Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Asbjørn Bakkens minneløp 17. juni 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Lien Støen

Lillehammer OK

51:38

30:22

Erik Beitdokken

Lillehammer OK

20:05

11:48

Ingrid Jørgensen

Lillehammer OK

25:35

15:02

Henrik Jørgensen

Lillehammer OK

0:00

Sebastian Welhaven Thorstad

Lillehammer OK

20:15

11:54

Nora Dybvik

Lillehammer OK

48:40

28:37

Ole Petter Visted-Hansen

Gjø-Vard OL

42:39

25:05

Olav Skjåk

Lillehammer OK

38:51

22:51

Mina Reid

Lillehammer OK

53:02

31:11

Pernille Sletten Hånes

Lillehammer OK

39:22

23:09

DSQ

Even Rognstad Ruud

Lillehammer OK

32:02

130 126 127 128

DNS

Andreas Skistad

Gjø-Vard OL

DNS

Daniel Skistad

Gjø-Vard OL

DNS

Bea Langgård Munch

Lillehammer OK

DNS

Ville Langgård Munch

Lillehammer OK

DNS

Ulrikke Visted-Hansen

Gjø-Vard OL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Kleppa Madslien

Lillehammer OK

17:02

+0:00

10:01

2.

Sofie Taraldsen

Lillehammer OK

21:45

+4:43

12:47

3.

Ane Beitdokken

Lillehammer OK

24:59

+7:57

14:41

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

56:33

+0:00

22:37

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Agnethe Hasli

Gjø-Vard OL

52:45

+0:00

11:28

2.

Charlotte Eide

Gjø-Vard OL

1:17:22

+24:37

16:49

Klasse: D 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Berge

IL Tyrving

1:05:28

+0:00

9:55

2.

Martine Åstebøl

NTNUI

1:22:03

+16:35

12:25

3.

Stine Austad

Raumar Orientering

1:55:05

+49:37

17:26

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Teslo

Hadeland OL

20:43

+0:00

12:11

2.

Lars Flaskerud

OL Toten-Troll

23:45

+3:02

13:58

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amund Flaskerud

OL Toten-Troll

28:08

+0:00

11:15

2.

Johan Skjåk

Lillehammer OK

34:12

+6:04

13:40

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Taraldsen

Lillehammer OK

53:42

+0:00

14:07

2.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

1:15:30

+21:48

19:52

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haga

Raumar Orientering

42:49

+0:00

6:29

2.

Fredrik Ahnlén

OK Hammaren

52:48

+9:59

8:00

3.

Yngve Volden

Løten o-lag

53:45

+10:56

8:08

4.

Geir Myhr Øien

Ringsaker OK

58:56

+16:07

8:55

132

5.

Peder Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

1:01:50

+19:01

9:22

6.

Elling Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

1:04:40

+21:51

9:47

7.

Marius Staff

OL Toten-Troll

1:08:06

+25:17

10:19

DSQ

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Sollien Flaskerud

OL Toten-Troll

47:22

+0:00

10:17

2.

Øydis Evensen

Lillehammer OK

1:06:08

+18:46

14:22

3.

Gunn Elin Rudi

Hadeland OL

1:09:36

+22:14

15:07

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Hansen

Gjø-Vard OL

1:07:06

+0:00

10:10

2.

Arnt Oluf Eide

Gjø-Vard OL

1:13:08

+6:02

11:04

132

3.

Erik Lundgård

Vang OL

1:18:03

+10:57

11:49

132

4.

Trond Flaskerud

OL Toten-Troll

1:20:57

+13:51

12:15

5.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

1:35:45

+28:39

14:30

132

6.

Kjetil Skjåk

Lillehammer OK

1:49:17

+42:11

16:33

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Bordal

Ringsaker OK

36:24

+0:00

9:50

2.

Tove Strand

Måren OK

37:36

+1:12

10:09

3.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

38:07

+1:43

10:18

4.

Eirin Lodgaard

Byåsen IL

40:09

+3:45

10:51

5.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

46:35

+10:11

12:35

6.

Ida Engen

Raumar Orientering

52:28

+16:04

14:10

7.

Anita Stenseth

Snertingdal IF Orientering

53:22

+16:58

14:25

8.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

53:37

+17:13

14:29

9.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:20:56

+44:32

21:52

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Strandlie

Gjø-Vard OL

44:54

+0:00

9:45

2.

Bjarte Lindstad

OL Toten-Troll

49:09

+4:15

10:41

3.

Stein Arne Negård

Vang OL

53:43

+8:49

11:40

4.

Einar Teslo

Hadeland OL

54:21

+9:27

11:48

5.

Hans Reier Sigmond

Lillehammer OK

1:01:12

+16:18

13:18

6.

Knut Engen

Raumar Orientering

1:02:35

+17:41

13:36

7.

Bjørn Offigstad

Øyer-Tretten IF

1:15:08

+30:14

16:20

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Jørandli

Gjø-Vard OL

43:44

+0:00

11:49

2.

Grete Berge Owren

Freidig

57:45

+14:01

15:36

3.

Marit Tyldum

Rudsbygd IL

58:07

+14:23

15:42

4.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

1:01:01

+17:17

16:29

DSQ

Wenche Bjørnstad

Ringsaker OK

45:55

135

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Freidig

37:21

+0:00

10:05

2.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd IL

38:15

+0:54

10:20

3.

Einar Lund

Hamar OK

41:59

+4:38

11:20

132

4.

Edvard Dahl

OL Vallset/Stange

44:48

+7:27

12:06

5.

John Hofoss

Hadeland OL

52:50

+15:29

14:16

6.

Knut-Anders Løken

Fossum IF

55:45

+18:24

15:04

7.

Jan Sveen

Raumar Orientering

56:59

+19:38

15:24

8.

Johan Swärd

Hadeland OL

1:00:20

+22:59

16:18

9.

Roar Sætaberget

Lunderseter IL

1:16:42

+39:21

20:43

DNS

Don Skantze

IL Tyrving

Klasse: D 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Feiring

Hamar OK

57:53

+0:00

15:38

2.

Inger K. Brøndbo

OL Vallset/Stange

1:10:02

+12:09

18:55

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Prestrud

Rudsbygd IL

39:51

+0:00

10:46

2.

Paul Martin Berg

Rudsbygd IL

40:59

+1:08

11:04

3.

Trond Feiring

Hamar OK

42:24

+2:33

11:27

4.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

43:39

+3:48

11:47

5.

Helge Lye

IL Tyrving

47:32

+7:41

12:50

6.

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

49:00

+9:09

13:14

7.

Jon Tyldum

Rudsbygd IL

58:20

+18:29

15:45

8.

John Birger Skansen

Rudsbygd IL

1:27:26

+47:35

23:37

Klasse: D 75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Odbjørg Nordeng

Rudsbygd IL

1:02:53

100

Klasse: H 75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

48:12

+0:00

13:01

DNS

Olav Høiås

Vang OL

Klasse: H 80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Raumar Orientering

1:08:00

+0:00

17:53

DSQ

Arne Strandlie

Gjø-Vard OL

Brutt

Iver Rognstad

Hadeland OL

Klasse: D 17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Reksnes

Hadeland OL

37:57

+0:00

15:10

2.

Celine Visted

Gjø-Vard OL

39:58

+2:01

15:59

3.

Berit Dalheim

Lunderseter IL

1:18:11

+40:14

31:16

Klasse: H 17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

30:44

+0:00

12:17

2.

Børge Taraldsen

Lillehammer OK

32:23

+1:39

12:57


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juni 2018, 22:46:05

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

100

Antall startet:

93