Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskapet Fossum 28. august 2018

Klasse: N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alida Hertzenberg

Fossum IF

15:43

+0:00

2.

Mia Laache-Nygaard

Fossum IF

19:05

+3:22

3.

Odin Vie Strisland

Fossum IF

19:35

+3:52

107

4.

Emil Ganc-Petersen

Fossum IF

19:42

+3:59

5.

Jenny Lackner

Fossum IF

19:57

+4:14

6.

Sverre Kolstad Espevik

Fossum IF

20:04

+4:21

7.

Marius Langaas

Fossum IF

20:05

+4:22

8.

Einar Dalsegg Netland

Fossum IF

20:35

+4:52

9.

Marius Vikingsen Nerhus

Fossum IF

20:41

+4:58

10.

Ingvild Ribu

Fossum IF

20:44

+5:01

11.

Mille Krohn

Fossum IF

20:58

+5:15

12.

Vilde Høyer

Fossum IF

21:28

+5:45

13.

Leonard Saltkjel Sørli

Fossum IF

22:51

+7:08

14.

Sofia Kristing

Fossum IF

23:23

+7:40

15.

Hannah Wachter

Fossum IF

23:24

+7:41

16.

Clara Ødegaard

Fossum IF

23:29

+7:46

17.

Live Bekkedal

Fossum IF

23:32

+7:49

18.

Liv Reinemo

Fossum IF

23:47

+8:04

19.

Edvard Saltkjel Sørli

Fossum IF

23:49

+8:06

20.

Jørgen Bjelland Muller

Fossum IF

24:45

+9:02

21.

Vilde Winge-Lefdal

Fossum IF

24:52

+9:09

22.

Ingvild Vie Sollie

Fossum IF

26:46

+11:03

23.

Anja Monaghan

Fossum IF

28:30

+12:47

24.

Ylva Helsem Knutsen

Fossum IF

31:00

+15:17

25.

Maja Flydal Jenstad

Fossum IF

31:24

+15:41

26.

Jakob Weider Egner

Fossum IF

33:22

+17:39

27.

Anton Macé Tálos

Fossum IF

39:02

+23:19

28.

Leon E Wager

Fossum IF

39:29

+23:46

29.

Nora Grønseth

Fossum IF

55:32

+39:49

DNS

Olaf Blom-Hagen

Fossum IF

DNS

Stella Clemmensen

DNS

Mille Conradi

Fossum IF

DNS

Mads Rørlien Jevanord

Fossum IF

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanna Widmaier

Fossum IF

42:26

+0:00

2.

Elise Nilsen Berg

Fossum IF

42:30

+0:04

3.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

45:05

+2:39

DSQ

Charlotte Hopsnes

Fossum IF

46:04

112

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

14:39

+0:00

2.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

15:40

+1:01

3.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

17:23

+2:44

4.

Henrik Mikkelsen Foros

Fossum IF

17:30

+2:51

5.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

18:56

+4:17

6.

Mikkel Michelsen

Fossum IF

20:01

+5:22

7.

Magnus Flydal Jenstad

Fossum IF

20:56

+6:17

8.

Olav Grevstad

Fossum IF

26:41

+12:02

9.

Even Nygård Thorseng

Fossum IF

27:50

+13:11

10.

Sivert Vie Sollie

Fossum IF

29:29

+14:50

11.

Alexander Ganc-Petersen

Fossum IF

32:26

+17:47

12.

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

33:10

+18:31

13.

Jakob Osther

Fossum IF

33:57

+19:18

14.

Erlend Bakke

Fossum IF

37:36

+22:57

15.

Age Kristvik

Fossum IF

42:40

+28:01

16.

Fredrik Grønseth

Fossum IF

42:49

+28:10

17.

Nils Aas Ødegård

Fossum IF

42:57

+28:18

18.

Leo Leikvang

Fossum IF

43:33

+28:54

19.

Rasmus Vierlie

Fossum IF

44:27

+29:48

DSQ

Bernhard Waastad

Fossum IF

11:25

76 112 244 245 113

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Holo

Fossum IF

23:02

+0:00

2.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

23:21

+0:19

3.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

23:49

+0:47

4.

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

32:12

+9:10

5.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

45:55

+22:53

DSQ

Tuva Høyer

Fossum IF

41:14

82

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

21:45

+0:00

2.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

25:36

+3:51

3.

Martin Tandberg

Fossum IF

33:56

+12:11

4.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

49:01

+27:16

DNS

Oliver Nilsen

Fossum IF

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Eirik Knutsen

Fossum IF

13:02

+0:00

84 85 87 93 94 91

2.

Håkon Børli

Fossum IF

25:00

+11:58

84 85 87 93 94 91

3.

Kjersti Hov

Fossum IF

25:34

+12:32

84 85 87 93 94 91

4.

Kristine Thorseng

Fossum IF

25:56

+12:54

5.

Fredrik Høyer

Fossum IF

26:19

+13:17

6.

Jeppe Hansson

Fossum IF

26:27

+13:25

7.

Eldri Holo

Fossum IF

30:59

+17:57

8.

Jan Arild Johnsen

Fossum IF

31:21

+18:19

9.

Lucie Størmer

Fossum IF

31:33

+18:31

84 85 87 93 94 91

10.

Julie Bakke

Fossum IF

34:44

+21:42

11.

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

35:01

+21:59

12.

Roar Hernes

Fossum IF

36:25

+23:23

13.

Ingrid Aas

42:58

+29:56

84 85 87 93 94 91

14.

Simen Høyer

Fossum IF

46:49

+33:47

DSQ

Hildegunn Grønseth

Fossum IF

33:16

231 232 233

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britta Fismen

Fossum IF

30:17

+0:00

2.

Bodil Nordenström

Fossum IF

33:30

+3:13

3.

Karianne Katla

Fossum IF

33:53

+3:36

4.

Katrine Bakke

Fossum IF

39:24

+9:07

5.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

52:49

+22:32

6.

Sigrid Melander Vie

Fossum IF

54:05

+23:48

7.

Marit Tørudbakken Jendal

Fossum IF

1:02:41

+32:24

8.

Selma Tørudbakken Jendal

Fossum IF

1:05:06

+34:49

9.

Kristin Falk

Fossum IF

1:06:50

+36:33

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

43:51

+0:00

DNS

Steinar Skoglund

Fossum IF

Klasse: Damer D15+ fellesstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Naadland Holo

Fossum IF

50:45

+0:00

DSQ

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

53:15

91

DNS

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

DNS

Mari Brende

Fossum IF

DNS

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

Klasse: Herrer H15+ fellesstart

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Melsom

Fossum IF

42:54

+0:00

2.

Peter Gisholt

Fossum IF

42:57

+0:03

3.

Erling Hjermstad

Fossum IF

43:03

+0:09

4.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

43:18

+0:24

5.

Morten Fismen

Fossum IF

45:05

+2:11

6.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

46:54

+4:00

6.

Emil Størmer

Fossum IF

46:54

+4:00

8.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

47:04

+4:10

9.

Erling Katla

Fossum IF

49:48

+6:54

10.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

49:53

+6:59

11.

Harald Bakke

Fossum IF

49:56

+7:02

12.

Øystein Holo

Fossum IF

51:07

+8:13

13.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

53:16

+10:22

14.

Johan Michelsen

Fossum IF

54:44

+11:50

15.

Morten Wettergreen

Fossum IF

54:51

+11:57

16.

Frode Strisland

Fossum IF

58:48

+15:54

17.

Bjørn Hallan

Fossum IF

1:00:01

+17:07

18.

Lars Hjermstad

Fossum IF

1:00:14

+17:20

19.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:01

+21:07

20.

Bent Sande Kverme

Fossum IF

1:12:58

+30:04

21.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

1:14:59

+32:05

DSQ

Arild Andresen

Fossum IF

4:11

83 84 85 88 80 87 90 91 82 115 85 87 9...

DSQ

Leif Størmer

Fossum IF

50:25

115

DSQ

Jesper Melin Ganc-Petersen

Fossum IF

53:23

90 91 82 115 85 87 93 94 76 245

DNS

Stein H. Hagen

Fossum IF

DNS

Nils Hæstad

Fossum IF

DNS

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

DNS

Atle Pedersen

Fossum IF

DNS

Hans Jevanord

Fossum IF

DNS

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Toftegård Ross

Fossum IF

21:52

+0:00

2.

Alexander Hernes

Fossum IF

24:46

+2:54

3.

Annica Hernes

Fossum IF

26:55

+5:03

DSQ

Hans Petter Winger-Lefdal

Fossum IF

30:16

76


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2018, 20:01:08

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

133

Antall startet:

118