Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Open løp 1 21. august 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

23:03

Katrina Jarstadmarken Price

Østmarka OK

22:59

Pernille Sundt Lyngøy

Østmarka OK

23:08

Matea Meland Kongsland

Østmarka OK

24:45

Emma Wefald Haaland

Østmarka OK

24:48

Emil Hanssen Lauten

Østmarka OK

32:21

Fillip Karlberg Angeltveit

Østmarka OK

33:19

Solveig Ruud Tednes

Østmarka OK

20:12

Ingrid Ruud Tednes

Østmarka OK

28:42

Leon Frantzen

Østmarka OK

49:20

Jaimee Frantzen

Østmarka OK

50:22

Beate Ellingsen

Østmarka OK

18:56

Benedicte Skaali Madsen

Østmarka OK

56:12

Vegard Skaali Madsen

Østmarka OK

44:40

Sofia Margrete Skaali

Østmarka OK

44:29

Joachim Madsen

Østmarka OK

44:28

Gry Skaali

Østmarka OK

44:42

Nora Marlen Ulvær

Østmarka OK

56:03

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Leah Hanneborg

Østmarka OK

34:46

Eline Bergeland

Østmarka OK

46:21

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

32:03

+0:00

2.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

35:51

+3:48

3.

Martine Berg-Olsen

Østmarka OK

48:39

+16:36

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gina Brevik

Østmarka OK

51:37

+0:00

2.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

56:57

+5:20

3.

Lillian Booij

Østmarka OK

1:22:06

+30:29

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:40:22

+0:00

Klasse: Damer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Hammer Iversen

Østmarka OK

1:10:21

+0:00

Klasse: Damer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

58:46

+0:00

2.

Frøy Grøndahl

Lillomarka OL

1:05:53

+7:07

3.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:29:46

+31:00

DSQ

Kjersti Ruud

Østmarka OK

43:01

60 61 64 67 175

DSQ

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

1:50:38

59

Klasse: Damer-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

43:49

+0:00

2.

Ingrid Løve

Privat

55:38

+11:49

3.

Vivian Moen-Hansen

Privat

55:39

+11:50

4.

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:25:50

+42:01

Klasse: Damer-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helena Granberg

Østmarka OK

26:26

+0:00

2.

Ida Hammersland

PWC

29:04

+2:38

2.

Linn Djupvik Fyllingen

Posten BIL

29:04

+2:38

4.

Eldrid Odden Otterlei

Østmarka OK

34:47

+8:21

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

29:37

+0:00

2.

Anders Bergeland

Østmarka OK

45:51

+16:14

3.

Espen Tinius Norli Sørensen

Østmarka OK

49:49

+20:12

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

51:50

+0:00

2.

Emil Huuse

Østmarka OK

54:20

+2:30

Klasse: Herrer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

44:45

+0:00

2.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

48:32

+3:47

3.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

51:14

+6:29

4.

Rune Teigland

Østmarka OK

54:40

+9:55

5.

Håvar Brevik

Østmarka OK

55:20

+10:35

6.

Inge Ramberg

Østmarka OK

56:34

+11:49

7.

Håvard Bjønnes

Østmarka OK

1:02:50

+18:05

8.

Svein Otterlei

Østmarka OK

1:03:37

+18:52

9.

Jarand Rystad

Heming Orientering

1:03:58

+19:13

10.

Eskil Åsmøl

Trollelg

1:04:11

+19:26

11.

Frode Johansen

Equinor BIL

1:08:56

+24:11

12.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

1:12:30

+27:45

13.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:20:57

+36:12

14.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:21:06

+36:21

15.

Kai Halvorsen Årekol

Siemens

1:25:51

+41:06

Klasse: Herrer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

46:36

+0:00

2.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

51:59

+5:23

3.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

1:00:44

+14:08

4.

Kjell Hobøl

Østmarka OK

1:02:00

+15:24

5.

Johan Mattsson

Lillomarka OL

1:05:54

+19:18

DSQ

Karl Gustavsen

Østmarka OK

1:30:09

60 61 100

Klasse: Herrer-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

36:43

+0:00

2.

Nils Ivar Huuse

Østmarka OK

54:21

+17:38

3.

Magnus Jystad

Østmarka OK

1:16:25

+39:42

Klasse: Herrer-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Haug

Østmarka OK

23:47

+0:00

2.

Trygve Bergeland

Østmarka OK

46:20

+22:33

Klasse: Trim Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidrun Aikio

Østmarka OK

33:47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 august 2018, 21:50:12

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

73

Antall startet:

73