Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Jonsokløpet 10. juni 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Åse Marie Halaas Appenzeller

Fossum IF

Elias Hustveit

Fossekallen IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Opseth

Ringerike OL

1:02:04

+0:00

2.

Frida Hope

Modum OL

1:06:01

+3:57

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

36:12

+0:00

2.

Kari Kollstrøm

Ringerike OL

1:00:00

+23:48

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Nyhagen

Fossekallen IL

26:03

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kseniya Mironava

Modum OL

41:43

+0:00

2.

Helene Brandal Søfting

Kongsberg OL

1:18:17

+36:34

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annabell Aunmo Kjellevold

Modum OL

33:47

+0:00

144

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

42:54

+0:00

2.

Karoline Torø

Kongsberg OL

47:33

+4:39

3.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

59:32

+16:38

4.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

1:00:50

+17:56

5.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

1:01:52

+18:58

6.

Adine Blakkestad Ingesen

Sarpsborg OL

1:12:24

+29:30

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Skjelbred

Kongsberg OL

40:30

+0:00

2.

Lise Meldgaard

Konnerud IL

52:32

+12:02

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Letmolie

Eiker OL

55:06

+0:00

2.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

59:14

+4:08

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

52:02

+0:00

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

57:05

+0:00

2.

Trine Disch Kihle

NTNUI

1:00:41

+3:36

3.

Kristine Grønlund

Ringerike OL

1:05:17

+8:12

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Ingela Hope

Modum OL

49:16

+0:00

2.

Trine Opseth

Ringerike OL

53:59

+4:43

3.

Larysa Mironava

Modum OL

56:07

+6:51

4.

Monica Berglund

Ringerike OL

1:09:37

+20:21

5.

Mette Spangberg

Konnerud IL

1:20:36

+31:20

156

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

43:53

+0:00

2.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

45:18

+1:25

3.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

51:38

+7:45

4.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

55:49

+11:56

5.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

1:09:18

+25:25

6.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:20:27

+36:34

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete S B Hovi

Skien OK

44:39

+0:00

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Strande

Skien OK

33:12

+0:00

2.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

37:17

+4:05

3.

Kari Strande

Ringerike OL

38:54

+5:42

4.

Aud Kjemperud

Eiker OL

52:16

+19:04

5.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

55:41

+22:29

DSQ

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

47:28

163 145 164 150 154 100

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

38:30

+0:00

2.

Bjørg Mostaul

Bø OL

57:32

+19:02

DSQ

Marta Stang

Modum OL

1:10:58

164 150 154

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

44:28

+0:00

2.

Hanne Bræck

Kongsberg OL

49:40

+5:12

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Torø

Kongsberg OL

29:56

+0:00

2.

Oskar Hope

Modum OL

38:37

+8:41

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal OL

33:51

+0:00

2.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

41:32

+7:41

3.

Borgar Skjelbred

Kongsberg OL

53:57

+20:06

4.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

1:01:33

+27:42

DSQ

Reidar Kollstrøm

Ringerike OL

1:54:23

150 154

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Nyhagen

Fossekallen IL

22:51

+0:00

2.

Sigurd Paulsen Ask

Lierbygda OL

35:40

+12:49

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

43:35

+0:00

Klasse: H 17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Sandvoll Ask

Lierbygda OL

1:14:37

+0:00

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Mauthe

Modum OL

29:15

+0:00

DNS

Lars-Erik Østerud

Eiker OL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Graffer

Ringerike OL

1:23:29

+0:00

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Bækkelagets SK

51:13

+0:00

2.

Charles Halaas

Fossum IF

55:11

+3:58

3.

Morten Jørgensen

Kristiansand OK

56:06

+4:53

4.

David Løver

Modum OL

57:42

+6:29

5.

Lars Grønhovd

Modum OL

1:02:14

+11:01

6.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

1:11:30

+20:17

7.

Siggen Ytrehus

Bø OL

1:14:32

+23:19

8.

Harald Hovi

Skien OK

1:15:15

+24:02

DSQ

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

58:15

155 166 167 168 146

DSQ

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

1:06:54

146 154

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

André Jægtvik

Konnerud IL

46:27

+0:00

2.

Christian Gløgård

Nittedal OL

47:42

+1:15

3.

Lars Berglund

Ringerike OL

51:27

+5:00

4.

Per Erik Opseth

Ringerike OL

58:02

+11:35

5.

Øystein Skjelbred

Kongsberg OL

58:11

+11:44

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:57:21

+1:10:54

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Kihle

Ringerike OL

35:41

+0:00

2.

Gunnar Hope

Modum OL

40:52

+5:11

3.

Bjørn Hallan

Lommedalens IL

42:12

+6:31

4.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

47:37

+11:56

5.

Lars Heggelund

Lierbygda OL

48:29

+12:48

6.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

50:57

+15:16

7.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

51:58

+16:17

8.

Frode Løset

Ringerike OL

52:45

+17:04

9.

Lars D. Fjeldstad

Ringerike OL

53:54

+18:13

10.

Martin Granly

Lillomarka OL

56:15

+20:34

11.

Helge Graffer

Ringerike OL

1:11:57

+36:16

12.

Knut Ivar Kollstrøm

Ringerike OL

1:33:01

+57:20

13.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:34:52

+59:11

DSQ

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

51:24

161 162 166

Brutt

Are Njåstein

IL Tyrving

14:24

161 162 166 156 165 164 146 154 100

DNS

Hroar Sanna

Ringerike OL

DNS

Hallvard Berg

IL Tyrving

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

34:49

+0:00

2.

Per Gunnar Dahl

Ringerike OL

45:44

+10:55

3.

Olav Nipen

IL Tyrving

59:50

+25:01

4.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:07:55

+33:06

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Brox

Toten Troll

38:10

+0:00

2.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

39:48

+1:38

3.

Tor Trøan

Hadeland OL

44:43

+6:33

4.

Johan Swärd

Hadeland OL

53:55

+15:45

5.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

54:32

+16:22

6.

Petter Næss

Oppsal Orientering

55:51

+17:41

7.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

1:06:29

+28:19

DNS

Øystein Andersen

Eiker OL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åmund Tonna

Eiker OL

28:34

+0:00

2.

Helge Revhaug

Ringerike OL

32:03

+3:29

3.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

36:00

+7:26

4.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

40:35

+12:01

5.

Kjell Grønhovd

Modum OL

42:45

+14:11

6.

Trond Wettergreen

Driv IL

44:46

+16:12

7.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

50:21

+21:47

8.

Hallvard Myrvoll

Bø OL

1:01:23

+32:49

9.

Bård Stang

Modum OL

1:12:43

+44:09

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

1:12:54

+0:00

DNS

Steinar Ruud

Konnerud IL

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

1:16:53

+0:00

2.

Sverre Thune

Ringerike OL

1:18:19

+1:26

3.

Ole Johan Torgerud

Stranden IL

1:47:45

+30:52

157 163 145 164 150 154

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juha Viena

Ringerike OL

38:53

+0:00

2.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

43:39

+4:46

3.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:08:49

+29:56

4.

Marion Amundsen

Ringerike OL

1:30:08

+51:15

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngve Swärd

Hadeland OL

45:06

+0:00

2.

Tanja Appenzeller

Fossum IF

1:19:12

+34:06

DSQ

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

1:21:49

169 164 150 154

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unn Disch Kihle

Ringerike OL

52:22

+0:00

2.

Ylva Swärd

Hadeland OL

52:46

+0:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2018, 07:58:43

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

129

Antall startet:

124