Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Malvik #13 - Malviktrippelen (Jervskogen) 27. august 2018

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

19:31

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

20:03

Kornelia Skumsvoll, Turid Skumsvoll

Malvik IL

37:43

Eila Svarva, Tim Aursand

Malvik IL

39:11

Klasse: N-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anine Kolsnes, Hedda Romuslie, Viva Seljebø, Ragnhild Hansen, Marit Gissinger

Malvik IL

19:27

+0:00

2.

Håkon Romuslie, Tuva Seljebø, Sigrid Hansen, Martine Holthe Kvam

Malvik IL

20:52

+1:25

2.

Gøril Gyllan

Malvik IL

20:52

+1:25

4.

Mads Auran

Malvik IL

21:03

+1:36

5.

Sivert Aalmo

Malvik IL

21:12

+1:45

6.

Lars Skarsbakk, Sigrid Hansen

Malvik IL

22:37

+3:10

7.

Knut og Åshild Røflo

Malvik IL

25:28

+6:01

100

8.

Sondre Bakkevold

Malvik IL

36:41

+17:14

9.

Signe Skarsbakk

Malvik IL

38:39

+19:12

10.

Sigurd og Kristian Skumsvoll

Malvik IL

40:33

+21:06

11.

Håkon Bakkevold

Malvik IL

57:51

+38:24

Klasse: C-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Aursand

Malvik IL

36:24

+0:00

2.

Marte Andresen

Malvik IL

42:19

+5:55

3.

Trond Tharalsen

Malvik IL

42:29

+6:05

4.

Janne Iversen

Malvik IL

44:56

+8:32

5.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

45:09

+8:45

6.

Marit, Hedda, Ylva, Sigrid, Martine

Malvik IL

52:17

+15:53

7.

Torunn Moltumyr

Malvik IL

55:06

+18:42

8.

Tone Østgård

Malvik IL

55:16

+18:52

9.

Hedda Bakkevold

Malvik IL

1:08:01

+31:37

10.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

1:12:14

+35:50

11.

Johan Oftedal

Malvik IL

1:13:41

+37:17

12.

Frida Skumsvoll, Adrian Svarva

Malvik IL

1:20:16

+43:52

13.

Thea Walseth

Malvik IL

1:21:25

+45:01

DSQ

Tina Williams

Malvik IL

58:45

123

DSQ

Gøril, Lars Skarsbakk

Malvik IL

1:02:11

123 124

Klasse: B-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Malvik IL

38:28

+0:00

2.

Hilde Forbord

Malvik IL

50:21

+11:53

3.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

54:04

+15:36

4.

Tor Lunde

Malvik IL

55:35

+17:07

5.

Carl Jakob Midttun

Malvik IL

57:13

+18:45

6.

Eigil Sørli

Malvik IL

1:01:17

+22:49

7.

Marius Walseth

Malvik IL

1:20:19

+41:51

DSQ

Kasper Viset Løcra, Ted Sæter

Malvik IL

1:31:35

113

Klasse: A-nivå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Morgan

Malvik IL

52:52

+0:00

2.

Sunniva Morgan

Malvik IL

1:01:52

+9:00

3.

Ludvig Strømsnes

Malvik IL

1:03:09

+10:17

4.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

1:07:31

+14:39

5.

Erik og Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

1:20:03

+27:11

6.

Øystein Husby

Malvik IL

1:22:46

+29:54

7.

Trygve Reitan

Malvik IL

2:22:01

+1:29:09


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2018, 23:15:37

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

45

Antall startet:

45