Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Ingrid Jarstadmarken Price | Østmarka OK | 23:03 | ||||||
Katrina Jarstadmarken Price | Østmarka OK | 22:59 | ||||||
Pernille Sundt Lyngøy | Østmarka OK | 23:08 | ||||||
Matea Meland Kongsland | Østmarka OK | 24:45 | ||||||
Emma Wefald Haaland | Østmarka OK | 24:48 | ||||||
Emil Hanssen Lauten | Østmarka OK | 32:21 | ||||||
Fillip Karlberg Angeltveit | Østmarka OK | 33:19 | ||||||
Solveig Ruud Tednes | Østmarka OK | 20:12 | ||||||
Ingrid Ruud Tednes | Østmarka OK | 28:42 | ||||||
Leon Frantzen | Østmarka OK | 49:20 | ||||||
Jaimee Frantzen | Østmarka OK | 50:22 | ||||||
Beate Ellingsen | Østmarka OK | 18:56 | ||||||
Benedicte Skaali Madsen | Østmarka OK | 56:12 | ||||||
Vegard Skaali Madsen | Østmarka OK | 44:40 | ||||||
Sofia Margrete Skaali | Østmarka OK | 44:29 | ||||||
Joachim Madsen | Østmarka OK | 44:28 | ||||||
Gry Skaali | Østmarka OK | 44:42 | ||||||
Nora Marlen Ulvær | Østmarka OK | 56:03 | ||||||
Klasse: D -10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Leah Hanneborg | Østmarka OK | 34:46 | ||||||
Eline Bergeland | Østmarka OK | 46:21 | ||||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | 32:03 | +0:00 | ||||
2. | Martine Arntzen Haug | Østmarka OK | 35:51 | +3:48 | ||||
3. | Martine Berg-Olsen | Østmarka OK | 48:39 | +16:36 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gina Brevik | Østmarka OK | 51:37 | +0:00 | ||||
2. | Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 56:57 | +5:20 | ||||
3. | Lillian Booij | Østmarka OK | 1:22:06 | +30:29 | ||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Inga Cathrin Winsvold | Østmarka OK | 1:40:22 | +0:00 | ||||
Klasse: Damer-A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marie Hammer Iversen | Østmarka OK | 1:10:21 | +0:00 | ||||
Klasse: Damer-AK | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigrid Nermoen | Østmarka OK | 58:46 | +0:00 | ||||
2. | Frøy Grøndahl | Lillomarka OL | 1:05:53 | +7:07 | ||||
3. | Ingrid Nermoen | Østmarka OK | 1:29:46 | +31:00 | ||||
DSQ | Kjersti Ruud | Østmarka OK | 43:01 | 60 61 64 67 175 | ||||
DSQ | Siv Susanne Jystad | Østmarka OK | 1:50:38 | 59 | ||||
Klasse: Damer-B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Sverdrup-Thygeson | Østmarka OK | 43:49 | +0:00 | ||||
2. | Ingrid Løve | Privat | 55:38 | +11:49 | ||||
3. | Vivian Moen-Hansen | Privat | 55:39 | +11:50 | ||||
4. | Ping Ouyang | Østmarka OK | 1:25:50 | +42:01 | ||||
Klasse: Damer-C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Helena Granberg | Østmarka OK | 26:26 | +0:00 | ||||
2. | Ida Hammersland | PWC | 29:04 | +2:38 | ||||
2. | Linn Djupvik Fyllingen | Posten BIL | 29:04 | +2:38 | ||||
4. | Eldrid Odden Otterlei | Østmarka OK | 34:47 | +8:21 | ||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erlend Otterlei | Østmarka OK | 29:37 | +0:00 | ||||
2. | Anders Bergeland | Østmarka OK | 45:51 | +16:14 | ||||
3. | Espen Tinius Norli Sørensen | Østmarka OK | 49:49 | +20:12 | ||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Sandernes | Østmarka OK | 51:50 | +0:00 | ||||
2. | Emil Huuse | Østmarka OK | 54:20 | +2:30 | ||||
Klasse: Herrer-A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Edvard Helland | Østmarka OK | 44:45 | +0:00 | ||||
2. | Ståle Sønsterudbråten | Raumar Orientering | 48:32 | +3:47 | ||||
3. | Sveinung Syversen | Oppsal Orientering | 51:14 | +6:29 | ||||
4. | Rune Teigland | Østmarka OK | 54:40 | +9:55 | ||||
5. | Håvar Brevik | Østmarka OK | 55:20 | +10:35 | ||||
6. | Inge Ramberg | Østmarka OK | 56:34 | +11:49 | ||||
7. | Håvard Bjønnes | Østmarka OK | 1:02:50 | +18:05 | ||||
8. | Svein Otterlei | Østmarka OK | 1:03:37 | +18:52 | ||||
9. | Jarand Rystad | Heming Orientering | 1:03:58 | +19:13 | ||||
10. | Eskil Åsmøl | Trollelg | 1:04:11 | +19:26 | ||||
11. | Frode Johansen | Equinor BIL | 1:08:56 | +24:11 | ||||
12. | Trond Møretrø | Kolbotn og Skimt OL | 1:12:30 | +27:45 | ||||
13. | Hans Olav Hygen | Østmarka OK | 1:20:57 | +36:12 | ||||
14. | Kjetil Sverdrup-Thygeson | Østmarka OK | 1:21:06 | +36:21 | ||||
15. | Kai Halvorsen Ã…rekol | Siemens | 1:25:51 | +41:06 | ||||
Klasse: Herrer-AK | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Christensen | Østmarka OK | 46:36 | +0:00 | ||||
2. | Per Arne Karlsen | Østmarka OK | 51:59 | +5:23 | ||||
3. | Tor Magnus Grøstad | Østmarka OK | 1:00:44 | +14:08 | ||||
4. | Kjell Hobøl | Østmarka OK | 1:02:00 | +15:24 | ||||
5. | Johan Mattsson | Lillomarka OL | 1:05:54 | +19:18 | ||||
DSQ | Karl Gustavsen | Østmarka OK | 1:30:09 | 60 61 100 | ||||
Klasse: Herrer-B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stian Lillegård | Lillomarka OL | 36:43 | +0:00 | ||||
2. | Nils Ivar Huuse | Østmarka OK | 54:21 | +17:38 | ||||
3. | Magnus Jystad | Østmarka OK | 1:16:25 | +39:42 | ||||
Klasse: Herrer-C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øyvind Haug | Østmarka OK | 23:47 | +0:00 | ||||
2. | Trygve Bergeland | Østmarka OK | 46:20 | +22:33 | ||||
Klasse: Trim Nybegynner | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Heidrun Aikio | Østmarka OK | 33:47 |
Sist oppdatert: | 21 august 2018, 19:50:12 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 73 |
Antall startet: | 73 |