Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Avslutningsløp PWT cupen 8. september 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Klausen

Sturla, IF

25:14

13:16

Klasse: D 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

47:31

18:16

Klasse: H 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jon Strand

Kongsberg OL

27:08

10:26

Kristian Kaiser

Sturla, IF

29:40

11:24

Ola Gjermstad Pettersen

Berger og Svelvik OL

41:19

15:53

DNS

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

31:51

+0:00

12:15

2.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

35:54

+4:03

13:48

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

24:32

+0:00

9:26

2.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

25:26

+0:54

9:46

3.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

26:39

+2:07

10:15

4.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

27:58

+3:26

10:45

5.

Jarand Gustafsson

Kongsberg OL

30:21

+5:49

11:40

6.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

31:51

+7:19

12:15

7.

Andreas Melheim

Sturla, IF

42:23

+17:51

16:18

DNS

Jens Wold

Sturla, IF

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

35:49

+0:00

10:14

2.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

36:29

+0:40

10:25

3.

Marie Kvarme

Sturla, IF

45:01

+9:12

12:51

4.

Ylva Klausen

Sturla, IF

50:23

+14:34

14:23

5.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

52:04

+16:15

14:52

6.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

57:16

+21:27

16:21

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

40:39

+0:00

9:54

2.

Selma Høivold

Kongsberg OL

43:17

+2:38

10:33

3.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

44:41

+4:02

10:53

3.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

44:41

+4:02

10:53

96

5.

Ine Instanes

Sturla, IF

44:56

+4:17

10:57

6.

Malene Instanes

Sturla, IF

45:03

+4:24

10:59

7.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

49:25

+8:46

12:03

8.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

54:56

+14:17

13:23

9.

Mari Øverby

Kongsberg OL

54:58

+14:19

13:24

10.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

54:59

+14:20

13:24

DSQ

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

33:32

80 90 92 82 84 103 100 249

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

30:29

+0:00

8:42

2.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

30:38

+0:09

8:45

3.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

30:40

+0:11

8:45

4.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

31:05

+0:36

8:52

5.

Halvor Løken

Kongsberg OL

33:42

+3:13

9:37

6.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

34:48

+4:19

9:56

7.

Endre Sand

Kongsberg OL

52:23

+21:54

14:58

8.

Martin Kaiser

Sturla, IF

1:00:18

+29:49

17:13

DSQ

Arne Bergan

Kongsberg OL

39:05

88 93

DNS

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cornelius Bjørk

Sandefjord OK

32:14

+0:00

7:29

2.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

36:20

+4:06

8:26

3.

Vetle Drage

Kongsberg OL

36:25

+4:11

8:28

4.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

40:28

+8:14

9:24

5.

Halvor Rudningen

Hemsedal IL

40:46

+8:32

9:28

6.

Lukas Klausen

Sturla, IF

42:23

+10:09

9:51

7.

Johan Eger

Kongsberg OL

42:59

+10:45

9:59

8.

Olav Kristian Lund

Kongsberg OL

52:21

+20:07

12:10

9.

Sigurd Smemo

Sturla, IF

1:09:19

+37:05

16:07

DSQ

Olav Melheim

Sturla, IF

1:02:23

76 97 83 102 94 84 85 103

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

32:24

+0:00

11:10

2.

Mette Spangberg

Konnerud IL

41:12

+8:48

14:12

3.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

44:00

+11:36

15:10

4.

Kirsten Gjermstad

Berger og Svelvik OL

54:31

+22:07

18:47

5.

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

58:03

+25:39

20:01

6.

Cora Ebner

Kongsberg OL

1:04:45

+32:21

22:19

7.

Tiril Kihle

Konnerud IL

1:37:22

+1:04:58

33:34

Klasse: A-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

André Jægtvik

Konnerud IL

32:09

+0:00

8:27

2.

Stig Melling

Ringerike OL

35:41

+3:32

9:23

3.

Odd Strand

Kongsberg OL

36:30

+4:21

9:36

4.

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

36:49

+4:40

9:41

5.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

39:06

+6:57

10:17

6.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

39:08

+6:59

10:17

7.

Espen Røste

Kongsberg OL

41:19

+9:10

10:52

8.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

42:47

+10:38

11:15

9.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

46:11

+14:02

12:09

10.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

50:15

+18:06

13:13

11.

Tove Heimdal

Konnerud IL

51:21

+19:12

13:30

12.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

51:27

+19:18

13:32

13.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

52:25

+20:16

13:47

14.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

56:54

+24:45

14:58

15.

Harald Bergan

Kongsberg OL

59:28

+27:19

15:38

16.

Tanja Instanes

Sturla, IF

1:07:47

+35:38

17:50

17.

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

1:09:53

+37:44

18:23

18.

Mai Britt Bjørk

Sandefjord OK

1:13:08

+40:59

19:14

19.

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

1:26:02

+53:53

22:38

DNS

Anni Saarela

Konnerud IL

DNS

Per Gustafsson

Kongsberg OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 oktober 2018, 19:59:48

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

81

Antall startet:

76