Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

Svabergsprinten 21. juli 2018

Klasse: Damer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Idun Kristine Felde Olaussen

Halden SK

30:13

+0:00

10:02

2.

Aurora Fossøy

NTNUI

32:37

+2:24

10:50

3.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

35:04

+4:51

11:39

4.

Frida van Megen

Oppsal Orientering

36:43

+6:30

12:11

5.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

42:03

+11:50

13:58

6.

Bente Landmark

Fossum IF

42:20

+12:07

14:03

7.

Karin Eriksen

OL Tønsberg og omegn

43:35

+13:22

14:28

8.

Merethe Olsen

Ørland

44:05

+13:52

14:38

9.

Irene Felde Olaussen

Halden SK

45:02

+14:49

14:57

10.

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

45:16

+15:03

15:02

11.

Tonje Rognerud Bøe

Fossum IF

45:32

+15:19

15:07

12.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

48:25

+18:12

16:05

13.

Linda Fredh

OK Moss

49:13

+19:00

16:21

14.

Heidi Børstad

Sarpsborg OL

49:39

+19:26

16:29

15.

Klara Storler

Melhus IL

59:44

+29:31

19:50

16.

June Herredsvela

Østmarka OK

1:03:23

+33:10

21:03

17.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:05:36

+35:23

21:47

DSQ

Linda Larsson

Främmestad IK

29:27

150 104 151 102 103 104 105 106 107

DSQ

Elen Skjerve Bredesen

Frol IL

1:02:06

102

Klasse: Herrer åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

21:11

+0:00

7:02

2.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

24:51

+3:40

8:15

3.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

26:38

+5:27

8:50

4.

Dyre Martin Gulbrandsen

Fredrikstad SK

26:56

+5:45

8:56

5.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

27:26

+6:15

9:06

6.

Morten Tangen

OK Moss

27:32

+6:21

9:08

7.

Kristian Skjerve Bredesen

Frol IL

27:35

+6:24

9:09

8.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

27:42

+6:31

9:12

9.

Frank Sandberg

Ørland

27:43

+6:32

9:12

10.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

29:27

+8:16

9:47

11.

Linus Iseborn

Främmestad IK

29:36

+8:25

9:50

12.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

30:17

+9:06

10:03

13.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

30:26

+9:15

10:06

14.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

31:20

+10:09

10:24

15.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

31:32

+10:21

10:28

16.

Atle Pedersen

Melhus IL

31:54

+10:43

10:35

17.

Lars Emil Knudsen

Sarpsborg OL

32:37

+11:26

10:50

18.

Ove Martinsen

Hauketo IF

33:29

+12:18

11:07

19.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

33:46

+12:35

11:13

20.

Lars Ole Klavestad

Fredrikstad SK

34:08

+12:57

11:20

21.

Bjørn Tore Thoresen

Sarpsborg OL

34:17

+13:06

11:23

22.

Armand Storler

Melhus IL

36:12

+15:01

12:01

23.

Morten Aaserud

36:19

+15:08

12:03

24.

Karl Mikkelsen

OL Tønsberg og omegn

37:04

+15:53

12:18

25.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

38:14

+17:03

12:42

26.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

39:08

+17:57

13:00

27.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

39:24

+18:13

13:05

28.

Tormod Bøe

Fossum IF

39:27

+18:16

13:06

29.

Pål Angvoll

Fredrikstad SK

42:18

+21:07

14:03

30.

Edvard Storler

Melhus IL

42:40

+21:29

14:10

31.

Øivind Stenstad

Oddersjaa SSK

46:13

+25:02

15:21

32.

Team Vikerhavn

Viker

46:22

+25:11

15:24

33.

Arne Kildal

Vestre Akers SK

48:51

+27:40

16:13

34.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka OK

50:48

+29:37

16:52

35.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

56:34

+35:23

18:47

36.

Helge Bovim

Saltnes

1:08:49

+47:38

22:51

37.

Bjørn Viggo Husebye

Fredrikstad SK

1:09:59

+48:48

23:15

100

DSQ

Espen Danevad

Fredrikstad SK

24:36

106

DSQ

Fredrik Norløff-Mathisen

Viker

32:18

107 109

DSQ

Michael Sætvedt

Snertingdal IF Orientering

33:54

102 103 104 105 106 107

DSQ

Petter Krohn

Viker

41:00

102

DSQ

Peter Klaveness

Måren OK

49:26

104

DSQ

Jan Edvin Blomkvist

Fredrikstad SK

53:11

102 103 104 105 106 107

Klasse: Jenter åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

32:43

+0:00

10:52

2.

Jenny Danevad

Fredrikstad SK

40:14

+7:31

13:21

3.

Amalie Løkkeberg

Fredrikstad SK

42:56

+10:13

14:15

4.

Signe Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

46:07

+13:24

15:19

5.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

48:19

+15:36

16:03

6.

Mia Reinås

Frol IL

1:02:07

+29:24

20:38

7.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:04:30

+31:47

21:25

8.

Johanne Klavestad Aaby

Fredrikstad SK

1:27:14

+54:31

28:58

DSQ

Mari Brende

Fossum IF

20:01

101 102 150 104 151 107 102 103 104 105 106 107

Klasse: Gutter åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

39:15

+0:00

13:02

2.

Thomas Blomkvist

Fredrikstad SK

42:58

+3:43

14:16

3.

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

43:29

+4:14

14:26

4.

Brage Reinås

Frol IL

44:23

+5:08

14:44

5.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

47:50

+8:35

15:53

6.

Sondre Strømberg

Fredrikstad SK

1:02:58

+23:43

20:55

7.

Trym Strømberg

Fredrikstad SK

1:07:06

+27:51

22:17

DSQ

Oskar Storler

Melhus IL

48:43

107 102 103 104 105 106 107 108 109

DSQ

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

1:14:34

107

DSQ

Benjamin A Buhler

Måren OK

1:14:38

107


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 juli 2018, 14:26:46

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81