Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2 12. juni 2018

Takk for oppslutningen! I henhold til barenidrettsbestemmelsene til Idrettsforbundet skal ikke resultatene være rangert under 11 år. Koll Orientering følger barneidrettsbestemmelsene til NIF, og rangerer derfor ikke klassene.

Klasse: Åpen 3B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Raphael Guedes Barreiros Neto

Klubbløs

53:55

Marius Fenstad Skjærstad

Nydalens SK

1:37:55

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

43:57

Aina Elisabeth Tirkkonen Toft

Nydalens SK

1:10:46

Juni Hagelid Norheim

Nydalens SK

1:01:33

Henrikke Li Kurås

Nydalens SK

1:42:16

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

39:15

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

25:56

Emanuel Kleiva

Klubbløs

1:47:28

Elias Kleiva

Nydalens SK

1:47:18

Helene Scheele

Nydalens SK

27:05

Tom Edvardsen

IL Koll

42:41

Bernt Gjellestad

Nydalens SK

36:09

Oliver Skjelvan

Nydalens SK

1:37:54

Sara Strid

Klubbløs

1:01:39

Susan Bøbel

Klubbløs

42:44

Jon Hausken

Klubbløs

1:09:13

DSQ

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

1:48:34

124

Brutt

Iver Aarseth

IL Koll

DNS

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

DNS

Anders Næss-Ulseth

Heming Orientering

Klasse: Åpen 2C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Reusch

Heming Orientering

43:23

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

45:42

Oliver Aarum-Ulvås

Nydalens SK

1:08:00

Idun Skjerve-Hansen

Nydalens SK

34:29

Alfred Teig

Nydalens SK

45:55

Christian Berge Gjellestad

Nydalens SK

37:57

Anna Elisabeth Rygh

Heming Orientering

32:27

Otto Figenschou Pira

Heming Orientering

43:25

Live R. Løberg

Nydalens SK

42:20

Mathilde Rekkertbø Koren

Nydalens SK

34:17

Ingeborg Rekkertbø Koren

Nydalens SK

50:36

Birk Falch Milde

Nydalens SK

36:20

Caroline Slungaard

Heming Orientering

37:09

Birk Bosrup Kvalbein Blyverket

Nydalens SK

32:35

Nils Erlend Soldal Ursin

Nydalens SK

40:05

Aksel Victor Sanchis

Heming Orientering

59:16

Silja Berstad

Heming Orientering

46:32

Hennie Fjeldheim Skjerven

IL Koll

35:21

Synne Fjeldheim

IL Koll

45:00

Aksel Holvik

Nydalens SK

43:42

Sverre Øen Landstad

Nydalens SK

43:51

Andreas Nyland Aspelund

Nydalens SK

46:06

Amund Saugestad

Nydalens SK

35:48

Sofie Evju-Warnken

IL Koll

38:29

Selma Evju-Warnken

IL Koll

38:48

Kristin Mortensen

IL Koll

50:45

Rafi Rytter

IL Koll

34:17

DSQ

Lisa Skogmo

Nydalens SK

33:37

31 32 34 40 42 47 48 159 160 101

DSQ

August Lea Kabbe

Nydalens SK

36:09

160

Brutt

Lars Fjeldheim

IL Koll

13:56

40 42 47 48 159 160 101

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

DNS

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

Klasse: Åpen 1N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ida Berge Gjellestad

Nydalens SK

17:38

Annika Næss-Ulseth

Heming Orientering

19:00

Emma Johanne Rygh

Heming Orientering

15:00

Karoline Marie Rygh

Heming Orientering

15:26

Ida Mesteig-Robøle

Nydalens SK

20:00

Elise Marie S. Bull

Heming Orientering

21:57

Sindre Bosrup Kvalbein Blyverket

Nydalens SK

29:39

Martin Amlie Brenna

Heming Orientering

14:11

Laura Amalie Flister

Nydalens SK

20:01

Edvard Werring Thorvik

Heming Orientering

19:46

Rakel Elina Bryhni

Heming Orientering

19:38

Hans Wilhelm Thommessen

Heming Orientering

14:13

Sigrid Jakobsen Brænd

Heming Orientering

19:45

Bjørn Jakobsen Brænd

Heming Orientering

19:46

David Tornås

Heming Orientering

18:57

Solveig Klokk Hveen

IL Koll

26:34

Johanne Hatlevik

IL Koll

26:29

Kjetil Aspelund

Nydalens SK

19:09

DSQ

Olaus Elvestuen

IL Koll

25:16

75 76 77 103 105 106 107 108

DNS

Erle Lund-Iversen

Heming Orientering

DNS

Tiri E. Rasch-Halvorsen

Heming Orientering


Sist oppdatert:

13 juni 2018, 08:04:23

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

74

Antall startet:

68