Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell 6 Gjerdrum 15. august 2018

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Breen

Privat

50:08

+0:00

2.

Kristine Rapp

Gjerdrum OL

1:00:26

+10:18

3.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

1:03:17

+13:09

4.

Grete Hovi

Skien

1:06:29

+16:21

DSQ

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:14:30

79 40 39 41 80

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

46:46

+0:00

2.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

48:55

+2:09

3.

Terje Bråten

Ullensaker OL

53:01

+6:15

4.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

54:21

+7:35

5.

Anders Horvei

Frogner OL

56:23

+9:37

6.

Knut Engen

Nes OL

57:59

+11:13

7.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

58:38

+11:52

8.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

59:11

+12:25

9.

Christer Andersson

Privat

59:45

+12:59

10.

Pål Næss

Gjerdrum OL

1:05:31

+18:45

11.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

1:07:12

+20:26

12.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:11:43

+24:57

DSQ

Helge Revhaug

Ringerike OL

43:12

40 39 41 80 82 44 45 46 72 249

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Cecilie Linløkken

ØstmarkaOK

42:01

+0:00

2.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

58:26

+16:25

3.

Silje Breen

Privat

1:04:57

+22:56

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Linløkken

ØstmarkaOK

39:21

+0:00

2.

Terje Linløkken

ØstmarkaOK

39:31

+0:10

3.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

46:35

+7:14

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

47:27

+8:06

5.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

51:25

+12:04

6.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

55:23

+16:02

7.

Erlend Otterlei

ØstmarkaOK

55:55

+16:34

8.

Svein Otterlei

ØstmarkaOK

55:56

+16:35

9.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

1:05:03

+25:42

10.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

1:05:35

+26:14

11.

Odd Sletten

Ullensaker OL

1:23:19

+43:58

12.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

1:23:23

+44:02

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Kinneberg

Gjerdrum OL

24:07

+0:00

2.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

36:53

+12:46

3.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

47:39

+23:32

4.

Maren Snerlebakken

Gjerdrum OL

50:51

+26:44

5.

Bente Aarhus

Nes OL

1:01:38

+37:31

Bekreftet tid

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

39:23

249

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

28:19

+0:00

2.

Julian Anderassen

Ullensaker OL

39:54

+11:35

3.

Ivar Monsrud

Nes OL

40:36

+12:17

3.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

40:36

+12:17

5.

Aksel Rue

Ullensaker OL

42:06

+13:47

6.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

47:19

+19:00

7.

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

50:15

+21:56

8.

Jakob Ramse Dønåsen

Gjerdrum OL

51:11

+22:52

9.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

54:44

+26:25

Bekreftet tid

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

26:04

249

Bekreftet tid

Stian Lillegård

Lillomarka OL

27:01

249

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

23:26

+0:00

2.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

32:07

+8:41

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Lynne

Ullensaker OL

31:52

+0:00

2.

Per Magnus Lynne

Ullensaker OL

34:45

+2:53

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

Arrangør

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

Arrangør

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 august 2018, 20:34:28

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57