Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Stafett (NTOK og STOK) 2. september 2018

Klasse: H17-

1.

NTNUI 1

 

2:25:33

 

1

Vegard Jarvis Westergård

46:16

1.

46:16

1.

2

Elias T. Mølnvik

48:24

2.

1:34:40

1.

3

Emil Granqvist

50:53

1.

2:25:33

1.

2.

Frol IL 2

 

2:39:16

 

1

Stian Sundsvik

47:25

2.

47:25

2.

2

Carl Petter Lyngen

47:32

1.

1:34:57

2.

3

Jørgen Fiskum

1:04:19

6.

2:39:16

2.

3.

Frol IL 1

 

2:42:04

 

1

Ulf Forseth Indgard

49:01

3.

49:01

3.

2

Isak Bergset

48:58

3.

1:37:59

3.

3

Johan Asphjell Bjørnaas

1:04:05

5.

2:42:04

3.

4.

NTNUI 2

 

2:52:53

 

1

Anders Felde Olaussen

58:33

8.

58:33

8.

2

Håkon Fruseth Christiansen

53:22

4.

1:51:55

5.

3

Olav Millian Schmitt Gran

1:00:58

4.

2:52:53

4.

5.

Freidig 1

 

2:53:28

 

1

Mats Eidsmo

55:21

5.

55:21

5.

2

Lars Sandstad

1:04:16

7.

1:59:37

7.

3

Tomas Eidsmo

53:51

3.

2:53:28

5.

6.

Fossum IF 1

 

2:55:28

 

1

Oskar Størmer

52:39

4.

52:39

4.

2

Tarjei Holo

58:07

6.

1:50:46

4.

3

Sigurd Melsom

1:04:42

7.

2:55:28

6.

7.

IL Leik 1

 

3:07:29

 

1

Ola Keiserås

1:04:31

9.

1:04:31

9.

2

Jonas Unsgård

1:11:30

9.

2:16:01

8.

3

Oskar Andren

51:28

2.

3:07:29

7.

8.

Stjørdal-Blink Orientering 1

 

3:12:15

 

1

Anders Haugskott

56:25

6.

56:25

6.

2

Ove Baardsgaard

56:23

5.

1:52:48

6.

3

Asle Skulbørstad

1:19:27

9.

3:12:15

8.

9.

Wing OK 1

 

3:45:24

 

1

Mathias Bjugan

58:06

7.

58:06

7.

2

Johannes Karstein Midtbø

1:33:03

11.

2:31:09

11.

3

Svein Erik Bratsberg

1:14:15

8.

3:45:24

9.

10.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

3:47:00

 

1

Mattis Myhre

1:05:54

10.

1:05:54

10.

2

Espen Aarnes

1:19:34

10.

2:25:28

9.

3

Håvard Kjesbu

1:21:32

10.

3:47:00

10.

11.

Freidig 2

 

3:56:33

 

1

Mathias Hermstad

1:20:00

12.

1:20:00

12.

2

Jo Even Kolstad

1:07:19

8.

2:27:19

10.

3

Håkon Holstad

1:29:14

11.

3:56:33

11.

DSQ

Heming Orientering / Fossum IF 420

 

1:37:05

 

1

Ulrik Astrup Arnesen

31:05

.

0:00

.

DSQ

2

Bjørn Anders Flågen

1:06:00

.

0:00

.

3

Sivert Laukli

.

0:00

.

DSQ

DSQ

NTNUI 3

 

3:45:17

 

1

Simen Eid Nielsen

59:38

.

0:00

.

DSQ

2

Øystein Fruseth Christiansen

1:02:49

.

0:00

.

3

Anne Eiken

1:42:50

.

0:00

.

DSQ

Nidarøst OK 1

 

5:08:36

 

1

Ludvig W. Strømsnes

1:31:07

13.

1:31:07

13.

2

Johannes Langaas

2:11:01

.

0:00

.

DSQ

3

Bjørn P. Løvås

1:26:28

.

0:00

.

Brutt

Freidig 3

 

1:12:38

 

1

Jonas Grønli

1:12:38

11.

1:12:38

11.

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

DNS

NTNUI 4

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

DNS

NTNUI 5

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

DNS

Byåsen IL 1

 

0:00

 

1

Petter Liabakk Eriksen

.

0:00

.

DNS

2

Torgeir Aune

.

0:00

.

DNS

3

Snorre Sæternes

.

0:00

.

DNS

DNS

Nydalens SK 1

 

0:00

 

1

Jostein Tandberg

.

0:00

.

DNS

2

Jørgen Wulfsberg

.

0:00

.

DNS

3

Eirik Langedal Breivik

.

0:00

.

DNS

Klasse: D17-

1.

NTNUI 1

 

2:19:35

 

1

Karen Oline Kolstad

50:28

2.

50:28

2.

2

Ingunn Egeberg Vari

45:35

2.

1:36:03

2.

3

Ingrid Gulbrandsen

43:32

1.

2:19:35

1.

2.

Freidig 1

 

2:20:25

 

1

Vera Melkild

50:36

3.

50:36

3.

2

Mari Angell-Petersen

45:14

1.

1:35:50

1.

3

Hanne Sandstad

44:35

2.

2:20:25

2.

3.

NTNUI 2

 

2:58:09

 

1

Pauline Røstum Bellingmo

1:06:22

5.

1:06:22

5.

2

Lene Therese Myrland

52:45

3.

1:59:07

3.

3

Ingvild Brekke

59:02

4.

2:58:09

3.

4.

IL Leik 1

 

3:03:36

 

1

Line Sølberg

1:06:25

6.

1:06:25

6.

2

Mai Iren Almås

1:07:26

5.

2:13:51

7.

3

Tone Almås

49:45

3.

3:03:36

4.

5.

Frol IL 1

 

3:04:23

 

1

Eirin Svanøe-Hafstad

40:55

1.

40:55

1.

2

Maren Grande

1:21:36

7.

2:02:31

4.

3

Matilde Munkeby

1:01:52

6.

3:04:23

5.

6.

NTNUI 3

 

3:11:22

 

1

Kårhild Husby Nordstad

57:16

4.

57:16

4.

2

Kristn Brekke

1:14:33

6.

2:11:49

5.

3

Tonje Aasheim Nymark

59:33

5.

3:11:22

6.

Brutt

Freidig 2

 

2:12:45

 

1

Tina Strømdal Wik

1:14:55

7.

1:14:55

7.

2

Gro Sandstad Eidsmo

57:50

4.

2:12:45

6.

3

.

0:00

.

DNS

DNS

NTNUI 4

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H135

1.

Freidig 1

 

2:23:58

 

1

Olle Malmring

54:20

3.

54:20

3.

2

Pål Kittilsen

46:58

1.

1:41:18

2.

3

Andreas Sylte

42:40

1.

2:23:58

1.

2.

Wing OK 1

 

2:27:48

 

1

Morten Strand

45:55

2.

45:55

2.

2

Agnar Renolen

53:57

2.

1:39:52

1.

3

Bernt Brynhildsen

47:56

2.

2:27:48

2.

3.

Byåsen IL 1

 

2:41:37

 

1

Torgeir Aune

44:46

1.

44:46

1.

2

Øystein Wiggen

1:05:25

3.

1:50:11

3.

3

Snorre Hansen

51:26

4.

2:41:37

3.

4.

Wing OK 2

 

3:13:58

 

1

Terje Midtbø

1:13:00

4.

1:13:00

4.

2

Steinar Aasvang

1:12:59

4.

2:25:59

4.

3

Øyvind Schjelderup

47:59

3.

3:13:58

4.

Klasse: D135

1.

Byåsen IL 1

 

2:10:55

 

1

Kari Solem Aune

37:01

1.

37:01

1.

2

Nina-Beate Liabakk

46:35

1.

1:23:36

1.

3

Guri Bjørndal

47:19

1.

2:10:55

1.

Klasse: H180

1.

Røros IL 1

 

1:49:32

 

1

Terje Schjølberg

33:12

2.

33:12

2.

2

Helge Sundberg

42:38

1.

1:15:50

1.

3

Petter Gullikstad

33:42

1.

1:49:32

1.

2.

Freidig 2

 

2:30:32

 

1

Arild Heggeset

43:54

3.

43:54

3.

2

Nils Olav Vennevik

54:48

2.

1:38:42

2.

3

Magnus Landstad

51:50

2.

2:30:32

2.

DSQ

Freidig 1

 

2:21:59

 

1

Johan Ivarsson

25:07

1.

25:07

1.

2

Gunnar Østerbø

43:33

.

0:00

.

DSQ

3

Anders Waage

1:13:19

.

0:00

.

Klasse: D13-16

1.

Freidig 1

 

1:14:52

 

1

Mari Eidsmo

23:46

1.

23:46

1.

2

Una Kittilsen

15:11

1.

38:57

1.

3

Ane Malene Kolstad

35:55

2.

1:14:52

1.

2.

Freidig 2

 

1:20:52

 

1

Anna Aurora Nolte

28:45

3.

28:45

3.

2

Maria Strømdal Wik

17:25

2.

46:10

2.

3

Tora Kittilsen

34:42

1.

1:20:52

2.

3.

OL Trollelg 1

 

2:00:29

 

1

Sigrid Haugskott

28:11

2.

28:11

2.

2

Anna Heksem Leraand

28:28

3.

56:39

3.

3

Astrid Berge Mjølhus

1:03:50

3.

2:00:29

3.

Klasse: H13-16

1.

OK Skøynar 1

 

1:02:40

 

1

Trym Nergård Rønning

23:49

2.

23:49

2.

2

Håvard Veie

13:16

1.

37:05

1.

3

Hallvar Hallan

25:35

3.

1:02:40

1.

2.

Freidig 1

 

1:03:50

 

1

Emil Grønli

24:59

3.

24:59

3.

2

Emil Reinertsen Leroyer

14:14

2.

39:13

2.

3

Kristoffer Strømdal Wik

24:37

2.

1:03:50

2.

3.

Frol IL 1

 

1:10:57

 

1

Magnus Alstad

34:12

4.

34:12

4.

2

Ådne Krogstad Stendahl

17:57

4.

52:09

4.

3

Tobias Alstad

18:48

1.

1:10:57

3.

4.

Byåsen IL 1

 

1:11:27

 

1

Håkon Sæternes

23:35

1.

23:35

1.

2

Jørgen Aune

17:13

3.

40:48

3.

3

Erlend Aune

30:39

4.

1:11:27

4.

5.

Freidig 2

 

1:39:21

 

1

Vegard Ulseth Sylte

40:07

5.

40:07

5.

2

Sverre Hellevik

19:41

5.

59:48

5.

3

Tristan Halvorsen

39:33

5.

1:39:21

5.

DSQ

Freidig 3

 

1:27:01

 

1

Vegard Lereim Storli

29:52

.

0:00

.

DSQ

2

Marita Aske

17:49

.

0:00

.

3

Lina Snøfugl

39:20

.

0:00

.

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

52:56

+0:00

2.

Fredrik Persson

58:57

+6:01

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aune

Nidarøst OK

37:14

+0:00

2.

Randi Hegstad

Byåsen IL

42:30

+5:16

3.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

43:36

+6:22

4.

Tormod Langaas

Nidarøst OK

51:35

+14:21

DSQ

Nora Halvorsen

Freidig

1:06:35

142

Klasse: C2,5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

18:40

+0:00

2.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

29:19

+10:39

3.

Rigmor Standal

Stjørdals-Blink Orientering

29:20

+10:40

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linus Fossum Malmring

Freidig

29:52

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

26:47

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

18:49

Eivind Helgemo Furuholt

Gaula IL

44:22

Berit Helgemo Furuholt

Gaula IL

44:27

Lavrans Vingdalen

Freidig

44:54

August Vingdalen

Freidig

44:54

Klasse: B3-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

30:55

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2018, 23:11:51

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

150

Antall startet:

132