Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #3 13. juni 2018

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Gjetanger

Måren OK

26:06

+0:00

13:10

2.

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

31:09

+5:03

15:43

3.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

33:36

+7:30

16:58

4.

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

55:38

+29:32

28:05

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

37:40

+0:00

14:12

2.

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

50:15

+12:35

18:57

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

37:58

+0:00

12:52

2.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

42:20

+4:22

14:21

3.

Isabel Hanstanger

Kolbotn og Skimt OL

50:30

+12:32

17:07

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

37:39

+0:00

9:36

2.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

42:25

+4:46

10:49

3.

Sigrid Bjørgen

Hamar OK

44:20

+6:41

11:18

4.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

44:55

+7:16

11:27

5.

Ingvild Mohr Hansen

Ås-NMBU Orientering

58:06

+20:27

14:49

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

41:06

+0:00

13:55

Brutt

Linda Fredh

OK Moss

1:07:46

170 171 172 169

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn-Torill Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

32:04

+0:00

10:52

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

32:32

+0:28

11:01

3.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

33:24

+1:20

11:19

4.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

34:08

+2:04

11:34

5.

Tove Strand

Måren OK

36:46

+4:42

12:27

6.

Mona Strand

Måren OK

40:08

+8:04

13:36

7.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

40:28

+8:24

13:43

8.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

43:21

+11:17

14:41

9.

Grete Berntsen

Måren OK

57:20

+25:16

19:26

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lome Hagman

Kolbotn og Skimt OL

46:11

+0:00

15:39

2.

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:04:45

+18:34

21:56

38

3.

Bodil Klakegg

Kolbotn og Skimt OL

1:08:00

+21:49

23:03

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

44:11

+0:00

16:40

2.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

49:53

+5:42

18:49

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

18:25

+0:00

9:18

2.

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

21:09

+2:44

10:40

3.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

21:27

+3:02

10:50

4.

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

24:11

+5:46

12:12

5.

Tellev Grindflek

Ås-NMBU Orientering

41:08

+22:43

20:46

6.

Håvard Endresen

Måren OK

51:04

+32:39

25:47

7.

Gabriel Morenko

Ås-NMBU Orientering

55:48

+37:23

28:10

174

DNS

Rafael Ortega-Berg

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

28:45

+0:00

10:50

2.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

31:16

+2:31

11:47

3.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

38:43

+9:58

14:36

4.

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

55:21

+26:36

20:53

DNS

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

30:42

+0:00

7:49

2.

Andreas Gjetanger

Måren OK

39:07

+8:25

9:58

3.

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

1:16:12

+45:30

19:26

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

37:08

+0:00

6:39

2.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

47:50

+10:42

8:34

3.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

52:03

+14:55

9:19

4.

Bengt Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

55:14

+18:06

9:53

5.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

56:12

+19:04

10:04

6.

Morten Tangen

OK Moss

56:40

+19:32

10:09

7.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:00:47

+23:39

10:53

DSQ

Bjørn Håvard Evjen

Ås-NMBU Orientering

1:05:50

39

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerknes

Måren OK

35:21

+0:00

9:01

2.

Håkon Meland-Tangen

Bækkelagets SK

41:38

+6:17

10:37

3.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

44:27

+9:06

11:20

4.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

45:46

+10:25

11:40

5.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

46:31

+11:10

11:51

6.

Dag Strisland

Kolbotn og Skimt OL

48:59

+13:38

12:29

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

35:48

+0:00

9:07

2.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

36:16

+0:28

9:15

3.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

36:19

+0:31

9:15

4.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

38:29

+2:41

9:49

5.

Lars Petter Endresen

Måren OK

39:38

+3:50

10:06

6.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

41:38

+5:50

10:37

7.

Morten Karlsen

Måren OK

43:31

+7:43

11:06

8.

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

44:00

+8:12

11:13

9.

Trond Holter

Måren OK

46:54

+11:06

11:57

10.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

55:54

+20:06

14:15

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Hauketo IF

25:30

+0:00

8:38

2.

Stein Turtumøygard

Måren OK

35:53

+10:23

12:09

3.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

37:55

+12:25

12:51

DNS

Peter Klaveness

Måren OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

33:26

+0:00

11:20

2.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

56:50

+23:24

19:15

Brutt

Gunnar Harstad

Kolbotn og Skimt OL

21:34

169 39 38 178 183

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

31:03

16:47

Susanne Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

36:44

19:51

Thea Linnea Kristiansen

Kolbotn og Skimt OL

1:00:01

32:26

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

25:41

13:52

Lotte Hansen Haugane

Kolbotn og Skimt OL

30:50

16:40

Henni Meland-Tangen

Bækkelagets SK

33:44

18:14

Julia Meland-Tangen

Bækkelagets SK

33:42

18:12

Ida Bondevik

Ås-NMBU Orientering

22:46

12:18

Pernille Kristiansen

Kolbotn og Skimt OL

23:27

12:40

Leana Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

34:56

18:52

DNS

Pernille Kristiansen

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Theo Kristiansen

Kolbotn og Skimt OL

1:04:32

34:52

Tobias Hansen Haugane

Kolbotn og Skimt OL

26:47

14:28

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

20:42

11:11

Sigurd Revhaug

Kolbotn og Skimt OL

26:43

14:26

Benjamin Buhler

Måren OK

17:35

9:30

Gael Gonzalez

Ås-NMBU Orientering

45:21

24:30

Sigurd Eikje

Ås-NMBU Orientering

39:07

21:08

Eivind Eikje

Ås-NMBU Orientering

39:10

21:10

Aksel Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

38:58

21:03

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

20:00

10:48

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aschim

Ås-NMBU Orientering

27:38

+0:00

13:57

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

32:36

+0:00

12:18

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

35:54

+3:18

13:32

3.

Magnus Endresen

Måren OK

39:15

+6:39

14:48

4.

Matz Arthur Ryen Aalerud

Ås-NMBU Orientering

41:46

+9:10

15:45

5.

Lars Løken

Esso sport

47:04

+14:28

17:45

6.

Kristine Hanstanger

Kolbotn og Skimt OL

49:05

+16:29

18:31

7.

Veronica Elena Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

1:00:50

+28:14

22:57

DSQ

Espen Delp

Måren OK

41:17

173

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

21:44

+0:00

10:58

2.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

25:51

+4:07

13:03

3.

Thomas Moen

Ås-NMBU Orientering

39:26

+17:42

19:54

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

DNS

Solvår Kvedalen

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

51:32

+0:00

11:33

2.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

54:08

+2:36

12:08

3.

Laila Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

1:02:57

+11:25

14:06


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 juni 2018, 22:31:44

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

115

Antall startet:

109