Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Johan og Halvor-løpet 16. juni 2018

Klasse: Lang, 5.0 km M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lacho Iliev

Halden SK

35:48

+0:00

7:09

2.

Gunnar Hope

Modum OL

41:24

+5:36

8:16

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

43:35

+7:47

8:43

43

4.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

44:55

+9:07

8:59

5.

Henning Ravnås

Nedre Sigdal IF

45:32

+9:44

9:06

6.

Anton Plaian

No Team

50:42

+14:54

10:08

7.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

55:06

+19:18

11:01

8.

Peter Nylund

Haugerud il

1:04:48

+29:00

12:57

Klasse: Lang 5.0 K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iliana Ilieva

Halden SK

39:20

+0:00

7:52

Klasse: Mellom 3.7 M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Ole Wærsted

Nedre Sigdal IF

26:21

+0:00

7:07

2.

Kristen Aaby

Nedre Sigdal IF

32:16

+5:55

8:43

3.

Mads Kaasa Karlsen

Nedre Sigdal IF

34:43

+8:22

9:22

4.

Bjørn Bakke

Nedre Sigdal IF

35:46

+9:25

9:40

5.

Bjørn Bendiksen

Konnerud IL

37:36

+11:15

10:09

6.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

38:25

+12:04

10:22

7.

Kjell Grønhovd

Modum OL

42:37

+16:16

11:31

84

8.

Helge Reistad

Nedre Sigdal IF

1:17:14

+50:53

20:52

Klasse: Mellom 3.7 K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kseniya Mironava

Modum OL

31:14

+0:00

8:26

2.

Inga Reistad

Nedre Sigdal IF

34:43

+3:29

9:22

3.

Aud Kjemperud

Eiker OL

43:15

+12:01

11:41

4.

Emma Haare

Konnerud IL

43:53

+12:39

11:51

5.

Larissa Mironava

Modum OL

45:00

+13:46

12:09

Klasse: 2.0 km, C K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Enike Bertalan

Asker Skiklubb

25:02

+0:00

12:31

2.

Inger Grefstad

Nedre Sigdal IF

29:10

+4:08

14:35

45

3.

Kari Bente Grefstad

Nedre Sigdal IF

29:15

+4:13

14:37

45

4.

Berit Grosvold

Eiker OL

30:07

+5:05

15:03

5.

Jon Hvidsten

Nedre Sigdal IF

31:35

+6:33

15:47

6.

Hege Hvidsten

Nedre Sigdal IF

31:43

+6:41

15:51

7.

Kaja Bekken

Nedre Sigdal IF

36:40

+11:38

18:20

8.

Kari Kjemperud

Nedre Sigdal IF

36:40

+11:38

18:20

84

Klasse: 2.0 km, C M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

20:36

+0:00

10:18

44

2.

Ola Bekken Aaby

Nedre Sigdal IF

36:40

+16:04

18:20

3.

Harald Hunstad

Nedre Sigdal IF

40:00

+19:24

20:00

Klasse: 1 km N åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sjur Flaget Skatvedt

Nedre Sigdal IF

11:54

+0:00

11:54

2.

Jakob Wærsted

Nedre Sigdal IF

14:32

+2:38

14:32

3.

Heine Evje

Nedre Sigdal IF

14:39

+2:45

14:39

4.

Hedda Evje

Nedre Sigdal IF

16:29

+4:35

16:29

84

5.

Stian Iliev

Halden SK

41:18

+29:24

41:18

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Moen Letmolie

Eiker OL

32:15

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juni 2018, 18:56:28

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

39

Antall startet:

39