Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Holleialøpet og PWT-cup 2. september 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martine Røkeberg

Eiker OL

41:34

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

30:20

Sofie S. Molenaar

Modum OL

44:53

Filip S. Molenaar

Modum OL

27:43

Frida Hope

Modum OL

43:11

Bjørn B. Werp

Viul Orienteringsklubb

1:00:39

Harald B. Werp

Viul Orienteringsklubb

1:00:28

Sverre B. Werp

Viul Orienteringsklubb

1:00:32

Anders B. Werp

Viul Orienteringsklubb

1:00:39

DSQ

Marianne Werp

Viul Orienteringsklubb

1:00:42

131

DNS

Hans Kristian Wiger

Modum OL

DNS

Jørgen Wiger

Modum OL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Frida Hope

Modum OL

58:16

108 112 114 116 129 132 136

DNS

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Spangberg

Konnerud IL

38:18

+0:00

2.

Marte Eger

Kongsberg OL

+0:0-18

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kvarme

Sturla, IF

34:29

+0:00

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

46:46

+12:17

3.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

49:19

+14:50

4.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

51:15

+16:46

5.

Martine G. Pettersen

Konnerud IL

1:09:35

+35:06

DSQ

Ida Riis Madsen

Danmark

52:00

129 132

DSQ

Gertrud Riis Madsen

Danmark

1:06:10

115 129 132

DNS

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

DNS

Annabell Aunmo Kjellevold

Modum OL

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

53:09

+0:00

129

2.

Hedda Kind Kjellevold

Modum OL

55:44

+2:35

3.

Synne Lien Grøtberg

Kongsberg OL

2:03:17

+1:10:08

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

38:01

+0:00

2.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

40:10

+2:09

3.

Selma Høivold

Kongsberg OL

42:01

+4:00

4.

Malene Instanes

Sturla, IF

43:20

+5:19

5.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

46:45

+8:44

6.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

48:02

+10:01

7.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

54:38

+16:37

8.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

1:01:18

+23:17

DSQ

Ine Instanes

Sturla, IF

26:14

117 126 128 133 233 100

DSQ

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

50:56

109 117 126 128 133

DSQ

Mari Øverby

Kongsberg OL

56:19

133

DSQ

Hedda Spangberg

Konnerud IL

57:55

128

DNS

Karoline Torø

Kongsberg OL

DNS

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

46:39

+0:00

2.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

54:32

+7:53

3.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

1:01:12

+14:33

4.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

1:05:15

+18:36

DSQ

Kjersti Myhre

Kongsberg OL

2:18

107 109 117 126 128 133 233 100

DSQ

Hilde S. Molenaar

Modum OL

53:01

102 107 109 117 126 128 133

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sand

Kongsberg OL

54:06

+0:00

2.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

1:17:29

+23:23

Klasse: D 17 AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Eger

Kongsberg OL

1:10:41

+0:00

2.

Guri Sollien Hulbak

Hemsedal IL

1:13:29

+2:48

3.

Ida Hope Barth

Ringerike OL

1:13:46

+3:05

4.

Solveig Letmolie

Eiker OL

1:15:59

+5:18

DSQ

Marte Larsen

Kongsberg OL

37:44

123 124 125 119 130 134 233 100

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

44:39

+0:00

DSQ

Ellen Gustafsson

Kongsberg OL

1:01:04

123 125

DSQ

Anne Riis

Danmark

1:54:59

125

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

40:14

+0:00

2.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

44:15

+4:01

3.

Torunn Økern Jensen

Ringerike OL

45:39

+5:25

4.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

46:31

+6:17

5.

Kristin Eger

Kongsberg OL

58:57

+18:43

6.

Larysa Mironava

Modum OL

1:04:48

+24:34

7.

Mette Spangberg

Konnerud IL

1:07:30

+27:16

8.

Tanja Instanes

Sturla, IF

1:12:20

+32:06

DSQ

May Ingela Hope

Modum OL

DNS

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Løver Thon

Modum OL

43:05

+0:00

2.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

1:09:06

+26:01

3.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Sturla, IF

1:13:18

+30:13

4.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

2:16:52

+1:33:47

DSQ

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:02:08

120 126 133 233 100

DSQ

Solveig Kongsrud

Modum OL

1:17:03

120 133 100

DNS

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

50:05

+0:00

2.

Unni Rye

Asker Skiklubb

1:12:54

+22:49

DSQ

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

1:39:48

133 233

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

55:54

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:20:27

+24:33

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

1:19:04

+0:00

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:07:33

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:08:55

+1:22

DSQ

Hanne Bræck

Kongsberg OL

1:06:37

128

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

38:48

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

19:57

+0:00

2.

Mats Johnsen

Sturla, IF

22:51

+2:54

3.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

27:31

+7:34

4.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

29:00

+9:03

5.

Sebastian Røkeberg

Eiker OL

30:58

+11:01

6.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

35:34

+15:37

7.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

38:37

+18:40

8.

Oskar Hope

Modum OL

1:00:55

+40:58

DSQ

Håkon Øverby

Kongsberg OL

43:34

129

DSQ

Niklas M. Neufeld

Modum OL

1:07:18

129

DNS

Jarand Gustafsson

Kongsberg OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

33:54

+0:00

2.

Halvor Løken

Kongsberg OL

40:05

+6:11

3.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

49:03

+15:09

4.

Endre Sand

Kongsberg OL

50:09

+16:15

5.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

1:07:26

+33:32

6.

Martin Kaiser

Sturla, IF

1:11:52

+37:58

DNS

Arne Bergan

Kongsberg OL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Drage

Kongsberg OL

32:23

+0:00

2.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

36:17

+3:54

3.

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

36:19

+3:56

4.

Halvor Rudningen

Hemsedal IL

37:41

+5:18

5.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

38:12

+5:49

6.

Sindre Ulsaker

Hemsedal IL

39:12

+6:49

7.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

39:47

+7:24

8.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

46:51

+14:28

9.

Olav Kristian Lund

Kongsberg OL

48:09

+15:46

10.

Even Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

49:43

+17:20

11.

Johan Eger

Kongsberg OL

53:47

+21:24

12.

Lukas Klausen

Sturla, IF

56:34

+24:11

13.

Sigurd Smemo

Sturla, IF

58:59

+26:36

DSQ

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

26:03

126 133 233 100

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Ekrheim

Bækkelagets SK

45:33

+0:00

2.

Vegard Østlid Bagstevold

Kongsberg OL

53:45

+8:12

3.

Harald Bergan

Kongsberg OL

1:20:05

+34:32

4.

Peter Carlsen

Sturla, IF

1:22:27

+36:54

DSQ

Magnus Hope Barth

Ringerike OL

1:14:29

125

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Wiik

Sturla, IF

32:20

+0:00

2.

Gunnar Sanden

Eiker OL

52:34

+20:14

3.

Anders Johnsen

Sturla, IF

1:01:59

+29:39

Klasse: H 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Klasse: H 17 AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Sandven

Bækkelagets SK

49:49

+0:00

2.

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

54:09

+4:20

3.

Peter Gisholt

Fossum IF

1:07:34

+17:45

4.

Wolfgang Kampel

Bækkelagets SK

1:07:46

+17:57

5.

Einar Gisholt

Fossum IF

1:17:55

+28:06

DSQ

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

36:59

107 121 122 123 124 125 119 128 133

DSQ

Håvard Myhre

Bækkelagets SK

51:57

123 124 125 119 128 133 233

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

47:40

+0:00

2.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

50:51

+3:11

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

42:47

+0:00

2.

Stig Melling

Ringerike OL

48:00

+5:13

3.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

49:03

+6:16

4.

Endre Ulsaker

Hemsedal IL

51:31

+8:44

5.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

53:57

+11:10

6.

Lars Berglund

Ringerike OL

58:39

+15:52

DSQ

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

1:21:01

101 123 125 117 133

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

31:59

+0:00

2.

Gunnar Hope

Modum OL

39:17

+7:18

3.

Lars Enerhaugen

Modum OL

40:31

+8:32

4.

Rolv Anders Systad

Lyn ski

40:53

+8:54

5.

Thomas Kaiser

Sturla, IF

42:07

+10:08

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

43:52

+11:53

7.

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

44:23

+12:24

8.

Per Gustafsson

Kongsberg OL

46:03

+14:04

9.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

51:09

+19:10

10.

Stein H. Hagen

Fossum IF

54:41

+22:42

11.

Terje Næss

Fossum IF

55:12

+23:13

12.

Rune Sørensen

Sturla, IF

55:17

+23:18

13.

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

59:25

+27:26

DNS

Roar Bye

Modum OL

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Mårtensson

Modum OL

33:04

+0:00

2.

Knut Aas

Ringerike OL

41:10

+8:06

3.

Leif Kåre Besseberg

Eiker OL

42:15

+9:11

4.

Njål Nore

Asker Skiklubb

52:16

+19:12

DSQ

Erik Høivold

Kongsberg OL

59:46

120 126 133 233 100

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

35:31

+0:00

2.

Per Schanche

Asker Skiklubb

40:37

+5:06

3.

Petter F. Johannessen

Sturla, IF

54:11

+18:40

4.

Ivar Lindseth

Ringerike OL

1:22:45

+47:14

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

59:10

+0:00

2.

Bjørn Bakke

Nedre Sigdal IF

1:03:38

+4:28

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

39:02

+0:00

2.

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

46:13

+7:11

3.

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

48:35

+9:33

4.

Kjell Grønhovd

Modum OL

48:53

+9:51

5.

Erik Johan Grorud

Haslum IL

49:10

+10:08

6.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

49:56

+10:54

7.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

56:40

+17:38

8.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

57:41

+18:39

9.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

1:01:12

+22:10

10.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

1:03:20

+24:18

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

54:30

+0:00

2.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:02:55

+8:25

3.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

1:03:32

+9:02

4.

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

1:06:16

+11:46

5.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

1:11:03

+16:33

6.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

1:19:44

+25:14

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:21:46

+27:16

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

53:34

+0:00

2.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

1:05:35

+12:01

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:24:00

+0:00

DSQ

Arild Larsen

Kongsberg OL

44:22

119 130 134 233 100

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hannele Tonna

Asker Skiklubb

37:38

+0:00

2.

Kirsten Gjermstad

Berger og Svelvik OL

1:00:14

+22:36

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Spangberg

Konnerud IL

1:06:18

+0:00

2.

Bente Vasshaug

Konnerud IL

2:05:56

+59:38


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 september 2018, 13:45:45

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

192

Antall startet:

179