Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas SommerløpRanking alle løyper samletDataeksport
Brikkesys.no

Veritas Sommerløp nr 1 - 30. juni 2010

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

38:22

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

38:36

+0:14

3.

Lars Nordin

PRIVAT

39:11

+0:49

4.

Ulf Brenna

DnB NOR

40:20

+1:58

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

40:57

+2:35

6.

Svein Nygård

NORGES BANK

41:03

+2:41

7.

Christian Vogelsang

NIVA

41:10

+2:48

8.

Olav Eide

OSI Orientering

42:04

+3:42

9.

Florian Bochud

Nydalens Skiklub

42:38

+4:16

10.

Øystein Holo

CX

43:52

+5:30

11.

Knut Erling Øen

Nordea

43:54

+5:32

12.

Johs Hjelmstad

Bekkelaget

45:06

+6:44

13.

Lars Drage

BG

45:09

+6:47

14.

Are Kristiansen

Rådtassene

45:58

+7:36

15.

Gunnar Fiskum

Tyrving, IL

46:02

+7:40

16.

Steinar Låg

DNV

46:03

+7:41

16.

Petter Halvorsen

Kristiansand

46:03

+7:41

18.

Lars Karelius Noer

NRK

46:11

+7:49

19.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

46:54

+8:32

20.

Hallvard Koren

OK Moss

47:01

+8:39

21.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

47:03

+8:41

22.

Tor Ringstad

Tandberg

47:35

+9:13

23.

Bjørn H Grandal

Finansavisen

47:43

+9:21

24.

Atgeir Takle

GLT

49:51

+11:29

25.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

54:02

+15:40

26.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

54:10

+15:48

27.

Trond Westgaard

REC

54:17

+15:55

28.

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

54:52

+16:30

29.

Per Morten Lefdal

Heming

55:12

+16:50

30.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

55:52

+17:30

31.

Håkon Gaute Kvamme

OSI

56:31

+18:09

32.

Knut Stabell

Statnett BIL

56:32

+18:10

33.

Bjørn Grinde

OSI

57:07

+18:45

34.

Kari Bjaaland

ELLE BIL

57:09

+18:47

35.

Per J. Karlsbakk

Miros BIL

57:35

+19:13

36.

Jon Sletvold

Thales

58:31

+20:09

37.

Paal W Hanssen

BDO

58:54

+20:32

38.

Toril Midttun

Sørreisa

59:09

+20:47

39.

Knut Onsager

GEOFORM

59:56

+21:34

40.

John Thomas Petersen

Nordea

1:00:07

+21:45

41.

Richard Blom

FBI

1:00:14

+21:52

42.

Per Kaarby

Bellit

1:00:58

+22:36

43.

Alain Ferber

FBI

1:02:51

+24:29

44.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:03:25

+25:03

45.

Andreas Erichsen

COWI

1:04:18

+25:56

46.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

1:05:27

+27:05

47.

Erling Håland

DNV

1:05:33

+27:11

48.

William Harter

LYN

1:05:50

+27:28

49.

Einar Gysholt

Fossum IF

1:05:55

+27:33

50.

Marianne Sandberg

Modum O-LAG

1:06:08

+27:46

51.

Knut Ivar Vestli

Fjellet IL

1:12:12

+33:50

52.

Marius Burmo

Privat

1:13:37

+35:15

53.

Morten Hjelm

DNV

1:14:43

+36:21

54.

Sigbjørn Sørbotten

Statnett BIL

1:15:27

+37:05

55.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

1:15:57

+37:35

56.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:15:58

+37:36

57.

Håkon Bugge

No team

1:16:05

+37:43

58.

Birgit Korvald

Nydalen

1:17:13

+38:51

59.

Ole Vignes

Geoform

1:19:09

+40:47

60.

Finn Gange

Privat

1:27:54

+49:32

61.

Tomas Holmestad

Statoil BIL

1:28:04

+49:42

62.

Eivind Aas

GeoFORM

1:46:14

+1:07:52

DSQ

Sigurd Haugerud

GeoForm

48:29

74 75 76 77 78 79 118 113 115 110

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

STATENS KARTVERK

31:34

+0:00

2.

Vemund Kongsnes

COOP ROMERIKE

33:15

+1:41

3.

Gaute Langaas

Nydalens SK

33:26

+1:52

4.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

34:47

+3:13

5.

Harald Grevskott

FOSSUM

35:01

+3:27

6.

John Hansen

AB PIL

35:32

+3:58

7.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving, IL

37:39

+6:05

8.

Sigve Nakken

RIKSHOSPITALET

37:53

+6:19

9.

Pernille Ibsen Lervåg

Statnett

38:38

+7:04

10.

Susannah Malm

STATNETT

38:56

+7:22

11.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

39:34

+8:00

12.

Roar Sigurdsen

Ringnes

39:41

+8:07

13.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:13

+9:39

13.

Magnus Grøneng

PRIVAT

41:13

+9:39

15.

Reidar Vifstad

TYRVING

41:18

+9:44

16.

Odin Gramstad

OSI

41:40

+10:06

17.

Karine Ulleberg

IL Try

41:48

+10:14

18.

Ingvild Austarheim

OSI

41:50

+10:16

19.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

42:43

+11:09

20.

Aud Gran

TYRVING

42:57

+11:23

21.

Håkon Amundsen

DNV

44:00

+12:26

22.

Tom Andreassen

DNBNOR

44:08

+12:34

23.

Jon Foss

Friskis&Svettis

45:37

+14:03

24.

Tarjei Holo

Fossum IF

46:15

+14:41

25.

Bjørn Spjelkavik

FBI

46:25

+14:51

26.

Nora Ursin

Bærum Kommune

47:08

+15:34

27.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

47:21

+15:47

28.

Else Grandal

Tyrving, IL

47:45

+16:11

29.

Karl Otto Nakken

Fossum IF

47:48

+16:14

30.

Jon C. Fougner

FUGRO

48:35

+17:01

31.

Audrun Utskarpen

OSI

48:45

+17:11

32.

Anders AAsand

Kunnskapsfabrikken

48:47

+17:13

33.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

48:55

+17:21

34.

Nina Sjue

Esso Sport

49:03

+17:29

35.

Tor Drage

Aker Solutions

49:37

+18:03

36.

Odd Tore Saugerud

Veritas

50:43

+19:09

37.

Maia Flood Kjeldsen

Geoform

51:40

+20:06

38.

Iain MCleod

HYDRO OSLO

51:53

+20:19

39.

Torstein Schelle

Aimit AS

52:18

+20:44

40.

Natalie Kristina Blomseth

Lillomarka OL

52:47

+21:13

41.

Eirik Blomseth

Lillomarka OL

52:53

+21:19

42.

Knut Tore Solheim

FUGRO

53:15

+21:41

43.

Bjørn Rossow

Thales

54:41

+23:07

44.

Knut Hangeraas

GeoForm

54:45

+23:11

45.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

55:02

+23:28

46.

Trude Eriksen

Fossum IF

55:54

+24:20

47.

Morten Sørlie

AimIT AS

55:58

+24:24

48.

Charlotte Sanchis

Fugro

56:16

+24:42

49.

Terje Stensholm

TV2

57:46

+26:12

50.

Endre Wigaard

Oppsal IF

58:01

+26:27

51.

Tormod Hegdahl

Heming/Njård OL

58:21

+26:47

52.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

58:22

+26:48

53.

Arnstein Tveito

PRIVAT

58:39

+27:05

54.

Anette Wigaard

SKATTEDIR

59:17

+27:43

55.

Helge Kvaase

HIAK

1:00:22

+28:48

56.

Ingvild Hurlimann-Lindseth

PRIVAT

1:00:45

+29:11

57.

Frank Olsen

Bardu

1:01:23

+29:49

58.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:02:23

+30:49

59.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

1:02:42

+31:08

60.

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:06:18

+34:44

61.

Tom Ibsen

UBIL

1:08:45

+37:11

62.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:09:02

+37:28

63.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:09:07

+37:33

64.

Per Gjermo

Asker SK

1:12:39

+41:05

65.

Ingunn Ramsnes

OUS

1:13:24

+41:50

66.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

1:13:31

+41:57

67.

Marit Larssen

Statnett

1:14:23

+42:49

68.

Arne Jordal

SAS

1:14:26

+42:52

69.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:15:33

+43:59

70.

Atie D Saugerud

Veritas

1:34:23

+1:02:49

71.

Mariann Hauge

FFI

1:34:56

+1:03:22

DSQ

Torunn Drage Roti

Fossum IF

41:36

75

DSQ

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

47:42

76

DSQ

Ragnhild Amlie

Entra Eiendom

1:08:19

75

DSQ

Aud I Spjelkavik

FBI

1:12:21

115

DSQ

Kristin Baune Bochud

DNT Oslo og omegn

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Are Lervåg

NORCONSULT

18:40

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

23:18

+4:38

3.

Magne Grande

FBI

31:44

+13:04

4.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

31:55

+13:15

5.

Bjørn Larsson

Lillomarka OL

32:41

+14:01

6.

Åsne Holo

Fossum IF

36:14

+17:34

7.

Arne Scheie

Privat

36:30

+17:50

8.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

36:45

+18:05

9.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

39:47

+21:07

10.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

40:21

+21:41

11.

Tora Drage Roti

Fossum IF

41:26

+22:46

12.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

45:51

+27:11

13.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

48:16

+29:36

14.

Inger Johanne Gahr

Aker Sykehus

59:46

+41:06

15.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:00:25

+41:45

16.

Anne Kristine Amble

COWI

1:11:23

+52:43

16.

Alena Dulova

COWI

1:11:23

+52:43

18.

Lisa Marie Erlandsen

COWI

1:11:38

+52:58

DSQ

Lilla Madsen

FBI

2:31

71 113 115 110 150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 juli 2010, 16:53:07

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

158

Antall startet:

158