Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM lang/Tradisjonsbæreren 1. september 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

21:13

+0:00

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

22:45

+1:32

2.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

22:45

+1:32

4.

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

23:26

+2:13

5.

Lina Sandquist

OL Trollelg

23:28

+2:15

6.

Ruth Astrid Castejon-Diez

Wing OK

25:30

+4:17

7.

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

29:57

+8:44

8.

Maja Strand Aune

OL Trollelg

30:06

+8:53

9.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

30:34

+9:21

10.

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

35:39

+14:26

11.

Samuel Knudsen Olavsbye

OL Trollelg

35:42

+14:29

12.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

36:49

+15:36

13.

Eystein Aske

Freidig

38:31

+17:18

14.

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

44:08

+22:55

15.

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

44:47

+23:34

16.

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

45:28

+24:15

17.

Eirik Hægstad

Byåsen IL

1:05:06

+43:53

DNS

Stina Gåsø

OL Trollelg

DNS

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

Avlest

Vera Sandquist

34:00

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

20:18

+0:00

2.

Sigrid Hægstad

Byåsen IL

22:16

+1:58

3.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

22:27

+2:09

4.

Frida Holmqvist

Byåsen IL

27:43

+7:25

5.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

32:25

+12:07

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

24:28

+0:00

2.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

25:43

+1:15

3.

Nora Halvorsen

Freidig

28:06

+3:38

4.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

29:37

+5:09

5.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

32:17

+7:49

6.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

32:50

+8:22

7.

Nora Sumstad Hanssen

Byåsen IL

32:59

+8:31

8.

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

33:43

+9:15

DSQ

Anna Emilie Lona

Wing OK

40:50

102

DNS

Mia Stormo

OL Trollelg

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

40:47

+0:00

2.

Anna Aurora Nolte

Freidig

44:35

+3:48

3.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

45:41

+4:54

4.

Tora Kittilsen

Freidig

46:13

+5:26

5.

Maria Strømdal Wik

Freidig

47:36

+6:49

6.

Solveig Louise Nissen

Freidig

53:38

+12:51

7.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

54:12

+13:25

8.

Marita Aske

Freidig

54:50

+14:03

9.

Selma Nevin

Freidig

1:00:28

+19:41

10.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

1:03:34

+22:47

DSQ

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

53:44

118

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

44:26

+0:00

2.

Mari Eidsmo

Freidig

49:10

+4:44

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

50:30

+6:04

4.

Tale Tannvik Skei

Freidig

1:00:47

+16:21

5.

Silje Marie Nissen

Freidig

1:06:46

+22:20

6.

Stine Aune

Nidarøst OK

1:15:08

+30:42

7.

Maren Viken

Byåsen IL

1:19:41

+35:15

8.

Anna Christensen

Freidig

1:29:45

+45:19

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:38:20

+0:00

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:13:02

+0:00

2.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:20:54

+7:52

3.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

1:21:41

+8:39

4.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

1:29:00

+15:58

5.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:31:31

+18:29

DNS

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

DNS

Kårhild Husby Nordstad

NTNUI

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

1:05:08

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

NTNUI

1:06:55

+1:47

3.

Ida Lindkvist

NTNUI

1:08:31

+3:23

4.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

1:10:38

+5:30

5.

Oda Wennemo

Byåsen IL

1:19:39

+14:31

6.

Sunniva Morgan

Malvik IL

1:21:54

+16:46

7.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

1:22:03

+16:55

8.

Trine Breen

NTNUI

1:22:41

+17:33

9.

Lene Therese Myrland

NTNUI

1:40:35

+35:27

10.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

1:41:51

+36:43

DSQ

Aurora Fossøy

NTNUI

57:50

65 131 132 127 128 77 78 82

Brutt

Marte Hoff Hagen

NTNUI

57:12

78 82 88 91 122 81 112 121 100 175

DNS

Ronja Björklund

NTNUI

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:07:47

+0:00

2.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

1:15:58

+8:11

3.

Randi Lillealtern

Freidig

1:21:01

+13:14

4.

Mette Resell Nolte

Freidig

1:29:57

+22:10

5.

Tina Strømdal Wik

Freidig

1:37:50

+30:03

6.

Kristin Jæger

Wing OK

2:04:07

+56:20

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:05:38

+0:00

2.

Tone Almås

IL Leik

1:08:55

+3:17

3.

Kirsti Næss Olsen

OL Trollelg

1:35:13

+29:35

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

1:03:13

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

1:07:47

+4:34

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:15:05

+11:52

4.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:30:09

+26:56

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Freidig

1:19:48

+0:00

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

1:06:26

+0:00

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Kari Lillealtern

Freidig

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Lise Brenne

OL Trollelg

1:49:15

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

14:08

+0:00

2.

Erlend Grønli

Freidig

16:21

+2:13

3.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

17:27

+3:19

4.

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

19:34

+5:26

DNS

Ole Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

22:58

+0:00

2.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

25:35

+2:37

3.

Hallvard Hellevik

Freidig

28:34

+5:36

4.

Sven Nevin

Freidig

32:12

+9:14

5.

Johannes Stordal

Byåsen IL

32:52

+9:54

DNS

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

DNS

Alf Petter Lynum

Freidig

DNS

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Moxness

Byåsen IL

21:41

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

32:29

+0:00

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

44:55

+12:26

3.

Emil Grønli

Freidig

45:11

+12:42

4.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

49:22

+16:53

5.

Sverre Hellevik

Freidig

50:50

+18:21

6.

Tristan Halvorsen

Freidig

52:14

+19:45

7.

Vegard Lereim Storli

Freidig

55:44

+23:15

8.

Jørgen Aune

Byåsen IL

1:01:16

+28:47

9.

Ådne Stordal

Byåsen IL

1:07:11

+34:42

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

48:44

+0:00

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

1:02:53

+14:09

3.

Einar Eide

Byåsen IL

1:05:10

+16:26

4.

Erlend Aune

Byåsen IL

1:09:18

+20:34

5.

Jostein Rø

Freidig

1:11:19

+22:35

6.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

1:13:30

+24:46

7.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

1:19:40

+30:56

DNS

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

58:35

+0:00

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:09:22

+10:47

3.

Håkon Holstad

Freidig

1:19:13

+20:38

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

1:21:20

+22:45

5.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:34:24

+35:49

DSQ

Johannes Langaas

Nidarøst OK

2:44:26

78

DNS

Mats Eidsmo

Freidig

DNS

Jonas Grønli

Freidig

DNS

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

1:05:03

+0:00

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

1:06:03

+1:00

3.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

1:10:30

+5:27

4.

Marius Pytten

Kristiansand OK

1:11:16

+6:13

5.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

1:12:56

+7:53

6.

Anders Haugskott

OL Trollelg

1:14:13

+9:10

7.

Espen Samuelsen Skiri

Bodø og Omegn IF Orientering

1:20:17

+15:14

8.

Øystein Fruseth Christiansen

NTNUI

1:22:09

+17:06

9.

Mathias Hermstad

Freidig

1:26:20

+21:17

10.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

1:40:38

+35:35

DSQ

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

1:27:35

63 128 77 78 82 84 88 87 91 122 81 117 11...

DNS

Martin Borge Heir

Fossum IF

DNS

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

DNS

Jostein Tandberg

Nydalens SK

DNS

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

DNS

Tobias Kristensen

NTNUI

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias T. Mølnvik

NTNUI

1:26:23

+0:00

2.

Oskar Andrén

IL Leik

1:27:41

+1:18

3.

Isak Bergset

Frol IL

1:27:51

+1:28

4.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

1:29:02

+2:39

5.

Oskar Størmer

Fossum IF

1:30:41

+4:18

6.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

1:31:22

+4:59

7.

Ola Keiserås

IL Leik

1:34:30

+8:07

8.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

1:36:03

+9:40

9.

Erlend Nilsen Sandnes

NTNUI

1:40:24

+14:01

10.

Olav Vestøl

Vegårshei IL

1:44:49

+18:26

11.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

1:47:27

+21:04

12.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

1:54:01

+27:38

DSQ

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

1:36:59

121

DNS

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

1:04:58

+0:00

2.

Nicholas Morgan

Malvik IL

1:07:21

+2:23

3.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

1:14:57

+9:59

4.

Jonas Waefler

Freidig

1:16:46

+11:48

5.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:17:21

+12:23

6.

Kristian Stensrud

OL Trollelg

1:29:08

+24:10

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

58:30

+0:00

2.

Pål Kittilsen

Freidig

59:42

+1:12

3.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

1:03:09

+4:39

4.

Torgeir Aune

Byåsen IL

1:08:11

+9:41

5.

Vegar Grønli

Freidig

1:14:51

+16:21

6.

Jørgen Longva

Byåsen IL

1:33:53

+35:23

7.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:35:03

+36:33

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

58:11

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

1:03:20

+5:09

3.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:09:17

+11:06

4.

Agnar Renolen

Wing OK

1:12:31

+14:20

5.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:13:49

+15:38

6.

Jon Røstum

OL Gaula

1:17:27

+19:16

7.

Geir Owren

Freidig

1:19:39

+21:28

8.

Jan Hage

IL Leik

1:24:19

+26:08

9.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:31:05

+32:54

10.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

1:35:23

+37:12

11.

Geir Willumsen

Freidig

2:18:06

+1:19:55

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

1:01:02

+0:00

2.

Terje Schjølberg

Røros IL

1:02:58

+1:56

3.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

1:03:04

+2:02

4.

Geir Arnesen

Freidig

1:09:58

+8:56

5.

Petter Gullikstad

Røros IL

1:10:09

+9:07

6.

Øystein Nytrø

Byåsen IL

1:17:59

+16:57

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:06:34

+0:00

2.

Helge Rustad

Freidig

1:24:06

+17:32

DNS

Helge Sundberg

Røros IL

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Freidig

58:15

+0:00

2.

Frank Bjarkø

Wing OK

58:46

+0:31

3.

Steinar Aasvang

Wing OK

1:08:53

+10:38

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

1:11:45

+0:00

2.

Anders Waage

Freidig

1:12:19

+0:34

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:17:51

+6:06

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:21:37

+9:52

5.

Bjørn Ludvig Brenne

OL Trollelg

1:22:04

+10:19

6.

Egil Repvik

OL Trollelg

1:24:09

+12:24

DSQ

Roar Stenseth

Byåsen IL

1:15:55

88 87

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

51:42

+0:00

2.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

54:15

+2:33

3.

Roar Forbord

Malvik IL

56:54

+5:12

4.

Leif Engen

Nidarøst OK

1:04:23

+12:41

5.

Magnus Landstad

Freidig

1:05:56

+14:14

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

OL Trollelg

1:26:20

+0:00

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Van Der Zwang

31:08

+0:00

2.

Judit Sandquist

42:52

+11:44

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Freidig

46:36

+0:00

2.

Camilla Öhman

NTNUI

49:48

+3:12

3.

Jostein Grepstad

55:43

+9:07

4.

Randi Hægstad

Byåsen IL

58:22

+11:46

5.

Rune M Holt

Freidig

1:01:04

+14:28

6.

Tormod Langås

Nidarøst OK

1:02:22

+15:46

7.

May Toril Moen

OL Trollelg

1:03:50

+17:14

8.

Erik Sæbø

Nidarøst OK

1:04:36

+18:00

9.

Frida Aamot

Nydalens SK

1:04:50

+18:14

10.

Liv Tennes

Wing OK

1:22:36

+36:00

11.

Ingvil Snøfugl

Freidig

1:25:52

+39:16

12.

Leif Rune Hellevik

Freidig

1:28:10

+41:34

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Engzelius Gylver

NTNUI

43:52

+0:00

2.

Skjalg

Byåsen IL

46:51

+2:59

3.

Vegard Hansen

Byåsen IL

49:55

+6:03

4.

Fredrik Persson

50:31

+6:39

5.

Snorre Gangaune

Wing OK

58:28

+14:36

6.

Tore Angell-Petersen

Freidig

1:01:10

+17:18

7.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:01:30

+17:38

8.

Trine Disch Kihle

NTNUI

1:04:22

+20:30

9.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

1:11:11

+27:19

10.

Tore Heggem

1:12:41

+28:49

11.

Gisle Johanson

Fana IL

1:19:05

+35:13

12.

Tora Vollset

Heming Orientering

1:21:00

+37:08

DNS

Anders Emilsson

NTNUI

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Nilsen Sandnes

NTNUI

1:02:59

+0:00

2.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

1:09:03

+6:04

3.

Kristoffer Nesland

NTNUI

1:09:33

+6:34

4.

Adrian Opheim

NTNUI

1:10:05

+7:06

5.

Børge Leiren

Byåsen IL

1:15:38

+12:39

6.

Jon Holstad

Freidig

1:16:55

+13:56

7.

Fredrik Sandquist

1:18:53

+15:54

8.

Tomas Eidsmo

Freidig

1:21:14

+18:15

9.

Eivind Lona

Wing OK

1:28:11

+25:12

10.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

1:40:25

+37:26

11.

Peter Uran

NTNUI

2:14:17

+1:11:18

DSQ

Triin Jäädmaa

OK Võru

1:42:09

77 78


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2018, 15:15:08

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

251

Antall startet:

227