Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Midt-Norsk Mesterskap, sprint 24. august 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Helene Heggheim Jensen

Emblem IL

15:19

13:55

Silje Heggheim Jensen

Emblem IL

15:27

14:02

Tobias Ibsen Lervåg

Velledalen IL

7:47

7:04

Emil Balon

Velledalen IL

17:24

15:49

Simon Mitchell Iversen

Verdal OK

10:58

9:58

Linus Fossum Malmring

Freidig

8:28

7:41

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

21:53

19:53

Guro Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

27:32

25:01

Einar Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

26:54

24:27

Matilde Tanem Iversen

Verdal OK

15:31

14:06

Irene Storler Snøfugl

Freidig

10:07

9:11

Marit Storler Snøfugl

Freidig

8:32

7:45

Sturla August Idland

Emblem IL

12:58

11:47

Ovid Baglo Bjørkeng

Verdal OK

9:47

8:53

Emma Drønnesund

Emblem IL

14:52

13:30

Eira Forsbak Asplem

Freidig

12:38

11:29

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

22:04

20:03

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

18:50

17:07

Samuel Knudsen Olavsbye

OL Trollelg

22:03

20:02

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

15:23

13:59

Clara Leroyer

Freidig

21:12

19:16

Elisabeth Brevik

NTNUI

9:35

8:42

DNS

Mads Stensland Melbye

Verdal OK

DNS

Filip Leonard Nolte

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aurora Oldertrøen

Tynset IF

18:05

10:02

Ida Joanne Oldertrøen

Tynset IF

19:43

10:57

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

17:10

9:32

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

21:54

12:10

Frida Holmqvist

Byåsen IL

17:05

9:29

Maia Ruano Strand

Wing OK

18:39

10:21

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

18:54

10:30

Mia Stensland Melbye

Verdal OK

13:22

7:25

Maria sæther Verdenius

Vingelen IL

14:54

8:16

DSQ

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

20:09

130

DNS

Helmine Laksholm Grindberg

Verdal OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

9:02

+0:00

5:01

2.

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

11:43

+2:41

6:30

3.

Synne Kvittum Nytrøen

Tynset IF

12:29

+3:27

6:56

3.

Nora Halvorsen

Freidig

12:29

+3:27

6:56

5.

Nora Sumstad Hanssen

Byåsen IL

12:46

+3:44

7:05

6.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

12:55

+3:53

7:10

7.

Anna Emilie Lona

Wing OK

14:47

+5:45

8:12

8.

Lisa Sæther Verdenius

Vingelen IL

14:50

+5:48

8:14

9.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

15:27

+6:25

8:35

10.

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

15:42

+6:40

8:43

11.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

16:16

+7:14

9:02

12.

Tina Uglemsmo

Selbu OK

27:10

+18:08

15:05

13.

Nardos Kidane Emahatsion

Selbu OK

29:06

+20:04

16:10

DSQ

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

10:19

67

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Skjerve

Verdal OK

15:23

+0:00

13:59

DNS

Idun Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Horten Jordet

Vingelen IL

15:19

+0:00

4:56

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

16:29

+1:10

5:19

3.

Andrea sæther Verdenius

Vingelen IL

17:08

+1:49

5:31

4.

Anna Aurora Nolte

Freidig

17:34

+2:15

5:40

5.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

18:30

+3:11

5:58

6.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

20:50

+5:31

6:43

7.

Fredrikke Baglo Bjørkeng

Verdal OK

20:51

+5:32

6:43

8.

Mathea Baglo Bjørkeng

Verdal OK

22:05

+6:46

7:07

9.

Guro Schjølberg

Tynset IF

22:52

+7:33

7:22

10.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

24:48

+9:29

8:00

11.

Julie Drønnesund

Emblem IL

25:10

+9:51

8:07

12.

Line Tryggestad

Emblem IL

33:24

+18:05

10:46

DSQ

Una Kittilsen

Freidig

18:07

77

DSQ

Maria Strømdal Wik

Freidig

18:47

76

DSQ

Ella Sandstad

Freidig

40:19

111 69 70 107 77 132 114 108 109 50

DNS

Tora Kittilsen

Freidig

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

15:31

+0:00

4:42

2.

Mari Eidsmo

Freidig

16:28

+0:57

4:59

3.

Mari Grøtli Svergja

Kvikne IL

16:59

+1:28

5:08

4.

Vilde Lereim Storli

Freidig

17:08

+1:37

5:11

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

17:51

+2:20

5:24

6.

Trude Markhus

Verdal OK

18:07

+2:36

5:29

7.

June Munkeby

Frol IL

18:34

+3:03

5:37

8.

Stine Aune

Nidarøst OK

20:25

+4:54

6:11

9.

Kristin Lundanes

Emblem IL

20:31

+5:00

6:13

10.

Hege Hallan

OK Skøynar

24:24

+8:53

7:23

DSQ

Linnea Munkeby

Frol IL

18:01

76 65 67

DNS

Serine Skogeng Reiten

Emblem IL

DNS

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Britt Drønnesund

Emblem IL

13:04

+0:00

7:15

2.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

13:26

+0:22

7:27

3.

Cecilie Tryggestad

Emblem IL

18:54

+5:50

10:30

4.

Rigmor Standal

Stjørdals-Blink Orientering

19:32

+6:28

10:51

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

16:17

+0:00

4:47

2.

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

18:12

+1:55

5:21

3.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

18:43

+2:26

5:30

4.

Sofia Haglund

Stjørdals-Blink Orientering

18:45

+2:28

5:30

5.

Rønnaug Hansæl-Nergaard

Kvikne IL

19:14

+2:57

5:39

6.

Ane Ingeborg Kalbækken

Tynset IF

19:54

+3:37

5:51

7.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

20:13

+3:56

5:56

8.

Jorun Bækken

Os IL

20:28

+4:11

6:01

9.

Matilde Munkeby

Frol IL

20:53

+4:36

6:08

10.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

22:37

+6:20

6:39

11.

Ragne Munkeby

Frol IL

22:53

+6:36

6:43

12.

Sofie Hallem

Verdal OK

23:37

+7:20

6:56

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Freidig

16:12

+0:00

4:37

2.

Anine Lome

Hamar OK

16:17

+0:05

4:39

3.

Vilde Årøen Lykke

Emblem IL

17:42

+1:30

5:03

4.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

18:03

+1:51

5:09

5.

Line Sølberg

IL Leik

18:14

+2:02

5:12

6.

Sunniva Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

19:34

+3:22

5:35

7.

Åse Bergan

Nydalens SK

23:08

+6:56

6:36

DSQ

Vera Melkild

Freidig

16:23

132

DSQ

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

16:55

62

DSQ

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

17:46

112

DNS

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

DNS

Maria Ulseth Sylte

Freidig

DNS

Ragnhild Eide

Byåsen IL

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Johansson

Emblem IL

15:23

+0:00

4:23

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

15:28

+0:05

4:25

3.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

15:35

+0:12

4:27

4.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

16:20

+0:57

4:40

5.

Audhild Bakken Rognstad

Emblem IL

16:22

+0:59

4:40

6.

Ida Lindkvist

NTNUI

16:29

+1:06

4:42

7.

Tonje Vassend

NTNUI

16:46

+1:23

4:47

8.

Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno

OL Trollelg

17:29

+2:06

4:59

9.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

18:16

+2:53

5:13

10.

Ronja Björklund

NTNUI

18:34

+3:11

5:18

11.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

18:59

+3:36

5:25

12.

Helene Omdal

NTNUI

19:00

+3:37

5:25

13.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

19:04

+3:41

5:26

14.

Aurora Fossøy

NTNUI

19:13

+3:50

5:29

15.

Solveig Vassenden

Stjørdals-Blink Orientering

19:24

+4:01

5:32

16.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

19:37

+4:14

5:36

17.

Ingvild Ramtvedt Næsset

NTNUI

19:45

+4:22

5:38

18.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

19:46

+4:23

5:38

19.

Marte Skoglund

Frol IL

20:33

+5:10

5:52

20.

Lene Therese Myrland

NTNUI

20:44

+5:21

5:55

21.

Marit Schmid

OL Trollelg

21:03

+5:40

6:00

22.

Ingvild Brekke

NTNUI

22:03

+6:40

6:18

23.

Synne Fossøy

NTNUI

22:17

+6:54

6:22

24.

Elisabeth Størseth

Selbu OK

24:09

+8:46

6:54

DSQ

Mathilde Rundhaug

Frol IL

15:50

112

DSQ

Vilde Malmei

NTNUI

15:59

112

DSQ

Guro Torpe

Frol IL

18:29

113

DNS

Maren Mohagen Hansen

Freidig

DNS

Hanne Sandstad

Freidig

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

18:35

+0:00

5:37

2.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

18:42

+0:07

5:40

3.

Kari Ulseth

Freidig

18:57

+0:22

5:44

4.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

19:05

+0:30

5:46

5.

Tina Strømdal Wik

Freidig

19:47

+1:12

5:59

6.

Tone Almås

IL Leik

19:58

+1:23

6:03

7.

Elisabeth Espeland

Tynset IF

21:10

+2:35

6:24

8.

Anne Mette Grøtli

Kvikne IL

21:22

+2:47

6:28

9.

Kirsti Næss Olsen

OL Trollelg

24:22

+5:47

7:23

DSQ

Mari Angell-Petersen

Freidig

17:23

130

DSQ

Kristin Haugskott

OL Trollelg

17:53

130

DSQ

Mari Gullbrekken Schjølberg

Tynset IF

22:09

67

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Lodgaard

Byåsen IL

20:39

+0:00

6:15

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

21:21

+0:42

6:28

3.

Torunn Spets Storhov

Freidig

22:20

+1:41

6:46

4.

Janita Skogeng

Emblem IL

22:21

+1:42

6:46

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

23:48

+3:09

7:12

6.

Ragnhild Dåsnes

Os IL

24:15

+3:36

7:20

7.

Randi Jensen

Frol IL

24:53

+4:14

7:32

8.

Eldbjørg G. Kalbækken

Tynset IF

25:36

+4:57

7:45

9.

Marianne Lykke

Emblem IL

25:58

+5:19

7:52

10.

Britt Laila Nilsgård

Røros IL

26:32

+5:53

8:02

11.

Liv Meli

IL Nansen

26:43

+6:04

8:05

12.

Mai Iren Almås

IL Leik

26:44

+6:05

8:06

13.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

26:49

+6:10

8:07

14.

Trine Sunnset

Melhus IL

30:35

+9:56

9:16

15.

Randi Haugskott

Frol IL

30:48

+10:09

9:20

16.

Helen Margrethe Schjelderup

Nord-Østerdal OK

32:50

+12:11

9:56

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

21:01

112

DSQ

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

22:40

112

DNS

Mari Ann Landsem Melhus

Steinkjer OK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

21:27

+0:00

7:09

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

22:03

+0:36

7:21

3.

Karin Galaaen

Selbu OK

23:33

+2:06

7:51

4.

Anne Mette Normann

Tynset IF

26:52

+5:25

8:57

5.

Sunniva Johaug Ryen

Os IL

28:00

+6:33

9:20

6.

Ruth Schmid

OL Trollelg

29:36

+8:09

9:52

7.

Anne Stenseth

Byåsen IL

35:45

+14:18

11:55

8.

Inger Johanne Simensen

Os IL

36:23

+14:56

12:07

DSQ

Magnhild Forseth

Frol IL

19:41

76 65 67

DNS

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

22:37

+0:00

7:32

2.

Solveig Vingelen

Vingelen IL

29:08

+6:31

9:42

3.

Anne Furuholt

OL Trollelg

32:18

+9:41

10:46

4.

Anne-Mari Haagensen

Os IL

51:06

+28:29

17:02

DSQ

Anne-Lise Brenne

OL Trollelg

19:45

65 67 69 107 77 78 79 110 114 108 113

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Alstad

Frol IL

13:54

7:43

William Mitchell Iversen

Verdal OK

12:27

6:55

Erlend Grønli

Freidig

13:03

7:15

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

15:56

8:51

Ole Ulseth Sylte

Freidig

14:41

8:09

Mathias Leroyer

Freidig

9:42

5:23

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

16:33

9:11

DSQ

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

15:30

109

DSQ

Emil Aleksander Nolte

Freidig

12:21

109

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

9:00

+0:00

5:00

2.

Håkon Hallan

OK Skøynar

9:03

+0:03

5:01

3.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

10:11

+1:11

5:39

4.

Ådne Sundet

IL Leik

10:24

+1:24

5:46

5.

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

10:30

+1:30

5:50

6.

Alf Petter Lynum

Freidig

10:43

+1:43

5:57

7.

Sigurd Rønning

Melhus IL

12:03

+3:03

6:41

8.

Simen Hansæl-Nergaard

Kvikne IL

12:58

+3:58

7:12

9.

Johannes Lerli

Melhus IL

14:26

+5:26

8:01

10.

Henrik Ramsevik Teigene

Emblem IL

16:21

+7:21

9:05

11.

Noah Tryggestad

Emblem IL

17:28

+8:28

9:42

DSQ

Ingvar Osen

Emblem IL

17:43

109

DNS

Ludvik Laksholm Grindberg

Verdal OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

14:27

+0:00

4:39

2.

Tristan Halvorsen

Freidig

15:57

+1:30

5:08

3.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

16:12

+1:45

5:13

4.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

16:33

+2:06

5:20

5.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

16:41

+2:14

5:22

6.

Emil Grønli

Freidig

16:53

+2:26

5:26

7.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

18:08

+3:41

5:50

8.

Magnus Alstad

Frol IL

18:09

+3:42

5:51

9.

Ådne Krogstad Stendahl

Frol IL

18:42

+4:15

6:01

10.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

19:49

+5:22

6:23

11.

Jørgen Aune

Byåsen IL

20:35

+6:08

6:38

12.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

21:55

+7:28

7:04

13.

Aksel Viken

Byåsen IL

21:57

+7:30

7:04

14.

Eivind Næve

IL Leik

22:47

+8:20

7:20

15.

Peder Angel Lundquist Langen

Os IL

23:21

+8:54

7:31

16.

Magnus Skytterholm Standal

Emblem IL

24:13

+9:46

7:48

17.

Emil Aalde

Oppdal IL

24:31

+10:04

7:54

DSQ

Magne Guttvik

Wing OK

17:07

65

DSQ

Vegard Lereim Storli

Freidig

19:05

79

DNS

Sigurd Vatn

Frol IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

14:20

+0:00

7:57

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

13:40

+0:00

4:01

2.

Mikkel Holt

Freidig

14:32

+0:52

4:16

3.

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

15:08

+1:28

4:27

4.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

15:26

+1:46

4:32

5.

Niklas Landsem Melhus

Steinkjer OK

15:53

+2:13

4:40

6.

Henrik Belbo

Steinkjer OK

16:00

+2:20

4:42

7.

August Maske

Freidig

16:40

+3:00

4:54

8.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

16:45

+3:05

4:55

9.

Petter Andreas Lona

Wing OK

16:51

+3:11

4:57

10.

Håvard Veie

OK Skøynar

17:01

+3:21

5:00

11.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

17:23

+3:43

5:06

11.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

17:23

+3:43

5:06

13.

Jostein Rø

Freidig

17:36

+3:56

5:10

14.

Nikolai Renolen

Wing OK

18:22

+4:42

5:24

15.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

18:35

+4:55

5:27

16.

Erlend Aune

Byåsen IL

18:57

+5:17

5:34

17.

Einar Eide

Byåsen IL

19:16

+5:36

5:40

18.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

20:05

+6:25

5:54

19.

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

21:56

+8:16

6:27

20.

Andreas Aagesen

Melhus IL

24:32

+10:52

7:12

21.

Martin Aune

Melhus IL

26:26

+12:46

7:46

22.

Oskar Storler

Melhus IL

30:01

+16:21

8:49

23.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

33:09

+19:29

9:45

DSQ

Brage Asplem

Freidig

19:35

109

DSQ

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

37:51

61 62 63 76 65 111 69 70 107 77 78 79 11...

DNS

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

DNS

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

DNS

Vegard Jermstad

Steinkjer OK

DNS

Jacob Sæther Verdenius

Vingelen IL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

13:55

+0:00

3:58

2.

Lars Sandstad

Freidig

15:01

+1:06

4:17

3.

Fredrik Vehus Skjerve

Verdal OK

15:03

+1:08

4:18

4.

Gaute Kvittum Nytrøen

Tynset IF

15:09

+1:14

4:19

5.

Jonas Grønli

Freidig

15:11

+1:16

4:20

6.

Vegard Kittilsen

Freidig

15:12

+1:17

4:20

7.

Mats Eidsmo

Freidig

15:14

+1:19

4:21

8.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

15:18

+1:23

4:22

9.

Jo Even Kolstad

Freidig

15:27

+1:32

4:24

10.

Håkon Holstad

Freidig

16:00

+2:05

4:34

11.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

16:24

+2:29

4:41

12.

Asgeir Espeland

Tynset IF

17:39

+3:44

5:02

13.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

19:25

+5:30

5:32

DSQ

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

14:45

113

DSQ

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

17:32

112

DSQ

Jonas Vindal

Wing OK

20:07

130 114

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

15:48

+0:00

4:09

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

16:05

+0:17

4:13

3.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

16:22

+0:34

4:18

4.

Tobias Kristensen

NTNUI

16:54

+1:06

4:26

5.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

17:48

+2:00

4:41

6.

Jonas Unsgård

IL Leik

17:56

+2:08

4:43

7.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

17:59

+2:11

4:43

8.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

18:24

+2:36

4:50

9.

Mathias Hermstad

Freidig

19:08

+3:20

5:02

10.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

20:29

+4:41

5:23

10.

Vegard Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

20:29

+4:41

5:23

DSQ

Jørgen Baklid

Konnerud IL

16:08

109

DSQ

Martin Borge Heir

Fossum IF

16:41

79

DNS

Oscar Lyngen

Freidig

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Sirum

Frol IL

14:58

+0:00

3:56

2.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

15:00

+0:02

3:56

3.

Audun Heimdal

NTNUI

15:02

+0:04

3:57

3.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

15:02

+0:04

3:57

5.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

15:24

+0:26

4:03

6.

Quentin Rauturier

NTNUI

15:31

+0:33

4:05

7.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

15:38

+0:40

4:06

8.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

15:49

+0:51

4:09

8.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

15:49

+0:51

4:09

10.

Oskar Andrén

IL Leik

15:51

+0:53

4:10

11.

Asgeir Bakken Rognstad

Emblem IL

15:57

+0:59

4:11

12.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

16:25

+1:27

4:19

13.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

16:27

+1:29

4:19

14.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

16:29

+1:31

4:20

15.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

17:19

+2:21

4:33

16.

Ola Keiserås

IL Leik

17:25

+2:27

4:35

17.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

17:37

+2:39

4:38

18.

Håvard Vassenden

Frol IL

18:03

+3:05

4:45

19.

Erik Gustafsson

NTNUI

18:34

+3:36

4:53

20.

Kristoffer Nesland

NTNUI

18:36

+3:38

4:53

20.

Lars Owren

Freidig

18:36

+3:38

4:53

22.

Markus Glad

Emblem IL

19:00

+4:02

5:00

23.

Håvard Sundberg

Stor-Elvdal SK

19:04

+4:06

5:01

24.

Adrian Opheim

NTNUI

19:18

+4:20

5:04

25.

Anders Gjølstad Røhnebæk

Brandval/Kongsvinger OK

19:30

+4:32

5:07

26.

Mattis Myhre

Stjørdals-Blink Orientering

20:46

+5:48

5:27

27.

Børge Leiren

Byåsen IL

20:55

+5:57

5:30

28.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

21:34

+6:36

5:40

29.

Petter Lyng

Nidarøst OK

24:19

+9:21

6:23

30.

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

25:17

+10:19

6:39

DSQ

Simen Eid Nielsen

NTNUI

16:53

77

DSQ

Hermann Leithe

Frol IL

DSQ

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

DNS

Mathias Bjugan

Wing OK

DNS

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

DNS

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

DNS

Sindre Johannessen

Freidig

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Osnes Teigene

Emblem IL

15:02

+0:00

4:17

2.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

15:51

+0:49

4:31

3.

Svein Anders Melhus

Steinkjer OK

16:05

+1:03

4:35

4.

Jørgen Tegdan

Freidig

16:20

+1:18

4:40

5.

Torgeir Aune

Byåsen IL

16:43

+1:41

4:46

6.

Jan Jacob Verdenius

Vingelen IL

16:46

+1:44

4:47

7.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

16:51

+1:49

4:48

8.

Hans Arild Skjevdal

Røros IL

16:55

+1:53

4:50

9.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

17:33

+2:31

5:00

10.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

18:24

+3:22

5:15

11.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

18:25

+3:23

5:15

12.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

18:36

+3:34

5:18

13.

Geir Schjølberg

Tynset IF

19:13

+4:11

5:29

14.

Geir Hanssen

Byåsen IL

19:17

+4:15

5:30

15.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

19:58

+4:56

5:42

16.

Vegard Hansen

Byåsen IL

20:36

+5:34

5:53

17.

Olle Malmring

Freidig

20:37

+5:35

5:53

18.

Trond Aalde

Oppdal IL

21:07

+6:05

6:02

19.

Are Rogstad

Nidarøst OK

21:47

+6:45

6:13

DSQ

Tomas Eidsmo

Freidig

14:26

65 112

DNS

Robert Otterlei

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

16:54

+0:00

4:58

2.

Jon Røstum

OL Gaula

17:05

+0:11

5:01

3.

Atle Pedersen

Melhus IL

17:12

+0:18

5:03

4.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

17:20

+0:26

5:05

5.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

17:27

+0:33

5:07

6.

Frode Sjøvold

Røros IL

17:53

+0:59

5:15

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

17:58

+1:04

5:17

8.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

18:05

+1:11

5:19

9.

John Svergja

Nord-Østerdal OK

18:15

+1:21

5:22

10.

Arild H Clausen

Freidig

18:42

+1:48

5:30

11.

Petter Gullikstad

Røros IL

18:47

+1:53

5:31

12.

Harald Svergja

Nord-Østerdal OK

18:52

+1:58

5:32

13.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

18:57

+2:03

5:34

14.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

18:58

+2:04

5:34

15.

Terje Schjølberg

Røros IL

19:25

+2:31

5:42

16.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

19:47

+2:53

5:49

17.

Stein Markhus

Verdal OK

19:52

+2:58

5:50

18.

Stig Dahle

Molde og Omegn IF

20:51

+3:57

6:07

19.

Per Engebakken

Nord-Østerdal OK

21:22

+4:28

6:17

20.

Rune Viken

Byåsen IL

21:59

+5:05

6:27

21.

Leif Arne Nytrøen

Tynset IF

22:21

+5:27

6:34

22.

Geir Paulsen

OL Trollelg

22:31

+5:37

6:37

23.

Geir Willumsen

Freidig

25:33

+8:39

7:30

24.

John Lerli

Melhus IL

26:02

+9:08

7:39

DSQ

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

18:15

110

DSQ

Jan Hage

IL Leik

18:16

77

DSQ

Vidar Skjerve

Verdal OK

18:39

77

DNS

Tor Ove Hallem

Verdal OK

DNS

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Vassenden

Frol IL

19:35

+0:00

5:56

2.

Terje Hansen

Vingelen IL

20:37

+1:02

6:14

3.

Helge Sundberg

Røros IL

23:34

+3:59

7:08

4.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

23:50

+4:15

7:13

5.

Torbjørn Sirum

Frol IL

23:58

+4:23

7:15

6.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

25:58

+6:23

7:52

7.

Bjørn Jakobsen

Molde og Omegn IF

27:59

+8:24

8:28

8.

Ottar Ryen

Os IL

28:33

+8:58

8:39

9.

Rune M Holt

Freidig

31:02

+11:27

9:24

10.

Eivind Bakk

Melhus IL

32:27

+12:52

9:50

DSQ

Geir Nilsen

Emblem IL

21:23

62

DSQ

Audun Årøen

Emblem IL

24:02

67

DNS

Fritjof Sandstad

Frol IL

DNS

Leif Magne Eggestad

Bodø og Omegn IF Orientering

DNS

Rolf Wærnes

Orkanger IF

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

22:07

+0:00

7:22

2.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

22:19

+0:12

7:26

3.

Rolf Karset

Steinkjer OK

22:57

+0:50

7:39

4.

Terje Hanssen

Politiets IL

23:04

+0:57

7:41

5.

Magnus Landstad

Freidig

23:19

+1:12

7:46

6.

Bjørn Ludvig Brenne

OL Trollelg

23:45

+1:38

7:55

7.

Edgar Furuholt

OL Trollelg

24:29

+2:22

8:09

8.

Nils Olav Vennevik

Freidig

25:39

+3:32

8:33

9.

Tore Brurok

Nidarøst OK

25:40

+3:33

8:33

10.

Tore Kiste

Nidarøst OK

25:42

+3:35

8:34

11.

Jardar Sandstad

Selbu OK

26:40

+4:33

8:53

12.

Tor Østvang

Os IL

26:46

+4:39

8:55

13.

Anders Lauglo

OL Trollelg

28:15

+6:08

9:25

14.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

28:32

+6:25

9:30

15.

Roar Stenseth

Byåsen IL

30:26

+8:19

10:08

16.

Kristian Midthjell

Verdal OK

33:06

+10:59

11:02

17.

Finn Bjørgum

Nidarøst OK

33:34

+11:27

11:11

18.

Steinar Simensen

Os IL

34:02

+11:55

11:20

19.

Finn Faye Knudsen

OL Trollelg

34:54

+12:47

11:38

20.

Erik Haagensen

Os IL

39:14

+17:07

13:04

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

13:05

76 65 67 78 79 110 114 108 113 50 60

DSQ

Tom Bugge

Byåsen IL

23:34

110

DSQ

Halvor Flatberg

Nidarøst OK

26:13

67

DSQ

Leif Engen

Nidarøst OK

27:15

67

DSQ

Eigil Sørli

Malvik IL

30:21

67

DNS

Robert Strøm

Wing OK

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

28:53

+0:00

9:37

2.

Paul Forseth

OL Trollelg

31:36

+2:43

10:32

DNS

Jon Vingelen

Vingelen IL

DNS

Gunnar Smistad

OL Trollelg

Klasse: Direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Hansen

Byåsen IL

16:12

+0:00

5:13

2.

Christer Jensen

Emblem IL

16:52

+0:40

5:26

3.

Pernille Ibsen Lervåg

Velledalen IL

17:03

+0:51

5:30

4.

Fredrik Idland

Emblem IL

18:09

+1:57

5:51

5.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

18:47

+2:35

6:03

6.

Stig Bratsberg

Molde og Omegn IF

21:54

+5:42

7:03

7.

Frank Drønnesund

Emblem IL

23:01

+6:49

7:25

8.

Mateusz Balon

Velledalen IL

23:21

+7:09

7:31

9.

Bente Horten

Vingelen IL

24:50

+8:38

8:00

10.

Ingvil Snøfugl

Freidig

25:11

+8:59

8:07

11.

Gunn Tove Leiren

Byåsen IL

25:44

+9:32

8:18

12.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

27:21

+11:09

8:49

DSQ

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

19:53

77 132

DSQ

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

25:37

76 132

DNS

Janne Fossum Malmring

Freidig


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 august 2018, 12:49:47

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

433

Antall startet:

398