Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

St. Hanskuten 17. juni 2018

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aune

Nidarøst OK

3:36:08

+0:00

25:47

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

3:36:08

+0:00

25:56

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Byåsen IL

2:24:23

+0:00

11:55

2.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

2:40:33

+16:10

13:15

3.

Mari Basberg

Freidig

3:15:06

+50:43

16:06

3.

Ingrid Grændsen

3:15:06

+50:43

16:06

5.

Oddveig Hovdenak

3:15:09

+50:46

16:06

DSQ

Tonje Bostad

Nidarøst OK

31 32 33 34 35 141 142 143 144 35 36 37 3...

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

1:40:36

+0:00

12:04

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

2:08:37

+0:00

15:26

2.

Mai Iren Almås

IL Leik

2:10:04

+1:27

15:36

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

2:39:36

+30:59

19:09

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

3:26:53

+0:00

24:50

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

2:22:27

+0:00

17:06

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

IL Leik

1:53:06

+0:00

9:20

2.

Sivert Røstum Bellingmo

OL Gaula

2:01:44

+8:38

10:03

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

1:38:50

+0:00

8:09

2.

Runar Krognes

IL Leik

2:07:52

+29:02

10:33

3.

Per Didrik Nonstad

Wing OK

2:40:33

+1:01:43

13:15

4.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

3:11:46

+1:32:56

15:50

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Rogstad

Nidarøst OK

2:42:14

+0:00

13:23

2.

Nils Kristian Skjærvold

Klubbløs

2:44:55

+2:41

13:37

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

OL Gaula

2:01:46

+0:00

10:03

2.

Frode Haugskott

OL Trollelg

2:03:01

+1:15

10:09

3.

Morten Korsvold

Wing OK

2:27:05

+25:19

12:08

4.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

2:42:14

+40:28

13:23

5.

Geir Arnesen

Freidig

2:50:12

+48:26

14:03

6.

John Lerli

Melhus IL

3:11:09

+1:09:23

15:47

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:32:08

+0:00

11:03

2.

Helge Rustad

Freidig

1:45:02

+12:54

12:36

3.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

1:56:20

+24:12

13:57

4.

Hallgeir Øian

OL Gaula

2:08:37

+36:29

15:26

5.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

2:14:41

+42:33

16:10

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

1:41:31

+0:00

12:11

2.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:44:49

+3:18

12:34

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

2:06:19

+24:48

15:09

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

2:08:17

+26:46

15:24

5.

Anders Waage

Freidig

2:13:23

+31:52

16:00

6.

Anders Lauglo

OL Trollelg

2:22:28

+40:57

17:06

7.

Robert Strøm

Wing OK

3:40:40

+1:59:09

26:29

DSQ

Svein Endre Hove

Byåsen IL

1:19:46

32 33 34 35 36 37 38

DSQ

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:56:18

36 37 38 39 40

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

1:30:29

+0:00

26:46

Klasse: Tur kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

1:05:34

+0:00

19:23

2.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:09:23

+3:49

20:31

3.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

1:09:34

+4:00

20:34

4.

Heidi Flå

Orkanger IF

1:17:01

+11:27

22:47

5.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

1:52:06

+46:32

33:09

6.

Turid Rustad

Freidig

1:52:37

+47:03

33:19

7.

Anna Røstum Bellingmo

OL Gaula

1:55:35

+50:01

34:11

8.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

1:55:43

+50:09

34:14

DSQ

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

1:52:21

31 39

Klasse: Tur lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Unsgård

IL Leik

1:36:32

+0:00

11:35

2.

Svein Olav Åmot

IL Leik

1:47:01

+10:29

12:50

3.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

2:11:31

+34:59

15:47

4.

Erling Bye

Byåsen IL

2:20:31

+43:59

16:52

4.

Hanne Svegård

Byåsen IL

2:20:31

+43:59

16:52

6.

Jan Hage

IL Leik

2:25:05

+48:33

17:25

6.

Brage Keiserås

IL Leik

2:25:05

+48:33

17:25


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juni 2018, 20:10:13

Arrangør:

Gaula, OL

Antall deltagere:

59

Antall startet:

59