Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap 21. august 2018

Klasse: D 15- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Baldishol Brevig

Røyken O-lag

57:51

+0:00

2.

Line Drange Ruud

Røyken O-lag

1:07:42

+9:51

DNS

Hege Holth Rekaa

Røyken OL

Klasse: H 15- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Jansson Haverstad

Lierbygda OL

41:51

+0:00

2.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

41:53

+0:02

3.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

47:26

+5:35

4.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

55:38

+13:47

5.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

1:11:39

+29:48

Klasse: H Veteran Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Strand

Lierbygda OL

52:09

+0:00

2.

Trygve Bryhn

Røyken O-lag

55:11

+3:02

3.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

56:37

+4:28

4.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

1:01:58

+9:49

5.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

1:07:35

+15:26

6.

Christian Schibstedt

Røyken O-lag

1:17:32

+25:23

7.

Axel Damgaard

Trollo

1:22:02

+29:53

8.

Kjell Jarle Gausmel

Røyken O-lag

2:11:35

+1:19:26

Klasse: D Veteran Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Syversen

Røyken O-lag

1:25:15

+0:00

Klasse: D 15- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Tokheim

Lierbygda OL

52:13

+0:00

Klasse: H 15- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Strand

Lierbygda OL

48:55

+0:00

2.

Daniel Nystuen

Røyken OL

58:53

+9:58

3.

Eivind Heiebråten

Røyken OL

59:44

+10:49

4.

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

1:38:33

+49:38

Klasse: D Veteran Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Skram

Røyken OL

48:40

+0:00

2.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

49:36

+0:56

3.

Siri Sætra

Asker Skiklubb

59:08

+10:28

4.

Eva Syversen

Røyken O-lag

1:08:08

+19:28

5.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

1:08:12

+19:32

6.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken O-lag

1:14:57

+26:17

7.

Inger Schibstedt

Røyken O-lag

1:40:58

+52:18

8.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

+0:0-40

Klasse: H Veteran Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik W. Moe

Lierbygda OL

37:05

+0:00

2.

Rolf E. Andersen

Lierbygda OL

47:35

+10:30

3.

Ivar Mestad

Røyken OL

51:31

+14:26

4.

Hans Ingar Sætra

Asker Skiklubb

51:58

+14:53

5.

Sigbjørn Hellerud

Røyken O-lag

55:35

+18:30

6.

Roar Nydal

Asker Skiklubb

56:25

+19:20

7.

Bjarne Tokheim

Lierbygda OL

58:33

+21:28

Klasse: D 15-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Mari Leivan

Røyken O-lag

39:38

+0:00

2.

Eiril Dalan

Røyken O-lag

43:27

+3:49

3.

Anne Nydal

Asker Skiklubb

47:13

+7:35

4.

Maj Lene Nystuen

Røyken O-lag

1:01:19

+21:41

Klasse: H 15-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Hagen

Røyken O-lag

37:28

+0:00

2.

Harald Heiås

Røyken O-lag

38:19

+0:51

3.

Eivind Ohren

Røyken O-lag

39:14

+1:46

4.

Svein Erik Heiebråten

Røyken O-lag

52:39

+15:11

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Alexander Storhaug

Røyken OL

1:06:50

+0:00

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Randi Marie Kristiansen

Røyken O-lag

36:42

Simen Wang

Røyken O-lag

45:48

Trine Ueland

Røyken O-lag

23:26

Andre Ueland

Røyken OL

23:24

Askil Mestad

Røyken OL

14:38

152 100 175

Simen Rambøl Knutsen

Røyken O-lag

41:25

175


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 august 2018, 20:24:17

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

52

Antall startet:

51