Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM langdistanse AOOK 5. september 2010

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ida Kristine Nordvik

Asker SK

28:11

Live Skattum

Fossum IF

30:25

Anna Øfsthus Gravir

Asker SK

23:51

Thomas Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

21:32

Karoline Egner Granerud

Asker SK

37:58

Henrik Sturød

Nydalens SK

20:24

Alexander Smeby

Nydalens SK

17:24

Petra Hoveid

Asker SK

33:34

Halvor T Halden

Nydalens SK

18:53

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

28:10

Ina Martini

Asker SK

40:19

Anders G. Kvålsgard

Fossum IF

25:36

Noor Dirro

Måren OK

23:57

Kristine Bondø Huuse

Bækkelagets SK

23:09

Karine Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

29:32

Terjej Lillehammer

Ås-UMB Orientering

30:03

Kjersti Lundquist

Ås-UMB Orientering

25:28

Elias Sørensen

Lillomarka OL

21:28

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

31:54

Connie Siren Johansen

Måren OK

28:52

Andrea Lykkjen Mikalsen

Måren OK

29:41

Lars Young Vik

Nydalens SK

18:59

Henrik Ruistuen

Måren OK

54:51

Hanne Ruistuen

Måren OK

54:46

Ella Berstad

Lillomarka OL

34:02

Andreas Tuft

Ås-UMB Orientering

23:44

Elizabeth Smith

Fossum IF

30:21

Lasse Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

28:52

Sindre S Steen

Fossum IF

32:22

Andrine Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

24:25

Live Gerdalen

Asker SK

38:25

Nils Niklasson

Kolbotn & Skimt OL

41:51

Alva Niklasson

Kolbotn & Skimt OL

22:50

DNS

Sturla Aamodt Resell

Nydalens SK

DNS

Sara Hillestad

Måren OK

DNS

Margit Werner

Måren OK

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Lykkjen Seglén

Måren OK

25:01

+0:00

2.

Ingrid Bredalen

Nittedal OL

27:42

+2:41

3.

Carmen Dirro

Måren OK

27:58

+2:57

DNS

Tessa Odden

Måren OK

Klasse: D13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

42:56

+0:00

2.

Fanny Odden

Måren OK

47:13

+4:17

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julia Plaian

Asker SK

39:44

+0:00

2.

Oda E Paulsen

Nittedal OL

40:54

+1:10

Klasse: D17N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Skilbrei Martini

Asker SK

54:41

+0:00

2.

Tone Nilssen

Fossum IF

1:25:16

+30:35

Klasse: D17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lund

Skaukameratene OL

42:55

+0:00

2.

May-Evy Negård

IL Tyrving

45:30

+2:35

3.

Anne Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

49:08

+6:13

4.

Berit Midttun

Fossum IF

51:20

+8:25

5.

Anne Kristin Huuse

Bækkelagets SK

51:38

+8:43

6.

Pernille Schjønsby

Østmarka OK

54:20

+11:25

7.

Trine M. Ellingsen

Raumar Orientering

1:07:37

+24:42

8.

Marianne Haugen

Raumar Orientering

1:11:22

+28:27

DSQ

Ragnhild Nersten

Fossum IF

2:00:22

165 142 143 168 145 146 174 175

DNS

Mari-Ann Borge

Fossum IF

DNS

Line Telje Høydal

Nydalens SK

DNS

Ingrid Wang

Lillomarka OL

Klasse: D17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Sønsterudbråten

Raumar Orientering

50:06

+0:00

2.

Mila Zaharinova

Oppsal IF

58:52

+8:46

3.

Inga Morgenlie

Nydalens SK

1:05:42

+15:36

4.

Eldri Holo

Fossum IF

1:14:16

+24:10

DSQ

Anette Wigaard

Oppsal IF

19:59

162 163 164 169 173 175 176

DSQ

Gunnhild Vikhamar

Lillomarka OL

1:08:07

163

DNS

Monica Johansen

OK Moss

DNS

Gunhild Kvålsgard

Fossum IF

DNS

Paula Berstad

Lillomarka OL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

21:04

+0:00

2.

Ingrid Madslien

Nydalens SK

25:56

+4:52

3.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

33:54

+12:50

4.

Åsne Holo

Fossum IF

41:38

+20:34

DNS

Ingvild Høydal

Nydalens SK

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

26:49

+0:00

2.

Henriette A Smeby

Nydalens SK

28:45

+1:56

3.

Nora Graffer

Østmarka OK

34:54

+8:05

4.

Emma E Paulsen

Nittedal OL

35:39

+8:50

5.

Ingvil Ahlsand

Nydalens SK

36:40

+9:51

6.

Marthe Ramstad

Fet OL

36:56

+10:07

7.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

37:02

+10:13

8.

Ylva Horten

Lillomarka OL

40:28

+13:39

9.

Marie Treekrem

Ås-UMB Orientering

49:20

+22:31

10.

Thea Feiring Haltia

IL Tyrving

51:35

+24:46

11.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

52:06

+25:17

12.

Maiken Sofie Sandberg

Nydalens SK

54:04

+27:15

DSQ

Åshild Faller Råheim

OK Øst

28:06

142

DSQ

Maria Olsbø

Østmarka OK

39:37

142

DNS

Oda Sikkeland

IL Tyrving

DNS

Synne Eikeland Røstadsand

Nydalens SK

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

38:29

+0:00

2.

Ragnhid Hjermstad

Fossum IF

39:47

+1:18

3.

Selma Øfsthus Gravir

Asker SK

41:14

+2:45

4.

Stine Madslien Bakken

Nydalens SK

41:36

+3:07

5.

Ingrid Landmark Tandrevold

Fossum IF

43:17

+4:48

6.

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

45:14

+6:45

7.

Christine Williksen Høiland

Fossum IF

45:27

+6:58

8.

Nanna Norderud

IL Tyrving

45:48

+7:19

9.

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

47:19

+8:50

10.

Elin Fossum Rye

Asker SK

47:47

+9:18

11.

Kaja Bråten Løvald

Asker SK

47:57

+9:28

12.

Astrid Fiskum

IL Tyrving

49:29

+11:00

13.

Natalie Kristina Blomseth

Lillomarka OL

51:15

+12:46

14.

Marit Nersten

Fossum IF

51:22

+12:53

15.

Karen Bjerrgaard

Nydalens SK

53:15

+14:46

16.

Siri Grandal

IL Tyrving

54:20

+15:51

17.

Silje Marie Nordvik

Asker SK

56:17

+17:48

18.

Marian Dirro

Måren OK

57:12

+18:43

19.

Thea-Elise Ødegaard

Fossum IF

59:54

+21:25

20.

Sara Angell Bakke

Lillomarka OL

1:02:57

+24:28

21.

Ida Feiring Haltia

IL Tyrving

1:07:46

+29:17

22.

Stina Johanne Sandberg

Nydalens SK

1:08:51

+30:22

23.

Synne Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

1:24:54

+46:25

DNS

Kristin Blindheim

Lillomarka OL

DNS

Oline Horten

Lillomarka OL

DNS

Kristin Brekke

Lillomarka OL

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

43:49

+0:00

2.

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

46:48

+2:59

3.

Line Maria Haugen Melby

Raumar Orientering

48:49

+5:00

4.

Kaja W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

49:05

+5:16

5.

Solveig Hegstad Krüger

Nydalens SK

50:47

+6:58

6.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

51:02

+7:13

7.

Marianne Opsahl Bredesen

Fossum IF

52:56

+9:07

8.

Ingrid Gulbrandsen

Asker SK

53:22

+9:33

9.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

59:12

+15:23

10.

Hedvig Åstebøl

Oppsal IF

1:01:45

+17:56

11.

Solveig Blindheim

Lillomarka OL

1:02:58

+19:09

12.

Ane Blomseth Johnsen

Ås-UMB Orientering

1:04:36

+20:47

13.

Ragnhild Løvli

Asker SK

1:05:45

+21:56

14.

Helene Uhlen Maurset

Ås-UMB Orientering

1:12:14

+28:25

15.

Ingrid Fossum Rye

Asker SK

1:25:59

+42:10

16.

Augusta Horn Welle-Strand

Heming/Njård OL

1:37:23

+53:34

17.

Kim Dirro

Måren OK

1:56:28

+1:12:39

Brutt

Pia Iversen

Heming/Njård OL

47:45

153 155 162 164 169 171 172 175

DNS

Ingvild Brekke

Lillomarka OL

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Uhlen Maurset

Ås-UMB Orientering

50:08

+0:00

2.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

53:18

+3:10

3.

Ingvild Breistein Svarstad

Nydalens SK

54:40

+4:32

4.

Marie Hammer Håversen

Østmarka OK

55:01

+4:53

5.

Julie Arnesen

Byåsen IL

1:05:48

+15:40

DSQ

Marianne Engseth

IL Tyrving

1:05:35

153 155 158 161 162 163

DSQ

Hanna Høibø

Ås-UMB Orientering

1:17:23

169

DNS

Ida Elisabeth Finstad

OK Moss

DNS

Oda Wennemo

Raumar Orientering

DNS

Julie Størmer

Fossum IF

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

1:05:59

+0:00

DNS

Mari Skoglund Godal

Lillomarka OL

DNS

Ingvild Bjørhei

Lillomarka OL

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Østlid Bagstevold

Bækkelagets SK

58:23

+0:00

2.

Lene Moe

Nydalens SK

1:03:51

+5:28

3.

Linn Hokholt

Lillomarka OL

1:04:11

+5:48

4.

Berit Sofie Wiklund

Nydalens SK

1:04:21

+5:58

5.

Nicole Ragvin

Nydalens SK

1:05:17

+6:54

6.

Mariann Ulvestad

Bækkelagets SK

1:06:59

+8:36

7.

Tone Lye

IL Tyrving

1:08:27

+10:04

8.

Elin Bjerva

Bækkelagets SK

1:08:48

+10:25

9.

Ragnhild Bråten

Heming/Njård

1:16:23

+18:00

10.

Gunn Mariken Bjerva

Drangedal IL

1:28:16

+29:53

11.

Line Drange Ruud

Asker SK

1:54:28

+56:05

DSQ

Helene Lund-Johansen

Ås-UMB Orientering

1:39:14

166 173

DNS

Dagny I. Lysaker

Ås-UMB Orientering

DNS

Karoline Andersen

Asker SK

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Bøhlerengen

Østmarka OK

56:45

+0:00

DNS

Milda Øhlckers

IL Tyrving

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Jonsson

Nydalens SK

44:32

+0:00

2.

Signe Arnesen

Heming/Njård OL

45:51

+1:19

3.

Hilda Øfsthus

Asker SK

47:57

+3:25

4.

Monica Halden

Nydalens SK

49:57

+5:25

5.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

50:18

+5:46

6.

Kari Madslien

Nydalens SK

50:24

+5:52

7.

Lucie Størmer

Fossum IF

51:43

+7:11

8.

Marit B. Eithun

Nittedal OL

57:43

+13:11

9.

Anne Madslien

Nydalens SK

1:00:02

+15:30

10.

Hege Wang

Lillomarka OL

1:10:56

+26:24

11.

Sigrid Lykkjen

Måren OK

1:13:04

+28:32

12.

Astrid Ruud

Nittedal OL

1:14:18

+29:46

DSQ

Hege Feiring

IL Tyrving

43:57

162 166 164 169 173 175

DNS

Eva Lill Kvisle

Asker SK

DNS

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

DNS

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens SK

Klasse: D45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grethe Rustad

Raumar Orientering

40:16

+0:00

2.

Grethe K. Løvald

Asker SK

45:13

+4:57

3.

Kjersti Hov

Fossum IF

45:51

+5:35

4.

Bente Landmark

Fossum IF

46:28

+6:12

5.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

48:25

+8:09

6.

Mona Strand

Måren OK

49:29

+9:13

7.

Maria Persson

Asker SK

51:36

+11:20

8.

Camilla Horten

Lillomarka OL

54:41

+14:25

9.

Anne Margrete Hammer Håversen

Østmarka OK

54:44

+14:28

10.

Gyrid Løvli

Asker SK

55:54

+15:38

11.

Magnhild Mølnvik

Fossum IF

59:26

+19:10

12.

Inger Johanne Eikeland

Nydalens SK

1:05:23

+25:07

13.

Margrete Engzelius

Asker SK

1:05:49

+25:33

14.

Kjersti Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

1:12:11

+31:55

DNS

Ann- Katrin Olsen

Asker SK

DNS

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

DNS

Anne Kristine Norderud

IL Tyrving

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

IL Tyrving

45:38

+0:00

2.

Nan Karlsson

Asker SK

47:26

+1:48

3.

Ellen Turter

Nydalens SK

48:51

+3:13

4.

Liv Bakken Haga

Raumar Orientering

49:09

+3:31

5.

Berit B Berge

IL Tyrving

51:17

+5:39

6.

Unni Skoglund

Lillomarka OL

53:01

+7:23

7.

Anne Berit Eid

Nydalens SK

1:00:39

+15:01

8.

Unni Rye

Asker SK

1:01:05

+15:27

9.

Solveig Schnitler

Asker SK

1:05:26

+19:48

10.

Grete Berntsen

Måren OK

1:05:57

+20:19

11.

Enikø Bertalan

Asker SK

1:27:04

+41:26

DSQ

Randi Nilstad

IL Tyrving

1:12:52

169

Brutt

Kjersti Skantze

IL Tyrving

14:01

158 162 163 164 169 173 175 176

DNS

Elisabeth Meum Johansen

OK Moss

Klasse: D55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

38:44

+0:00

2.

Birgit Korvald

Nydalens SK

46:54

+8:10

3.

Inger A Tiltnes

IL Tyrving

50:52

+12:08

4.

Bjørg Ingunn Fjogstad

Oppsal IF

54:41

+15:57

5.

Gunn Grønlie

Oppsal IF

57:19

+18:35

6.

Ingeborg Bakken

Måren OK

1:10:45

+32:01

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Pedersen

IL Tyrving

53:00

+0:00

2.

Nora Ursin

Fossum IF

56:00

+3:00

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

58:18

+5:18

4.

Anne Berit Moe

Raumar Orientering

1:02:46

+9:46

5.

Sissel Olaisen

Kolbotn & Skimt OL

1:11:02

+18:02

6.

Anne Marit Færden

Kolbotn & Skimt OL

1:26:43

+33:43

Klasse: D65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:10:11

+0:00

2.

Inger Døhlen

Raumar Orientering

1:16:54

+6:43

3.

Aud Margret Kirkhorn

Måren OK

1:26:34

+16:23

4.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:33:50

+23:39

Brutt

Åste Eggen

Måren OK

156 157 162 164 170 172 175 176

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Haugerud IF

47:12

+0:00

2.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

52:21

+5:09

3.

Synnøve Amundsen

Kolbotn & Skimt OL

1:11:15

+24:03

Klasse: D75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rannveig Sommerhein

OK Horten

2:04:32

160 161 142 168 146 172

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Sturød

Nydalens SK

23:35

+0:00

2.

Mathias Cederstrøm

Bækkelagets SK

27:33

+3:58

3.

Sander Feyling

Kolbotn & Skimt OL

41:48

+18:13

DSQ

Kristoffer L. Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

1:00:03

175

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ferstad

Ås-UMB Orientering

56:12

+0:00

2.

Emil Lykkjen Seglén

Måren OK

1:05:00

+8:48

3.

Thomas Kjensli

Måren OK

1:12:49

+16:37

Klasse: H17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

38:08

+0:00

2.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

42:07

+3:59

3.

Tom Edin Ødegaard

Fossum IF

48:23

+10:15

4.

Fredrik Færden

Kolbotn & Skimt OL

49:04

+10:56

5.

Lars Bergerud

IL Tyrving

52:38

+14:30

6.

Kai Fredrik Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

1:00:21

+22:13

7.

Alf Engseth

IL Tyrving

1:07:47

+29:39

8.

Haakon Bondø

Bækkelagets SK

1:25:35

+47:27

9.

Svein Moberg

Bækkelagets SK

1:33:43

+55:35

DNS

Torkjel Nesheim

IL Tyrving

DNS

John Olav Melby

Raumar Orientering

Klasse: H17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

Kristiansand OK

40:09

+0:00

2.

Kjell Arild Karlsen

Bækkelagets SK

44:05

+3:56

3.

Daniel Netz

Vänersborgs SK

47:38

+7:29

4.

Jarl Magnus Berge

IL Tyrving

49:26

+9:17

5.

Are Sturød

Nydalens SK

53:34

+13:25

6.

Vegard Halden

Nydalens SK

59:13

+19:04

7.

Magnus Ombustvedt

OK Moss

1:02:44

+22:35

8.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

1:05:42

+25:33

9.

Per Kristian Ramstad

Fet OL

1:27:31

+47:22

DNS

Jørn Sundby

Larvik OK

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Løvli

Asker SK

23:14

+0:00

2.

Isak Jonsson

Nydalens SK

24:36

+1:22

3.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

26:45

+3:31

4.

Emil Størmer

Fossum IF

27:09

+3:55

5.

Jens Brekke

Lillomarka OL

27:51

+4:37

6.

Petter Astrup Arnesen

Heming/Njård OL

30:47

+7:33

7.

Sigurd Grevstad

Fossum IF

37:41

+14:27

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Jonsson

Nydalens SK

22:57

+0:00

2.

Vegard Gulbrandsen

Asker SK

24:36

+1:39

3.

Gjermund Halden

Nydalens SK

24:44

+1:47

4.

Anders Haga

Raumar Orientering

24:46

+1:49

5.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker SK

26:09

+3:12

6.

Tarjei Holo

Fossum IF

27:03

+4:06

7.

Einar Melsom

Fossum IF

28:14

+5:17

8.

Espen Hegstad Krüger

Nydalens SK

28:40

+5:43

9.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

30:46

+7:49

10.

Sjur Kvisle

Asker SK

30:48

+7:51

11.

Bjørnar Løvli

Asker SK

33:31

+10:34

12.

Ragnar Nersten

Fossum IF

35:29

+12:32

13.

Oskar Vikhamar

Lillomarka OL

40:00

+17:03

14.

Oskar Grevstad

Fossum IF

41:29

+18:32

15.

Halvor Øyen

Asker SK

53:52

+30:55

16.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

55:39

+32:42

DNS

Martin Borge Heir

Fossum IF

DNS

Axel Hoveid

Asker SK

DNS

Fredrik Ramstad Hoff

Fossum IF

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erland Kvisle

Asker SK

29:25

+0:00

2.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

29:59

+0:34

3.

Bjørn André Aaslund

Fet OL

34:14

+4:49

4.

Ulrik Arnesen

Heming/Njård OL

34:18

+4:53

5.

Størmer Oskar

Fossum IF

35:38

+6:13

6.

Aksel Madslien

Nydalens SK

36:28

+7:03

7.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

37:18

+7:53

8.

Herman Moe

Fet OL

37:39

+8:14

9.

Elias Wiklund

Nydalens SK

39:21

+9:56

10.

Elias Mølnvik

Fossum IF

39:31

+10:06

11.

Sigurd Melsom

Fossum IF

40:03

+10:38

12.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

41:21

+11:56

13.

Amund Hoel

Raumar Orientering

43:59

+14:34

14.

Are Wigaard

Oppsal IF

49:36

+20:11

15.

Vebjørn Tandberg

Nydalens SK

50:30

+21:05

16.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

51:33

+22:08

17.

Jørgen Weidemann

Nydalens SK

51:53

+22:28

18.

Endre Wigaard

Oppsal IF

51:59

+22:34

19.

Andreas Marcussen

Asker SK

58:26

+29:01

20.

Rasmus Vikhamar

Lillomarka OL

1:04:05

+34:40

21.

Magnus Wølneberg

IL Tyrving

1:17:02

+47:37

DSQ

Vebjørn Kløgetvedt

IL Tyrving

45:25

142

DNS

Tarjei Vollset

Heming/Njård OL

DNS

Åsmund Aamodt Resell

Nydalens SK

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borger Melsom

Fossum IF

36:36

+0:00

2.

Magne Haga

Raumar Orientering

39:57

+3:21

3.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

43:01

+6:25

4.

Vetle Christiansen

Raumar Orientering

44:21

+7:45

5.

Thorstein Wang

Lillomarka OL

46:17

+9:41

6.

Petter Reistad

IL Tyrving

47:48

+11:12

7.

Johan Hoel

Raumar Orientering

49:14

+12:38

8.

Jørgen Madslien

Nydalens SK

49:18

+12:42

9.

Halvard Kværna

Østmarka OK

49:46

+13:10

10.

Anders Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

50:15

+13:39

11.

Lars Harald Aasheim

Oppsal IF

51:00

+14:24

12.

Harald Arnesen

Heming/Njård OL

52:00

+15:24

13.

Erik Olsvik Dengrud

Nydalens SK

52:41

+16:05

14.

Erlend Gylver

Asker SK

53:46

+17:10

15.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

56:19

+19:43

16.

Joachim Arnesen

Fossum IF

1:00:06

+23:30

17.

Bård Gylver

Asker SK

1:00:10

+23:34

18.

Sindre Engzelius Gylver

Asker SK

1:05:00

+28:24

19.

Lars Treekrem

Ås-UMB Orientering

1:05:12

+28:36

20.

Erlend Isachsen

Asker SK

1:06:01

+29:25

21.

Simen Eid Nielsen

Nydalens SK

1:06:43

+30:07

22.

Lars Bredalen

Nittedal OL

1:15:29

+38:53

23.

Lars Skantze

IL Tyrving

1:19:25

+42:49

DSQ

Thomas Schive

Hølen IK

37:14

158 161 163 164 169 171 172 175

DSQ

Åsmund Wennemo

Raumar Orientering

1:07:45

163 169 171 172

DSQ

Jørgen Hjermstad

Fossum IF

1:22:05

163 169 171 172

DSQ

Anders Aamodt Resell

Nydalens SK

1:27:59

152

DSQ

Eirik Nilsson Gundersen

Ås-UMB Orientering

2:23:35

151 152 158 161 163 169 171 172

DNS

Erlend Skattum

Fossum IF

DNS

Gustav Henrik Fiskum

IL Tyrving

DNS

Ola Kvisle

Asker SK

DNS

Eivind Høydal

Nydalens SK

Savnet

Benjamin Langebeck

Kolbotn & Skimt OL

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

51:15

+0:00

2.

Petter Næss Bjørgul

Halden SK

55:00

+3:45

3.

Adrian Opheim

Måren OK

1:12:33

+21:18

4.

Harald Kalager

Asker SK

1:12:45

+21:30

5.

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

1:17:45

+26:30

DSQ

Eirik Skoglund Godal

Lillomarka OL

1:19:33

163 169 173 175

DNS

Anders Bjergaard

Nydalens SK

DNS

Emil Ahlbäck

Fossum IF

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Gottfridsson

Lillomarka OL

57:49

+0:00

2.

Josh Blatchford

Raumar Orientering

1:01:58

+4:09

3.

Jan Andreas Edstrøm

Lillomarka OL

1:10:04

+12:15

4.

Nicholas Oskarsson

Lillomarka OL

1:10:09

+12:20

5.

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

1:47:09

+49:20

DNS

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

DNS

Lars Even Schei

Kolbotn & Skimt OL

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

1:03:40

+0:00

2.

Audun Weltzien

IL Tyrving

1:04:51

+1:11

3.

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering

1:05:20

+1:40

4.

Olav Lundanes

Halden SK

1:07:01

+3:21

5.

Eskil Kinneberg

Raumar Orientering

1:08:57

+5:17

6.

Sigve Vågsnes

Nydalens SK

1:11:14

+7:34

7.

Øyvind Helgerud

Halden SK

1:11:38

+7:58

8.

Vetle Ruud Bråten

Raumar Orientering

1:12:24

+8:44

9.

Øyvind Lund

Raumar Orientering

1:12:57

+9:17

10.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

1:14:27

+10:47

11.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

1:16:57

+13:17

12.

Hans Trøan

Nydalens SK

1:19:42

+16:02

13.

Jan Tore Ludvigsen

Nydalens SK

1:20:55

+17:15

14.

Magne Omestad

Nydalens SK

1:23:15

+19:35

15.

Trygve Tømta

Raumar Orientering

1:24:55

+21:15

16.

Geir Moholdt

Nydalens SK

1:26:03

+22:23

17.

Eirik Rustad

Raumar Orientering

1:26:54

+23:14

18.

Rune Rystad

Nydalens SK

1:27:15

+23:35

19.

Simen Rustad

Raumar Orientering

1:27:19

+23:39

20.

Henrik Drange Ruud

Asker SK

1:30:34

+26:54

21.

Ola Marius Pedersen

Ås-UMB Orientering

1:35:59

+32:19

22.

Einar Tommelstad

Nydalens SK

1:39:45

+36:05

23.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

1:41:25

+37:45

24.

Sigurd Hynne

Ås-UMB Orientering

1:42:13

+38:33

25.

Sindre Fjogstad

Oppsal IF

1:43:14

+39:34

26.

Frode Konst

IL Tyrving

1:47:18

+43:38

27.

Petter Skedsmo

Ås-UMB Orientering

2:04:05

+1:00:25

28.

Eirik Brynildsen

Oppsal IF

2:23:13

+1:19:33

DSQ

Eirik Watterdal

Bækkelagets SK

13:05

34 35 36 37 38 39 40 155 162 163 166 164 16...

DSQ

Martin Ivarsson

IL Tyrving

53:42

155 162 163 166 164 169 173 175 176

DSQ

Leif Størmer

Fossum IF

1:00:25

34 35 36 37 38

DSQ

Daniel Marston

Bækkelagets SK

1:07:07

155 162 163 166 164 169 173 175

DNS

Ragnar Tonjer

Nydalens SK

DNS

Øystein Sørensen

Ås-UMB Orientering

DNS

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-UMB Orientering

DNS

Jostein Nørbech

NTNUI

DNS

Dag Aalvik

Nydalens SK

DNS

Jørgen Frøyd

Nydalens SK

DNS

Vegard Brox

IL Tyrving

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Granheim

OK Moss

52:28

+0:00

2.

Gerrit Rode

Fet OL

53:00

+0:32

3.

Tom Bergan

Fet OL

54:59

+2:31

4.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

57:15

+4:47

5.

Endre Stokseth

Nydalens SK

57:38

+5:10

6.

Tor Brenna

Bækkelagets SK

59:37

+7:09

7.

Bjørn Hauge

OSI

1:01:44

+9:16

8.

Alexander Tuft

Ås-UMB Orientering

1:03:56

+11:28

9.

Henning Carlsen

OK Moss

1:06:19

+13:51

10.

Kyrre Gran

Fet OL

1:11:08

+18:40

DNS

Pål Skogedal

Asker SK

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Arne Gylterud

Fossum IF

48:16

+0:00

2.

Audun Berstad

Lillomarka OL

48:41

+0:25

3.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

48:54

+0:38

4.

Tore Bredalen

Nittedal OL

50:40

+2:24

5.

Gjermund Gravir

Asker SK

51:59

+3:43

6.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

52:43

+4:27

7.

Svein Granerud

Asker SK

55:20

+7:04

8.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

56:11

+7:55

9.

Trond Brevik

Fossum IF

59:06

+10:50

10.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

1:04:05

+15:49

11.

Kjetil Steen

Fossum IF

1:04:34

+16:18

12.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

1:07:08

+18:52

13.

Gunnar Engen Vik

Nydalens SK

1:08:45

+20:29

14.

Jonas Haltia

IL Tyrving

1:09:22

+21:06

15.

Jørn Moe

Fet OL

1:14:34

+26:18

16.

Dag Wang

Lillomarka OL

1:14:55

+26:39

DSQ

Bjørn Martini

Asker SK

58:26

151

Klasse: H45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker SK

43:20

+0:00

2.

Bjørn Gulbrandsen

Asker SK

46:26

+3:06

3.

Lars Granum

Oppsal IF

49:37

+6:17

4.

Odd Arve Lien

Fossum IF

50:32

+7:12

5.

Øystein Holo

Fossum IF

51:36

+8:16

6.

Jan Tore Henriksen

Heming/Njård OL

52:27

+9:07

7.

Lasse Arnesen

Heming/Njård OL

52:39

+9:19

8.

Guttorm Egge

OSI

54:03

+10:43

9.

Håkon Løvli

Asker SK

54:30

+11:10

10.

Hallvard Koren

OK Moss

55:02

+11:42

11.

Jan-Ove Bråthen

Østmarka OK

55:56

+12:36

12.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

56:52

+13:32

13.

Lars Krüger

Nydalens SK

57:08

+13:48

14.

Bjørn H Grandal

IL Tyrving

57:39

+14:19

15.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Østmarka OK

1:02:51

+19:31

16.

Erlend Råheim

OK Øst

1:04:05

+20:45

17.

Gaute Langaas

Nydalens SK

1:04:14

+20:54

18.

Terje Melsom

Fossum IF

1:04:27

+21:07

19.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

1:07:32

+24:12

20.

Petter Skattum

Fossum IF

1:07:42

+24:22

21.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:12:09

+28:49

22.

Per-Arne Røstadsand

Nydalens SK

1:22:02

+38:42

DNS

Morten Heir

Fossum IF

DNS

Svein Helge Høydal

Nydalens SK

DNS

Tom Zahl Pedersen

Måren OK

DNS

Arve Opheim

Måren OK

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngvar Christiansen

Bækkelagets SK

43:09

+0:00

2.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

50:31

+7:22

3.

Trond Rønneberg

Asker SK

50:39

+7:30

3.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

50:39

+7:30

5.

Knut Bjørkelo

Kolbotn & Skimt OL

52:52

+9:43

6.

Nils Hæstad

Fossum IF

53:25

+10:16

7.

Terje Dengerud

Nydalens SK

53:37

+10:28

8.

Lars Hjermstad

Fossum IF

53:47

+10:38

9.

Martin Granly

Lillomarka OL

54:04

+10:55

10.

Trond Hegna

Asker SK

55:51

+12:42

11.

Per Sandberg

Nydalens SK

58:39

+15:30

12.

Morten Karlsen

Måren OK

58:45

+15:36

13.

Anton Plaian

Asker SK

1:02:11

+19:02

14.

Inge Godal

Lillomarka OL

1:02:23

+19:14

15.

Kristian Kalager

Asker SK

1:03:06

+19:57

16.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:05:04

+21:55

17.

Bjørn Willadssen

Heming/Njård OL

1:08:05

+24:56

18.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

1:08:27

+25:18

19.

Morten Due

Måren OK

1:10:27

+27:18

20.

Christopher Schive

OK Moss

1:14:38

+31:29

21.

Ketil Åstebøl

Oppsal IF

1:15:30

+32:21

22.

Roy Gjerding

OK Moss

1:18:48

+35:39

23.

Claus Frimann Clasen

Nydalens SK

1:20:45

+37:36

DSQ

Yngve Gottfridsson

Nittedal OL

33:25

167 154 40 152 155 162 163 164 170 173 175

DSQ

Truls Angell

Lillomarka OL

1:05:35

167 154 40 152 155 162 163

DSQ

Per Schanche

Asker SK

1:19:09

167 154 152 162 170

DSQ

Don Skantze

IL Tyrving

1:23:23

164

DNS

Tormod Kværna

Østmarka OK

DNS

Lars Erik Fiskum

IL Tyrving

DNS

Morten Johansen

OK Moss

DNS

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

DNS

Ove Martinsen

Hauketo IF

Klasse: H55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Pettersen

IL Tyrving

52:14

+0:00

2.

Arne Tiltnes

IL Tyrving

54:39

+2:25

3.

Anders Fjogstad

Oppsal IF

55:20

+3:06

4.

Per Hermann Krøger

Måren OK

55:39

+3:25

5.

Christian Horn

Heming/Njård OL

57:58

+5:44

6.

Stein Turtumøygard

Måren OK

1:00:15

+8:01

7.

Ove Kristofersen

Oppsal IF

1:05:56

+13:42

8.

Øyvind Gylver

Asker SK

1:20:07

+27:53

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:06:04

163

DNS

Magne Vollen

OSI

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Aasheim

Oppsal IF

54:12

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

55:54

+1:42

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

56:56

+2:44

4.

Eystein Weltzien

IL Tyrving

1:04:05

+9:53

5.

Erik Johan Grorud

Haslum IL

1:06:02

+11:50

6.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

1:07:43

+13:31

7.

Øyvind Hoveid

Asker SK

1:10:08

+15:56

8.

Ivar Opsahl

IL Tyrving

1:39:25

+45:13

9.

Georg Kapperud

Oppsal IF

1:39:37

+45:25

DNS

Jørn Bue Olsen

Fossum IF

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

53:18

+0:00

2.

Kjell Røkke

IL Tyrving

56:22

+3:04

3.

György Horvati

IL Tyrving

1:03:01

+9:43

4.

Roar Bjordal

Oppsal IF

1:05:12

+11:54

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

41:11

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker SK

57:35

+16:24

3.

Jappe Blomhoff

OUS

1:00:24

+19:13

4.

Svein Kvalheim

Kolbotn & Skimt OL

1:04:17

+23:06

DSQ

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:14:40

156 157 162 164

DNS

Erling Tidemann

Lommedalens IL

Klasse: H75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

37:59

+0:00

2.

Tor Drage

Haugerud IF

46:52

+8:53

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

52:40

+14:41

DSQ

Erling Bakken

Asker SK

35:03

142 168 146 172 175 176

DSQ

Johan Theisen

Kolbotn & Skimt OL

1:19:44

160 161 142 168 146 172

DNS

Magnar Nilsen

Kolbotn & Skimt OL

DNS

Tor Kaurin

Måren OK

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Monsrud

Raumar Orientering

56:42

+0:00

2.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:31:37

+34:55


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2010, 00:24:27

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

520

Antall startet:

450