Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Open løp 2 28. august 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sophia Margrete Skaarli

Østmarka OK

57:37

Vegard Skaarli Madsen

Østmarka OK

57:42

Emil Hanssen Lauten

Østmarka OK

42:15

Matea Meland Kongsland

Østmarka OK

47:38

Emma Wefald Haaland

Østmarka OK

48:10

Andreas Sandernes

Østmarka OK

43:57

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Leah Hanneborg

Østmarka OK

33:20

Eline Bergeland

Østmarka OK

34:33

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Berg-Olsen

Østmarka OK

22:29

+0:00

2.

Emma Marie Birkelund

Østmarka OK

34:25

+11:56

3.

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

44:00

+21:31

4.

Katrina Jarstadmarken Price

Østmarka OK

44:13

+21:44

5.

Pernille Sundt Lyngøy

Østmarka OK

44:40

+22:11

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

43:09

+0:00

1.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

43:09

+0:00

3.

Lillian Booij

Østmarka OK

46:47

+3:38

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

42:23

+0:00

2.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:09:05

+26:42

Klasse: Damer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

36:15

+0:00

2.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

55:18

+19:03

DSQ

Torild Jørgensen

Østmarka OK

1:19:48

40 249

Klasse: Damer-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veronica Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

51:51

+0:00

2.

Matilde Holen

Østmarka OK

53:06

+1:15

3.

Helena Granberg

Østmarka OK

1:03:06

+11:15

4.

Malene Anouk Booij

Østmarka OK

1:05:03

+13:12

DSQ

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

Klasse: Damer-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

15:12

+0:00

2.

Kristin Mortensen

Koll IL

20:57

+5:45

3.

Trine Annette Nomeland

Østmarka OK

25:30

+10:18

4.

Ragnhild Brevik

Østmarka OK

30:13

+15:01

5.

Beate Ellingsen

Østmarka OK

44:54

+29:42

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

27:06

+0:00

2.

Anders Bergeland

Østmarka OK

31:19

+4:13

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

38:00

+0:00

2.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

39:05

+1:05

3.

Storm Kristoffer Veitsle

Nittedal O-lag

39:23

+1:23

4.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

43:28

+5:28

5.

Emil Huuse

Østmarka OK

51:12

+13:12

6.

Jakob Gilljam

Østmarka OK

1:28:27

+50:27

7.

Marius Esvall

Østmarka OK

1:28:55

+50:55

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Gudim

Østmarka OK

46:05

+0:00

2.

John Otterlei

Østmarka OK

46:31

+0:26

Klasse: Herrer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matthew Speake

Bækkelaget

39:09

+0:00

2.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

50:28

+11:19

3.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

59:12

+20:03

4.

Carl Erik Wasberg

Oppsal

59:43

+20:34

5.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

1:03:24

+24:15

6.

Rune Teigland

Østmarka OK

1:06:28

+27:19

7.

Odd Arne Lian

Koll IL

1:08:12

+29:03

8.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:15:10

+36:01

9.

Joachim Eide

Flyfemkamp

1:51:33

+1:12:24

DSQ

Frank Sandberg

Flyfemkamp

51:57

34 40 249 100

Klasse: Herrer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Sønsterudbråten

Lillomarka OL

29:42

+0:00

2.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

32:22

+2:40

3.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

39:22

+9:40

4.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

41:22

+11:40

5.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

43:40

+13:58

6.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

44:34

+14:52

7.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

51:57

+22:15

8.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

53:10

+23:28

9.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka OK

1:00:45

+31:03

Klasse: Herrer-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Kongsland

Østmarka OK

31:42

+0:00

2.

Martin Gilljam

Østmarka OK

35:27

+3:45

3.

Øyvind Haug

Østmarka OK

45:47

+14:05

4.

Nils Ivar Huuse

Østmarka OK

51:13

+19:31

Klasse: Herrer-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

26:35

+0:00

2.

Jonas Steen

Nittedal O-lag

32:45

+6:10

Klasse: Trim Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidrun Aikio

Østmarka OK

1:23:01


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2018, 21:29:10

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

68

Antall startet:

68