Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp 6 23. august 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

16:20

11:40

Irene Storler Snøfugl

Freidig

17:29

12:29

Marit Storler Snøfugl

Freidig

13:24

9:34

Eira Forsbak Asplem

Freidig

33:40

24:02

Gaute Holck Sandberg

Wing OK

25:29

18:12

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

17:54

12:47

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

33:38

24:01

Lina Sandquist

OL Trollelg

16:39

11:53

Eva Amundsen

Freidig

12:58

9:15

Imre Leander Gangaune

Wing OK

12:32

8:57

Eline Jøsang With

Wing OK

16:50

12:01

Emre Vold Kirkvold

Wing OK

20:57

14:57

Hauk Vold Kirkvold

Wing OK

21:36

15:25

Oline H Lind

Wing OK

41:55

29:56

Ole Einar Andresen

Malvik IL

33:31

23:56

Sofie Laura Andresen

Malvik IL

34:01

24:17

Emma Imsland

Wing OK

13:18

9:30

Mirja Mohus

Wing OK

30:55

22:05

Emil Westues

Wing OK

16:30

11:47

Anna Westues

Wing OK

30:52

22:02

Eirik Lyftingsmo

Wing OK

14:07

10:05

Arne Magnus Melhuus

Wing OK

22:13

15:52

Martin Melhuus

Wing OK

13:32

9:40

Odin Bang Lukassen

Wing OK

19:20

13:48

Magnus Elden Eggen

Wing OK

17:45

12:40

Anna F. Høysæter

Wing OK

19:39

14:02

Ragne Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

24:10

17:15

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

17:45

12:40

Guro Haaland

Wing OK

14:36

10:25

Vilde Haaland

Wing OK

14:34

10:24

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

47:35

33:59

Leo Næbb-Melum

Wing OK

14:04

10:02

Sverre Bøhle

Freidig

29:49

21:17

Trygve Bøhle

Freidig

25:57

18:32

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

24:21

17:23

Siri Fossum Malmring

Freidig

1:03:59

45:42

Agnes Wullum Vestad

Wing OK

14:14

10:10

Ingrid Rø

Freidig

23:53

17:03

DSQ

Sindre Mohus

Wing OK

15:54

150

DNS

Linus Fossum Malmring

Freidig

DNS

Elias Stenseth

Byåsen IL

DNS

Tora Marstrand Hasle

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

20:34

14:41

Sunniva Preisig Motrø

Melhus IL

25:23

18:07

Maia Ruano Strand

Wing OK

18:13

13:00

Solveig Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

24:11

17:16

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

19:23

13:50

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

28:15

20:10

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

16:39

+0:00

7:34

2.

Nora Halvorsen

Freidig

16:45

+0:06

7:36

3.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

20:19

+3:40

9:14

4.

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

23:55

+7:16

10:52

5.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

26:11

+9:32

11:54

6.

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

32:40

+16:01

14:50

DNS

Silja Fuglem

Malvik IL

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

21:48

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

22:36

+0:48

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

24:21

+2:33

4.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

25:22

+3:34

5.

Anna Aurora Nolte

Freidig

25:54

+4:06

6.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

27:20

+5:32

7.

Maria Strømdal Wik

Freidig

28:12

+6:24

8.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

28:32

+6:44

9.

Tora Kittilsen

Freidig

31:25

+9:37

10.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

31:33

+9:45

11.

Selma Nevin

Freidig

32:49

+11:01

12.

Åsa Bull

Byåsen IL

36:19

+14:31

13.

Marion Dyrset Stangenes

Byåsen IL

48:39

+26:51

14.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

49:17

+27:29

15.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

51:58

+30:10

Klasse: D13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Heksem Leraand

OL Trollelg

28:25

+0:00

12:54

2.

Karoline B. Hjelmen

OL Trollelg

35:21

+6:56

16:04

DNS

Emma B. Hjelmen

OL Trollelg

Klasse: D13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leah Korsnes Vinje

Nidarøst OK

23:40

+0:00

13:55

2.

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

23:48

+0:08

14:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

31:03

+0:00

2.

Ane Malene Kolstad

Freidig

35:12

+4:09

3.

Vilde Lereim Storli

Freidig

39:41

+8:38

4.

Silje Marie Nissen

Freidig

47:43

+16:40

5.

Anna Christensen

Freidig

53:22

+22:19

6.

Stine Aune

Nidarøst OK

1:00:36

+29:33

7.

Maren Viken

Byåsen IL

1:18:33

+47:30

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:13:09

+0:00

2.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:14:24

+1:15

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

16:43

11:56

Emil Aleksander Nolte

Freidig

17:42

12:38

Brage Strøm Haugsnes

Wing OK

22:25

16:00

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

19:41

14:03

Ole Ulseth Sylte

Freidig

13:29

9:37

Jens Anton Andresen

Malvik IL

18:50

13:27

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

13:03

9:19

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

15:35

11:07

Sondre Stenseth

Byåsen IL

12:43

9:05

Eivind Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

34:21

24:32

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

18:18

+0:00

8:19

2.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

18:33

+0:15

8:25

3.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

19:22

+1:04

8:48

4.

Alf Petter Lynum

Freidig

19:27

+1:09

8:50

5.

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

21:16

+2:58

9:40

6.

Jakob Jøsang With

Wing OK

22:23

+4:05

10:10

7.

Sivert Sæther Levin

Freidig

22:36

+4:18

10:16

8.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

22:57

+4:39

10:25

9.

Sofus H Lind

Wing OK

23:18

+5:00

10:35

10.

Johannes Stordal

Byåsen IL

24:07

+5:49

10:57

11.

Alfred F. Høysæter

Wing OK

24:18

+6:00

11:02

12.

Sven Nevin

Freidig

25:28

+7:10

11:34

13.

Arian Haukø

Nidarøst OK

40:40

+22:22

18:29

14.

Sivert Aalmo

Malvik IL

47:36

+29:18

21:38

DSQ

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Freidig

44:16

150

DNS

Hallvard Hellevik

Freidig

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

17:46

+0:00

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

22:16

+4:30

3.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

22:24

+4:38

4.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

22:46

+5:00

5.

Magne Guttvik

Wing OK

24:11

+6:25

6.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

24:49

+7:03

7.

Vegard Lereim Storli

Freidig

25:17

+7:31

8.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

27:17

+9:31

9.

Ådne Stordal

Byåsen IL

30:36

+12:50

10.

Jørgen Aune

Byåsen IL

30:39

+12:53

11.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

30:44

+12:58

12.

Tobias Eid-Johansen

Nidarøst OK

32:35

+14:49

13.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

33:46

+16:00

14.

Sverre Hellevik

Freidig

34:08

+16:22

15.

Aksel Viken

Byåsen IL

37:48

+20:02

16.

Sander M Jensen

Byåsen IL

38:17

+20:31

17.

Borgar Stavrum

Wing OK

43:06

+25:20

DNS

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

DNS

Vegard Mosbakk Fjeldstad

OL Trollelg

DNS

Iver Dalsaune Thun

Freidig

Klasse: H13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tage Kulset Merakerås

Freidig

18:25

+0:00

8:22

2.

Michael Olsen

Melhus IL

52:10

+33:45

23:42

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

32:32

+0:00

2.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

36:32

+4:00

3.

Jostein Rø

Freidig

38:41

+6:09

4.

Gabriel Callanan

Wing OK

42:15

+9:43

5.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

42:37

+10:05

6.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

43:52

+11:20

7.

Erlend Aune

Byåsen IL

45:10

+12:38

8.

Brage Asplem

Freidig

46:40

+14:08

9.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

48:08

+15:36

10.

Nikolai Renolen

Wing OK

54:43

+22:11

11.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Freidig

1:09:51

+37:19

DNS

August Hopstad Nykvist

Wing OK

DNS

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ørjan Sæter

Melhus IL

28:05

+0:00

2.

Oskar Storler

Melhus IL

28:59

+0:54

3.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

29:02

+0:57

4.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

32:10

+4:05

5.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

45:32

+17:27

DNS

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

41:38

+0:00

DNS

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

DNS

Jonas Vindal

Wing OK

DNS

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eirik Haugskott Dybwad

Byåsen IL

16:26

9:40

Scott Sjølie

Freidig

19:15

11:19


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2018, 08:46:36

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

157

Antall startet:

142