Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell 8 Gjerdrum 29. august 2018

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Hovi

Skien

1:03:44

+0:00

2.

Kristine Rapp

Gjerdrum OL

1:20:06

+16:22

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

47:30

+0:00

2.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

50:47

+3:17

3.

Harald hovi

Skien

51:43

+4:13

4.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

57:00

+9:30

5.

Tor Strand

Eidsvoll OL

58:53

+11:23

6.

Trond Erik Hovind

Ullensaker OL

1:01:19

+13:49

7.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

1:04:27

+16:57

8.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:07:07

+19:37

9.

Anders Horvei

Frogner OL

1:07:21

+19:51

10.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

1:10:56

+23:26

11.

Pål Næss

Gjerdrum OL

1:13:07

+25:37

12.

John Hofoss

Hadeland OL

1:14:40

+27:10

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Engen

Nes OL

48:05

+0:00

2.

Odd Sletten

Ullensaker OL

51:19

+3:14

3.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

54:16

+6:11

4.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

1:03:26

+15:21

5.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

1:04:07

+16:02

6.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

1:07:05

+19:00

DSQ

Håvard Eik

Gjerdrum OL

1:14:38

36 63

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner OL

41:40

+0:00

2.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

57:13

+15:33

3.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

58:22

+16:42

4.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

1:01:44

+20:04

5.

Hege Mikalsen

Gjerdrum OL

1:07:07

+25:27

6.

Mary Elanor Mclaughlin

Gjerdrum OL

1:09:54

+28:14

7.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

1:12:44

+31:04

DSQ

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

59:24

51 40

DSQ

Kari Hovind

Ullensaker OL

2:05:23

41 36

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

31:00

+0:00

2.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

36:31

+5:31

3.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

41:58

+10:58

4.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

44:19

+13:19

5.

Per Sørberg

Frogner OL

48:14

+17:14

6.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

52:58

+21:58

7.

Aksel Rue

Ullensaker OL

58:23

+27:23

8.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

1:02:09

+31:09

9.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

1:07:02

+36:02

10.

Ivar Monsrud

Nes OL

1:08:48

+37:48

11.

Per Magnus Lynne

Ullensaker OL

1:13:03

+42:03

12.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

1:13:36

+42:36

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Ringkilen Johansen

Gjerdrum OL

28:02

+0:00

2.

Bente Aarhus

Nes OL

31:53

+3:51

3.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

49:56

+21:54

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Lynne

Ullensaker OL

39:34

+0:00

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

Arrangør

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

Arrangør

Øystein Rapp

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 august 2018, 20:03:11

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

49

Antall startet:

49