Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Myggklasken 14. juli 2018

Klasse: M Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marcus Millegård

Sävedalens AIK

34:44

+0:00

5:47

2.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

39:34

+4:50

6:35

3.

Tore Nymark

Varegg Fleridrett

45:39

+10:55

7:36

4.

Erik Paulsrud

IL Koll

47:34

+12:50

7:55

5.

Anders Bergset

IL Veten

50:56

+16:12

8:29

6.

Elias Bergset

IL Veten

51:25

+16:41

8:34

7.

Rolf Pettersen Mo

OL Toten-Troll

53:51

+19:07

8:58

8.

Michael Sætvedt

Snertingdal Orientering

56:01

+21:17

9:20

9.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

56:52

+22:08

9:28

10.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

59:11

+24:27

9:51

11.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:01:30

+26:46

10:15

12.

Henning Granli

Heidal IL

1:02:00

+27:16

10:20

13.

Stein H. Hagen

Fossum IF

1:03:54

+29:10

10:39

14.

Harald Omland

Skien OK

1:14:30

+39:46

12:25

15.

Knut Kyrkjebø

TIF Viking

1:22:01

+47:17

13:40

16.

Jan Edvin Blomkvist

Fredrikstad SK

1:40:49

+1:06:05

16:48

DSQ

Thomas Blomkvist

Fredrikstad SK

42:30

110 113 114 115 116 117 249

Klasse: K Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jennie Andersson

Gøteborg-Majorna

52:54

+0:00

8:49

2.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

55:47

+2:53

9:17

3.

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

1:01:14

+8:20

10:12

4.

Ida Syversen

Røyken OL

1:13:13

+20:19

12:12

DSQ

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

22:56

121 119 127 128 129 110 113 114 115 116 117 112 24...

Klasse: M Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

40:07

+0:00

8:32

2.

Siggen Ytrehus

Bø OL

41:33

+1:26

8:50

3.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

46:40

+6:33

9:55

4.

Tore Jørgensen

Hamar OK

50:49

+10:42

10:48

5.

Mart Broeren

Argus NED

50:51

+10:44

10:49

6.

Christer Ericson

Åmåls OK

53:17

+13:10

11:20

6.

Øystein Melby

Vang OL

53:17

+13:10

11:20

8.

Ingemar Persson

Klubbløs

54:37

+14:30

11:37

9.

Edvin Sivertsen

Verdal Ok

56:43

+16:36

12:04

10.

Erik Haugen

Ringsaker OK

59:44

+19:37

12:42

11.

Per Aasen

Tormod Skilag

1:06:24

+26:17

14:07

DSQ

Thomas Blomkvist

Fredrikstad SK

42:30

115 116 117 249

DSQ

Thomas Blomkvist

Fredrikstad SK

42:30

115 116 117 249

DNS

Stig Bratsberg

Molde og Omegn

Klasse: K Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Tesarova

Wing OK

41:16

+0:00

8:46

2.

Tone Almås

IL Leik

44:47

+3:31

9:31

3.

Marit Mikkelsplass

Nesbyen IL

48:55

+7:39

10:24

4.

Maren Hjelmeseth Kirkeeide

Markane IL

49:53

+8:37

10:36

5.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

51:44

+10:28

11:00

6.

Maria Ericson

Åmåls OK

52:35

+11:19

11:11

7.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

54:25

+13:09

11:34

8.

Tone Skram

Røyken OL

56:01

+14:45

11:55

9.

Tove Aasheim

Varegg Fleridrett

57:26

+16:10

12:13

10.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

59:29

+18:13

12:39

11.

Amanda Schønfeldt

Sundsvall OK

1:00:45

+19:29

12:55

12.

Guro Mo

OL Toten-Troll

1:03:47

+22:31

13:34

13.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:07:16

+26:00

14:18

14.

Eva Syversen

Røyken OL

1:14:14

+32:58

15:47

14.

Eva Syversen

Røyken OL

1:14:14

+32:58

15:47

16.

Lena Persson

Klubbløs

1:15:43

+34:27

16:06

16.

Lena Persson

Klubbløs

1:15:43

+34:27

16:06

18.

Ane Storødegård

Heidal IL

1:19:21

+38:05

16:52

19.

Britt Nilsen

Ringebu-Fåvang IL

1:26:14

+44:58

18:20

DNS

Karen Omland

IL Koll

Klasse: M Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

39:57

+0:00

12:53

2.

Eystein Weltzien

IL Tyrving

40:45

+0:48

13:08

3.

Arne Westeraas

Heidal IL

43:36

+3:39

14:03

4.

Knut Fjæstad

Hamar OK

49:47

+9:50

16:03

5.

Arne Svalund

Øyer-Tretten IL

1:02:03

+22:06

20:00

6.

Eyvind Hasle Haslestad

Ringsaker OK

1:06:03

+26:06

21:18

7.

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

1:06:38

+26:41

21:29

DSQ

Simen Grønning

Melhus IL

43:16

128

Klasse: K Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

37:50

+0:00

12:12

2.

Kristin Hasle Haslestad

Ringsaker OK

43:37

+5:47

14:04

3.

Irene Kroken Bergset

IL Veten

43:58

+6:08

14:10

4.

Marlene Skramdal

Hedrum OL

1:03:41

+25:51

20:32

5.

Ingrid Haugen

Tormod Skilag

1:03:42

+25:52

20:32

6.

Kristin Johansson

Hedrum OL

1:05:43

+27:53

21:11

7.

Åse Nybakken

Tormod Skilag

1:08:28

+30:38

22:05

8.

Ragnhild W. Haugen

Ringebu-Fåvang IL

1:09:43

+31:53

22:29

9.

Margunn Hjelmeseth

Markane Il

1:17:27

+39:37

24:59

10.

Randi Aas Fjæstad

Hamar OK

1:18:37

+40:47

25:21

11.

Solveig Aasen

Tormod Skilag

1:19:29

+41:39

25:38

DSQ

Mona Hauger

Brandval/Kongsvinger OK

32:23

129 128 126 120 115 116 117 112

DSQ

Kari Lillebråten

Melhus IL

43:23

128

Klasse: M N-Løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torjus Snerle Venås

Vågå Il

13:15

+0:00

12:02

2.

Dagfinn Stenvik

Byåsen Il

14:48

+1:33

13:27

3.

Ludvig Skramdal

Hedrum OL

19:15

+6:00

17:30

4.

Torstein Lyberg

No Club

32:22

+19:07

29:25

Klasse: K N-Løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Grønning

Melhus IL

20:12

+0:00

18:21

2.

May-Britt Skramdal

Hedrum OL

23:48

+3:36

21:38

2.

May-Britt Skramdal

Hedrum OL

23:48

+3:36

21:38

4.

Anna Snerle Venås

Vågå Il

23:54

+3:42

21:43

5.

Silje Grøtan Torp

NoTeam

27:35

+7:23

25:04

6.

Sissel Lyberg

Klubbløs

32:02

+11:50

29:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 juli 2018, 19:39:37

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

87

Antall startet:

85