Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Heidalsdilten 13. juli 2018

Klasse: M Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marcus Millegård

Sävedalens AIK

29:24

+0:00

5:15

2.

Tore Nymark

Varegg Fleridrett

36:12

+6:48

6:27

3.

Erik Paulsrud

IL Koll

39:56

+10:32

7:07

4.

Knut Kyrkjebø

TIF Viking

40:18

+10:54

7:11

5.

Stein H. Hagen

Fossum IF

45:33

+16:09

8:08

6.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

45:55

+16:31

8:11

7.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

47:00

+17:36

8:23

8.

Lars Hjermstad

Fossum IF

47:14

+17:50

8:26

9.

Gunnar Veastad

Lillehammer OK

49:59

+20:35

8:55

Klasse: K Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Malene Kolstad

Freidig

43:29

+0:00

7:45

2.

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

46:07

+2:38

8:14

3.

Birka Nielsen

Danmark

47:52

+4:23

8:32

4.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

50:04

+6:35

8:56

5.

Anne Lofthus

Lillehammer OK

52:15

+8:46

9:19

6.

Jennie Andersson

Gøteborg-Majorna

53:06

+9:37

9:28

7.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

53:56

+10:27

9:37

8.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

59:43

+16:14

10:39

9.

Ida Syversen

Røyken OL

1:00:08

+16:39

10:44

Klasse: M Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

25:43

+0:00

5:58

2.

Andreas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

30:54

+5:11

7:11

3.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

32:33

+6:50

7:34

4.

Trond Sletner

Freidig

33:19

+7:36

7:44

5.

Rolf Hustvedt

Oppsal Orientering

35:15

+9:32

8:11

6.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

35:51

+10:08

8:20

7.

Stig Bratsberg

Molde og Omegn

35:56

+10:13

8:21

8.

Jon Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

36:02

+10:19

8:22

9.

Arne Inge Kolstad

Wing OK

40:08

+14:25

9:20

10.

Edvin Sivertsen

Verdal Ok

40:40

+14:57

9:27

11.

Jonas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

42:46

+17:03

9:56

12.

Svein Terje Kolstad

Freidig

42:51

+17:08

9:57

115

13.

Erik Haugen

Ringsaker OK

42:58

+17:15

9:59

14.

Harald Omland

Skien OK

44:19

+18:36

10:18

15.

Mart Broeren

Argus NED

46:27

+20:44

10:48

16.

Christer Ericson

Åmåls OK

46:35

+20:52

10:50

16.

Tom Rådahl

IL Tyrving

46:35

+20:52

10:50

18.

Per Aasen

Tormod Skilag

46:36

+20:53

10:50

DSQ

Edvin Sivertsen

Verdal Ok

34:03

110 111 112 113 114 115 121 122 123 125 127

DSQ

Tore Jørgensen

Hamar OK

46:04

114

DSQ

Ingemar Persson

Klubbløs

1:16:26

110 111

Klasse: K Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

IL Tyrving

33:26

+0:00

7:46

2.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

34:11

+0:45

7:56

3.

Tone Almås

IL Leik

35:28

+2:02

8:14

4.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

38:24

+4:58

8:55

5.

Maria Ericson

Åmåls OK

40:32

+7:06

9:25

6.

Marit Mikkelsplass

Nesbyen IL

40:37

+7:11

9:26

7.

Tove Aasheim

Varegg Fleridrett

41:08

+7:42

9:33

8.

Berit Berge

IL Tyrving

41:54

+8:28

9:44

9.

Ane Storødegård

Heidal IL

43:56

+10:30

10:13

10.

Tone Skram

Røyken OL

44:23

+10:57

10:19

11.

Lena Persson

Klubbløs

49:23

+15:57

11:29

12.

Line Sletner

Lillomarka OL

49:26

+16:00

11:29

13.

May Iren Almås

IL Leik

49:40

+16:14

11:33

14.

Eva Syversen

Røyken OL

51:14

+17:48

11:54

DNS

Karen Omland

IL Koll

Klasse: M Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskild Brænden

Lillomarka OL

26:05

+0:00

7:54

2.

Knut Fjæstad

Hamar OK

39:47

+13:42

12:03

3.

Eystein Weltzien

IL Tyrving

40:57

+14:52

12:24

4.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

41:07

+15:02

12:27

5.

Egil Sletner

Tormod Skilag

41:53

+15:48

12:41

6.

Thomas Eriksson

Umeå OK

53:25

+27:20

16:11

7.

Arne Svalund

Øyer-Tretten IL

1:00:51

+34:46

18:26

DSQ

Odd Hauger

Brandval/Kongsvinger OK

22:42

121 122 123 124 125 127 249

DNS

Eyvind Hasle Haslestad

Ringsaker OK

DNS

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: K Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

30:26

+0:00

9:13

2.

Maren Hjelmeseth Kirkeeide

Markane IL

31:45

+1:19

9:37

3.

Mona Hauger

Brandval/Kongsvinger OK

36:57

+6:31

11:11

4.

Anne-Lise Sletner

Tormod Skilag

47:21

+16:55

14:20

5.

Åse Nybakken

Tormod Skilag

52:39

+22:13

15:57

6.

Randi Aas Fjæstad

Hamar OK

56:47

+26:21

17:12

7.

Marlene Skramdal

Hedrum OL

56:49

+26:23

17:13

8.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

57:20

+26:54

17:22

9.

Kristin Johansson

Hedrum OL

57:46

+27:20

17:30

10.

Tove Lillebråten

Tormod Skilag

58:08

+27:42

17:36

11.

Karen Omland

IL Koll

1:00:40

+30:14

18:23

12.

Solveig Aasen

Tormod Skilag

1:28:00

+57:34

26:40

DSQ

Margunn Hjelmeseth

Markane Il

18:32

110 111 112 113 121 122

DSQ

Silje Katrine Moldal

Heidal IL

1:08:21

112 113

DSQ

Marit Snerle

Heidal IL

1:08:25

112 113

DNS

Kristin Hasle Haslestad

Ringsaker OK

DNS

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

Klasse: M N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Stenvik

Byåsen Il

11:33

+0:00

7:42

2.

Ludvig Skramdal

Hedrum OL

16:51

+5:18

11:14

3.

Hans-Anton Djupedalen

Heidal IL

22:29

+10:56

14:59

4.

Torstein Lyberg

No Club

27:16

+15:43

18:10

5.

Ivar Haueland

No Club

27:32

+15:59

18:21

DNS

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

Klasse: K N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddrun Hjelmeseth Kirkeide

Markane Il

12:08

+0:00

8:05

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

13:09

+1:01

8:46

3.

Margaret Hjelmeseth

Markane Il

18:29

+6:21

12:19

4.

May-Britt Skramdal

Hedrum OL

20:31

+8:23

13:40

5.

Ragnhild Djupdalen

Heidal IL

22:38

+10:30

15:05

6.

Sissel Lyberg

Klubbløs

27:33

+15:25

18:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juli 2018, 10:43:10

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

93

Antall startet:

87