Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar sommerkarusell 3 Ullensaker 1. august 2018

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Hovind

Nydalen SK

30:26

+0:00

2.

Martin Granly

Lillomarka OL

39:48

+9:22

3.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

40:00

+9:34

4.

Knut Helland

ØstmarkaOK

41:08

+10:42

5.

Robin Larsson Hovin

Ullensaker OL

43:01

+12:35

6.

Trond Erik Hovind

Ullensaker OL

45:39

+15:13

7.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

48:39

+18:13

8.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

49:28

+19:02

9.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

51:12

+20:46

10.

Tormod Øvegaard

Vestre Aker

51:30

+21:04

11.

John Hofoss

Hadeland OL

52:06

+21:40

12.

Ask Olaussen

Oppsal

54:57

+24:31

13.

Helge Revhaug

Ringerike OL

55:14

+24:48

14.

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

56:10

+25:44

15.

Mathias Linløkken

ØstmarkaOK

57:28

+27:02

16.

Terje Linløkken

ØstmarkaOK

57:33

+27:07

17.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

1:00:43

+30:17

18.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:32:55

+1:02:29

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Breen

Privat

39:58

+0:00

2.

Mathilde Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

56:01

+16:03

3.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

58:25

+18:27

4.

Marita Hernandez

Toten Troll

1:00:03

+20:05

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

24:18

+0:00

2.

Arne Olaussen

Oppsal

29:15

+4:57

3.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

31:30

+7:12

4.

Sondre Olaussen

Oppsal

33:27

+9:09

5.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

40:40

+16:22

6.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

43:47

+19:29

7.

Jacob Finstad Land

IL Tyrving

1:02:04

+37:46

DSQ

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

57:18

34

DSQ

Frank Finstad

Ullensaker OL

1:02:10

112

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Hovind

Ullensaker OL

25:10

+0:00

2.

Silje Breen

Privat

33:19

+8:09

3.

Heidi Østli

Gjerdrum OL

33:49

+8:39

127

4.

Anne Arntzen

Gjerdrum OL

46:21

+21:11

5.

Kari Hovind

Ullensaker OL

59:59

+34:49

6.

Ping Ouyang

ØstmarkaOK

1:26:04

+1:00:54

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicolai Granly

Lillomarka OL

26:20

+0:00

2.

Even Engh

Eidsvoll OL

36:24

+10:04

3.

Herman Finstad Land

IL Tyrving

37:37

+11:17

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

35:55

+0:00

2.

Inger Finstad

Ullensaker OL

37:38

+1:43

3.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

42:52

+6:57

4.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

55:53

+19:58

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

Arrangør

Odd Sletten

Ullensaker OL

Arrangør

Alexander Sletten

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 august 2018, 20:18:53

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

47

Antall startet:

47