Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KSOL-klubbm 10. juni 2018

Klasse: DH-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

20:31

+0:00

2.

Sigurd Revhaug

Kolbotn og Skimt OL

22:41

+2:10

3.

Tobias Haugane

Kolbotn og Skimt OL

22:44

+2:13

4.

Selma Feyling

Kolbotn og Skimt OL

22:53

+2:22

5.

Maria Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

25:14

+4:43

6.

Lea Leiren Günther

Kolbotn og Skimt OL

36:57

+16:26

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

27:14

+0:00

2.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

31:10

+3:56

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

23:09

+0:00

2.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

27:19

+4:10

3.

Isabel Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

57:45

+34:36

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

38:46

+0:00

2.

Solvår Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

46:06

+7:20

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

44:18

+0:00

DSQ

Ingrid Lome Hagman

Kolbotn og Skimt OL

59:51

119

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

30:07

+0:00

2.

Bernard Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

43:46

+13:39

3.

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

46:15

+16:08

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Gammelseter

Kolbotn og Skimt OL

34:33

+0:00

2.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

34:44

+0:11

3.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

38:21

+3:48

4.

Lars Leiren

Kolbotn og Skimt OL

45:27

+10:54

5.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

51:57

+17:24

80

6.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

53:52

+19:19

7.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

55:26

+20:53

8.

Håvard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

1:17:30

+42:57

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

25:59

+0:00

2.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

27:16

+1:17

3.

Rolf Hagman

Kolbotn og Skimt OL

44:40

+18:41

4.

Svein Kvalheim

Kolbotn og Skimt OL

51:14

+25:15

5.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:24:15

+58:16

Klasse: ÅpenC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Ohm

Kolbotn og Skimt OL

28:32

+0:00

2.

Kjersti Aaby

Kolbotn og Skimt OL

35:55

+7:23

3.

Veronica Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

41:22

+12:50

4.

Johanne Hortman

Kolbotn og Skimt OL

46:00

+17:28

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

37:58

Lotte Hansen Haugane

Kolbotn og Skimt OL

31:03

Vegard Fosse Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

34:04

Håkon Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

34:11

Susanne Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

38:00

Kaspian Høier Ohm

Kolbotn og Skimt OL

21:08

Leander Høyer Ohm

Kolbotn og Skimt OL

25:08

Klasse: D17lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

47:59

+0:00

2.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

51:09

+3:10

3.

Monica Feyling

Kolbotn og Skimt OL

54:31

+6:32

Klasse: H13-16A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

49:40

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2018, 13:14:55

Arrangør:

Kolbotn & Skimt OL

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46