Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell 7 Ullensaker 22. august 2018

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Breen

Privat

59:06

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

59:20

+0:00

2.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

1:14:57

+15:37

3.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

1:17:06

+17:46

4.

Tor Strand

Eidsvoll OL

1:20:06

+20:46

5.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:22:35

+23:15

6.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:30:25

+31:05

Klasse: H A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Engen

Nes OL

49:46

+0:00

2.

John Hofoss

Hadeland OL

1:00:33

+10:47

3.

Eivind Engh

Eidsvoll OL

1:15:40

+25:54

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Sønsterudbråten

Lillomarka OL

32:56

+0:00

2.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

54:10

+21:14

3.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

54:53

+21:57

4.

Vegard Breen

Privat

58:01

+25:05

5.

Morten Rambeck Dahl

Kamp/Vestheim

1:12:29

+39:33

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

49:57

+0:00

2.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

54:17

+4:20

3.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

56:26

+6:29

4.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

56:39

+6:42

5.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

1:03:49

+13:52

DSQ

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

5:21

32 42 43 44 46 48 49 50 41

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

36:45

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

37:31

+0:46

3.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

41:08

+4:23

4.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

41:32

+4:47

5.

Odd Einar Larsen

Kamp/Vestheim

42:04

+5:19

6.

Even Engh

Eidsvoll OL

43:01

+6:16

7.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

43:55

+7:10

8.

Fredrik Kaltenborn

Kamp/Vestheim

44:04

+7:19

9.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

45:58

+9:13

10.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

53:35

+16:50

11.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

59:22

+22:37

12.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

1:04:28

+27:43

13.

Ivar Monsrud

Nes OL

1:14:26

+37:41

14.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

1:17:07

+40:22

15.

Odd Sletten

Ullensaker OL

1:34:09

+57:24

DSQ

Thomas Ryen

Ullensaker OL

38:22

44 46 48 49 50

DSQ

Aksel Rue

Ullensaker OL

38:31

44 46 48 49 50

DSQ

Pål Benjaminsen

Kamp/Vestheim

40:37

32 42 43 44 46 48 49 50

DSQ

Terje Bråten

Ullensaker OL

56:31

49

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Skårbø

Ullensaker OL

22:41

+0:00

2.

Ragnhild Haugen

Ullensaker OL

28:55

+6:14

3.

Martine Nyberg Jensen

Ullensaker OL

32:29

+9:48

4.

Elin Hjelle

Ullensaker OL

1:09:51

+47:10

5.

Jenny Hjelle Askeli

Ullensaker OL

1:09:56

+47:15

35

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

28:06

+0:00

2.

Oliver Nyberg Jensen

Ullensaker OL

32:24

+4:18

3.

Kristian Algarheim

Ullensaker OL

39:06

+11:00

4.

Geir Arne Hjelle

Ullensaker OL

1:09:44

+41:38

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2018, 23:37:30

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

51

Antall startet:

51