Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbkamp / Klubbmesterskap 23. august 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

30:12

Halvor Songe

Bækkelagets SK

31:14

170

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

25:45

+0:00

2.

Per Ongstad

privat

27:04

+1:19

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Trond K Nyland

Nydalens SK

DNS

Eli Aspelund

Nydalens SK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

24:09

+0:00

1.

Astrid Reusch

Heming Orientering

24:09

+0:00

3.

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

30:23

+6:14

4.

Liv Keyser

Oppsal Orientering

30:25

+6:16

5.

Ingeborg Røhjell

Oppsal Orientering

30:27

+6:18

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

28:40

+0:00

2.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

33:20

+4:40

3.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

34:33

+5:53

4.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

36:33

+7:53

5.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

38:35

+9:55

6.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

38:46

+10:06

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

43:44

+0:00

2.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

45:26

+1:42

3.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

47:23

+3:39

4.

Signe Holo

Fossum IF

47:39

+3:55

5.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

48:48

+5:04

6.

Kaja Peikli

Tyrving IL

50:47

+7:03

7.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

54:03

+10:19

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

19:03

+0:00

2.

Erling Melvær Ettestøl

Oppsal Orientering

33:28

+14:25

2.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

33:28

+14:25

4.

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

33:46

+14:43

5.

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

34:45

+15:42

6.

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

34:47

+15:44

7.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

38:01

+18:58

8.

Kasper Krohn Mørland

Oppsal Orientering

38:11

+19:08

9.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

38:17

+19:14

DNS

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

23:00

+0:00

2.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

24:39

+1:39

3.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

26:20

+3:20

4.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

26:40

+3:40

5.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

26:53

+3:53

6.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

27:36

+4:36

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

41:49

+0:00

2.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

42:46

+0:57

3.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

44:57

+3:08

4.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

48:32

+6:43

DNS

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 oktober 2020, 20:29:51

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

50

Antall startet:

46