Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell 5 - Åpent klubbmesterskap, Ullensaker 10. juni 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Taje Skeie

Eidsvoll OL

15:52

+0:00

2.

Per-Magnus Lynne

Ullensaker OL

23:17

+7:25

3.

Mari Strande

Ullensaker OL

23:28

+7:36

4.

Edvin Slåstad

Ullensaker OL

24:20

+8:28

5.

Ine Strande

Gjerdrum OL

26:19

+10:27

6.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

27:44

+11:52

7.

Einar Ihler-Antonsen

Eidsvoll OL

31:55

+16:03

8.

Marianne Slåstad

Ullensaker OL

33:22

+17:30

9.

Klara Slåstad

Ullensaker OL

33:26

+17:34

10.

Bente Aarhus

Nes OL

34:42

+18:50

10.

Mathea Aarhus Megrund

Nes OL

34:42

+18:50

12.

Haakon Aarhus Megrund

Nes OL

34:45

+18:53

13.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

39:23

+23:31

14.

Alvin Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

39:29

+23:37

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

28:17

+0:00

2.

Leah Larsson Wiik

Ullensaker OL

36:45

+8:28

3.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

49:33

+21:16

4.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

53:44

+25:27

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner OL

55:51

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

44:14

+0:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

1:02:28

+0:00

DSQ

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

39:22

44 50 47 31 48 49 32 106

DSQ

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

50:11

50 47 31 48 49 32 106

DSQ

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:16:13

40 44 50 47

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

57:29

+0:00

2.

Tina Økern

Frogner OL

1:06:20

+8:51

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

26:23

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Taje Skeie

Eidsvoll OL

45:05

+0:00

2.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

1:00:39

+15:34

3.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

1:05:07

+20:02

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

1:00:00

+0:00

2.

Stian Moseide Sørlie

Gjerdrum OL

1:07:59

+7:59

DSQ

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:10:52

43

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarl Magnus Berge

Søgne og Sogndal OK

44:34

+0:00

2.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

51:59

+7:25

3.

Anders Horvei

Frogner OL

52:14

+7:40

4.

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

54:24

+9:50

5.

Dag Økern

Frogner OL

1:02:39

+18:05

6.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

1:04:19

+19:45

7.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

1:13:34

+29:00

8.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

1:29:54

+45:20

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Antonsen

Eidsvoll OL

46:20

+0:00

2.

Terje Bråten

Ullensaker OL

48:03

+1:43

3.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

53:02

+6:42

4.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:23:29

+37:09

5.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

1:24:26

+38:06

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Sørberg

Frogner OL

49:52

+0:00

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

33:06

+0:00

2.

Tor Strand

Eidsvoll OL

36:21

+3:15

3.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

50:11

+17:05

DSQ

Per Aas

Eidsvoll OL

39:04

32

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

25:02

+0:00

2.

Ivar Monsrud

Nes OL

31:07

+6:05

Klasse: Mosjon A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

1:11:44

+0:00

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

1:19:29

+7:45

DSQ

Christer Andersson

Privat

55:19

50 47 31 48 49 32 106

Klasse: Mosjon B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

39:33

+0:00

2.

Odd Sletten

Ullensaker OL

42:44

+3:11

3.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

47:14

+7:41

4.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

51:54

+12:21

5.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

56:47

+17:14

6.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

1:02:19

+22:46

Klasse: Mosjon C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

29:37

+0:00

2.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

36:25

+6:48

3.

Stig Wiik

Ullensaker OL

36:43

+7:06

4.

Vårin Gjørsvik

Gjerdrum OL

44:18

+14:41

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Kari Hovind

Ullensaker OL

Arrangør

Anne Larsson Hovin

Ullensaker OL

Arrangør

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2018, 22:03:41

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

70

Antall startet:

70