:30

141 165

8.

Sofus H Lind

Wing OK

40:57

+29:46

29:15

9.

Sivert Aalmo

Malvik IL

47:26

+36:15

33:52

DSQ

Sven Nevin

Freidig

21:41

142

DNS

Sivert Sæther Levin

Freidig

DNS

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Freidig

DNS

Johannes Stordal

Byåsen IL

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arian Haukø

Nidarøst OK

9:40

+0:00

8:03

2.

Scott Sjølie

Freidig

11:56

+2:16

9:56

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

18:44

+0:00

7:48

2.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

22:36

+3:52

9:25

3.

Sverre Hellevik

Freidig

27:24

+8:40

11:25

4.

Emil Grønli

Freidig

27:46

+9:02

11:34

5.

Tristan Halvorsen

Freidig

28:46

+10:02

11:59

6.

Vegard Lereim Storli

Freidig

30:21

+11:37

12:38

7.

Aksel Viken

Byåsen IL

32:51

+14:07

13:41

8.

Anders Tørum

Selbu OK

34:00

+15:16

14:10

9.

Herman Bruchmuller Sundt

Byåsen IL

35:52

+17:08

14:56

10.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

39:50

+21:06

16:35

11.

Tobias Eid-Johansen

Nidarøst OK

49:42

+30:58

20:42

12.

Jone Ingebrigt Sirum Samland

Selbu OK

53:55

+35:11

22:27

13.

Borgar Stavrum

Wing OK

54:23

+35:39

22:39

DSQ

Alfred Irving

Byåsen IL

25:40

105 135 136 104 162 134 169 166 139 140 74 161 4...

DSQ

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

25:50

136

DNS

Magne Guttvik

Wing OK

DNS

Vegard Mosbakk Fjeldstad

OL Trollelg

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

26:03

+0:00

7:53

2.

Einar Eide

Byåsen IL

31:22

+5:19

9:30

3.

Jostein Rø

Freidig

32:30

+6:27

9:50

4.

Nikolai Renolen

Wing OK

33:24

+7:21

10:07

5.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

34:53

+8:50

10:34

6.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

35:05

+9:02

10:37

7.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

35:59

+9:56

10:54

8.

Gabriel Callanan

Wing OK

41:11

+15:08

12:28

8.

Vemund Mølnvik

Freidig

41:11

+15:08

12:28

10.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

42:17

+16:14

12:48

11.

Ørjan Sæter

Melhus IL

42:54

+16:51

13:00

12.

Oskar Storler

Melhus IL

1:08:50

+42:47

20:51

DSQ

Andreas Aagesen

Melhus IL

24:49

38 74 161 42 38 139 104 162 134 133 39 38 7...

DSQ

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

35:30

38 74 161 42 38 139 104 162 134 133 39 38 17...

DSQ

Brage Asplem

Freidig

41:36

79

DSQ

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

45:29

79 174 168 71 44

DNS

August Hopstad Nykvist

Wing OK

DNS

Albert Odin Klæbo Drevdal

Freidig

DNS

Erlend Aune

Byåsen IL

Klasse: H 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvin Skauby grønning

Selbu OK

1:10:11

+0:00

29:14

DNS

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

DNS

Martin Aune

Melhus IL

DNS

Knut Hage

Melhus IL

DNS

Erik Tofte jr

Melhus IL

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Vindal

Wing OK

32:58

+0:00

9:59

2.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

45:36

+12:38

13:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 juni 2018, 21:06:08

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

140

Antall startet:

125