Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas Sommerløp Linderudkollen 4. juli 2018

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

46:14

+0:00

8:33

2.

Håvard Vaadal

NTNUI

49:36

+3:22

9:11

3.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

52:29

+6:15

9:43

4.

Asbjørn Aarvik

Equinor

52:49

+6:35

9:46

5.

Inge Lindseth

Nydalen

54:41

+8:27

10:07

6.

Svein Nygård

NORGES BANK

57:13

+10:59

10:35

7.

Tryggve Nielsen

ST1

57:17

+11:03

10:36

8.

Asgeir Lium

FET O-lag

57:25

+11:11

10:37

9.

Morten Heir

Fossum IF

57:31

+11:17

10:39

10.

Georg Bugge

AAS-JAKOBSEN

58:26

+12:12

10:49

11.

Eskil Dahlen

Telenor BIL

58:32

+12:18

10:50

12.

Paul Torvun

OSI

1:00:11

+13:57

11:08

70 72 75 76 77

13.

Bjørn Grinde

OSI

1:02:19

+16:05

11:32

14.

Sindre Gylver

NTNUI

1:02:46

+16:32

11:37

15.

Harald Iwe

GEOFORM

1:02:49

+16:35

11:37

16.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

1:03:14

+17:00

11:42

17.

Eivind Ruth

DNV GL

1:03:51

+17:37

11:49

18.

Erik Holter

Larvik Oklubb

1:06:46

+20:32

12:21

19.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

1:07:22

+21:08

12:28

20.

Hallvard Koren

OK Moss

1:07:26

+21:12

12:29

21.

Stefan Kernstock

VBIL

1:07:32

+21:18

12:30

22.

Atle Pedersen

Reload

1:09:21

+23:07

12:50

23.

Erik Sauar

KolL

1:09:38

+23:24

12:53

24.

Tor Kristian Tallaksen

PRIVAT

1:09:45

+23:31

12:55

25.

John Bjørnar Bremnes

GEOFORM

1:12:43

+26:29

13:27

26.

Øystein Amundrud

UIS/IRIS

1:13:11

+26:57

13:33

27.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:23:28

+37:14

15:27

28.

Harald Østgaard Lund

GEOFORM

1:25:01

+38:47

15:44

29.

Brita Sauar

Statoil Oslo BIL

1:25:18

+39:04

15:47

30.

Håkon Bugge

No team

1:25:59

+39:45

15:55

31.

Jon Lahlum

GEOFORM

1:27:48

+41:34

16:15

32.

Rolf Andreas Berg

Nydalen Skiklubb

1:31:14

+45:00

16:53

33.

Alain Ferber

FBI

1:35:38

+49:24

17:42

34.

Elias Stubberud

Nydalen Skiklubb

1:37:19

+51:05

18:01

35.

Aurora Sauar

KolL

1:53:56

+1:07:42

21:05

36.

Raphael Neto

PRIVAT

1:56:02

+1:09:48

21:29

DSQ

Øystein Østermann

Heming

20:01

79 111 116 117 120 121 122 123 124 127 128 150

DSQ

Skage Grønneberg

Heming

29:35

117 120 121 122 123 124 127 128 150

DSQ

Stig Heir

Asker Skiklubb

58:19

120

DSQ

Petter Christensen

Esso

1:17:06

120 121 122 123 124 127 128 150

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

37:43

+0:00

9:11

2.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

39:08

+1:25

9:32

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

41:41

+3:58

10:10

4.

Morten Fismen

Fossum IF

41:47

+4:04

10:11

5.

Kimme Arnesen

SWECO GRØNER

43:51

+6:08

10:41

6.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

44:58

+7:15

10:58

7.

Eskil Åsmul

Wordfeud league of Honour

45:00

+7:17

10:58

8.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

45:21

+7:38

11:03

9.

Jon Sletvold

Nydalens Skiklub

45:48

+8:05

11:10

10.

Einar Jensen

Nydalens Skiklub

46:05

+8:22

11:14

11.

Odd Arne Lian

KolL

46:33

+8:50

11:21

12.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

47:16

+9:33

11:31

13.

Petter Næss

Oppsal IF

48:05

+10:22

11:43

14.

Egil Eide

Tyring

48:18

+10:35

11:46

15.

Martin Granly

SIEMENS

48:30

+10:47

11:49

16.

Nils-Erik Hirsch

Tyrving IL

48:52

+11:09

11:55

17.

Pål Dahle

Oppsal IF

49:40

+11:57

12:06

18.

Frode Rystad

Nydalens Skiklub

50:01

+12:18

12:11

19.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

51:11

+13:28

12:29

20.

Tone Sundtjønn

Lillomarka OL

51:26

+13:43

12:32

21.

Peer Stiansen

Nydalens Skiklub

51:33

+13:50

12:34

22.

Dag Wang

Lillomarka OL

52:32

+14:49

12:48

23.

Atanaska

Nydalen

53:25

+15:42

13:01

24.

Kjersti Hov

Fossum IF

56:40

+18:57

13:49

25.

Andreas Barstad

ÅRVOLL

57:25

+19:42

14:00

26.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

57:39

+19:56

14:03

27.

Rein Ole Jørgensen

Oslo Kommune

58:50

+21:07

14:20

28.

Endre Hallan

Norconsult

59:01

+21:18

14:23

29.

Kjell Røkke

ÅF Engineering

1:00:43

+23:00

14:48

30.

Trine Justad Raaen

Kongsberg OL

1:00:50

+23:07

14:50

31.

Lars Christensen

Veritas

1:01:02

+23:19

14:53

32.

Per Kaarby

Overtoppen

1:02:08

+24:25

15:09

33.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:02:47

+25:04

15:18

34.

Tov Arne Bondal

Notodden OL

1:03:31

+25:48

15:29

35.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

1:03:41

+25:58

15:31

36.

Truls Angell

Lillomarka OL

1:04:54

+27:11

15:49

37.

Bjørn Erik Reinseth

Nydalens Skiklub

1:06:32

+28:49

16:13

38.

Peter Nylund

Haugerud

1:07:01

+29:18

16:20

39.

Margrete Engzelius

Asker SK

1:07:36

+29:53

16:29

40.

Brit Lisa Skjelkvåle

GEOFORM

1:08:40

+30:57

16:44

41.

Svenja Kernstock

Veritas BIL

1:08:44

+31:01

16:45

42.

Tormod Bøe

Veritas BIL

1:08:46

+31:03

16:46

117

43.

Audun Jørgensen

ØSTMARKA OK

1:09:26

+31:43

16:56

44.

Trond Sandvik

Adecco

1:09:31

+31:48

16:57

45.

Morten Eriksen

OUS BIL

1:10:08

+32:25

17:06

122

46.

Einar Skåre

BREVPOST

1:11:24

+33:41

17:24

47.

Dag Haugland

Oslo Kommune

1:11:30

+33:47

17:26

48.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

1:12:00

+34:17

17:33

49.

Maya Jones Arnesen

HEMING Orientering

1:13:27

+35:44

17:54

50.

Stig Hultgreen Karlsen

Nydalen

1:14:52

+37:09

18:15

51.

Arne Kongsnes

Kolbotn & Skimt OL

1:15:12

+37:29

18:20

52.

Rolf Berg

Nydalen Skiklubb

1:19:02

+41:19

19:16

53.

Jarle Nilsen

SIEMENS

1:25:58

+48:15

20:58

DSQ

Ingvild Wang

NTNUI

32:38

111 116 117 120 121 122 128

DSQ

Erik Hellum

37:57

75 77 111 116 117 120 121 122 128 150

DSQ

Øystein Hellum

37:58

75 77 111 116 117 120 121 122 128 150

DSQ

Tone Jaren Herud

Fossum IF

47:49

111 116 117 120 121 122 128

DSQ

Magnus Landstad

NTNU BIL

1:16:10

117 120 121 122 128

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

25:58

+0:00

11:48

2.

Sigurd Næss

Oppsal IF

28:06

+2:08

12:46

3.

Roar Bjordal

Oppsal IF

31:15

+5:17

14:12

4.

Lise Horntvedt

Larvik Oklubb

35:59

+10:01

16:21

122

5.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

38:37

+12:39

17:33

6.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

38:43

+12:45

17:35

7.

Per Magnus

FHI

38:44

+12:46

17:36

8.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

39:26

+13:28

17:55

9.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

41:43

+15:45

18:57

10.

Jon C. Fougner

FUGRO

43:33

+17:35

19:47

11.

Håvard Rekve Lian

Fossum IF

43:40

+17:42

19:50

12.

Kåre Knudsen

GeoForm

45:47

+19:49

20:48

13.

Torild Jørgensen

Forsvarsbygg

47:54

+21:56

21:46

14.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

49:31

+23:33

22:30

15.

Eyvind Aas

GEOFORM

49:32

+23:34

22:30

16.

Tor Drage

Aker Solutions

51:01

+25:03

23:11

17.

Arne Chr Scheie

ØSTMARKA OK

51:32

+25:34

23:25

18.

Knut Hangeraas

GeoForm

53:23

+27:25

24:15

19.

Unni Drage

Aker Solutions

53:42

+27:44

24:24

20.

Thor Sandby

Skattedirektoratet BIL

53:44

+27:46

24:25

21.

Øystein Madsen

GE Healthcare

56:25

+30:27

25:38

22.

Tor Henriksen

ÅRVOLL

58:10

+32:12

26:26

23.

Siw Solstad

VBIL

58:22

+32:24

26:31

24.

Anne Lise Oppsahl

PRIVAT

58:41

+32:43

26:40

25.

Anja Ruth

Aker Solutions

59:35

+33:37

27:04

26.

Aina Grymyr

Haugerud

1:11:32

+45:34

32:30

27.

Per Gjermo

Asker SK

1:18:58

+53:00

35:53

28.

Bjørn Gunnerød

GEOFORM

1:30:28

+1:04:30

41:07

DSQ

Mette Meinert

Tekna BIL

32:52

116 124 123 117 120 121 122 128

DSQ

Kristin Solheim

PRIVAT

54:38

123

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:09:34

123


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juli 2018, 20:05:52

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

129

Antall startet:

129