Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-o-karusellen #5 5. september 2018

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

20:17

+0:00

9:39

2.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

34:56

+14:39

16:38

3.

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

43:18

+23:01

20:37

4.

Malin Gjetanger

Måren OK

49:14

+28:57

23:26

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

27:20

17:05

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

24:43

15:26

Julia Meland-Tangen

Bækkelagets SK

16:44

10:27

Henni Meland-Tangen

Bækkelagets SK

36:21

22:43

Lea Leiren Günther

Kolbotn og Skimt OL

27:08

16:57

Leanna Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

33:56

21:12

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

37:45

+0:00

15:06

2.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

53:48

+16:03

21:31

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

44:29

+0:00

12:42

2.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

49:21

+4:52

14:06

3.

Selma Færden

Kolbotn og Skimt OL

1:06:10

+21:41

18:54

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-NMBU Orientering

43:05

+0:00

10:46

2.

Kine Dirro

Måren OK

43:33

+0:28

10:53

3.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

48:01

+4:56

12:00

DSQ

Ingvild Paulsen Vie

Haugesund Idrettslag

41:27

48

DSQ

Linn Mei Waaler

Måren OK

59:33

45

DNS

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

49:12

+0:00

14:03

2.

Kristin Roskifte

Kolbotn og Skimt OL

59:55

+10:43

17:07

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

49:24

+0:00

14:06

2.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

53:13

+3:49

15:12

DNS

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

44:02

+0:00

17:36

2.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

56:38

+12:36

22:39

3.

Anne Marit Færden

Kolbotn og Skimt OL

1:07:31

+23:29

27:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

20:02

+0:00

9:32

2.

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

36:42

+16:40

17:28

3.

Tellev Grindflek

Ås-NMBU Orientering

43:09

+23:07

20:32

4.

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

44:10

+24:08

21:01

5.

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

44:13

+24:11

21:03

6.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

1:05:46

+45:44

31:19

DSQ

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

21:22

41 48 55 54 37 39

DSQ

Håvard Endresen

Måren OK

1:00:18

41 48 55 54 37 39

Klasse: H - 12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

18:00

11:15

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

19:25

12:08

Vegard Fosse Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

46:03

28:46

Magnus Vollset

Ås IL

27:03

16:54

Sigurd Revhaug

Kolbotn og Skimt OL

27:35

17:14

Sigve Tomten

Kolbotn og Skimt OL

25:09

15:43

Olav Nordlie

Kolbotn og Skimt OL

40:32

25:20

Martin Rommetveit

Kolbotn og Skimt OL

23:25

14:38

Rasmus Holm Adolfsen

Bækkelagets SK

20:27

12:46

Oskar Bruun

Bækkelagets SPK

19:37

12:15

Mathias Rønning Johansen

Måren OK

36:57

23:05

Benjamin Buhler

Måren OK

15:54

9:56

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

23:18

+0:00

9:19

2.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

28:21

+5:03

11:20

3.

Marius Aamodt

Oppsal Orientering

30:47

+7:29

12:18

4.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

36:20

+13:02

14:32

5.

Christoffer Aanensen

Oppsal Orientering

38:32

+15:14

15:24

6.

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

47:05

+23:47

18:50

7.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

51:13

+27:55

20:29

DSQ

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

1:39:42

48 51 52 53 54 39

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

35:17

+0:00

8:49

2.

Andreas Gjetanger

Måren OK

37:49

+2:32

9:27

3.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

43:20

+8:03

10:50

4.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

43:35

+8:18

10:53

DSQ

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

1:06:03

48 44 45 46 47 40 50 52 54 39

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannes Deelstra

Oppsal Orientering

41:18

+0:00

7:30

2.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

45:51

+4:33

8:20

3.

Håvard Harstad

Kolbotn og Skimt OL

48:33

+7:15

8:49

4.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

54:29

+13:11

9:54

5.

Lars Leiren

Kolbotn og Skimt OL

1:04:31

+23:13

11:43

6.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:07:48

+26:30

12:19

DSQ

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

40:18

44 49 50 40 48 51 52 54 39

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Meland-Tangen

Bækkelagets SK

44:47

+0:00

11:11

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

46:43

+1:56

11:40

3.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

50:13

+5:26

12:33

4.

Frode Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

1:01:59

+17:12

15:29

Brutt

Lars Holm

Bækkelagets SK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

37:29

+0:00

9:22

2.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

40:11

+2:42

10:02

3.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

40:13

+2:44

10:03

4.

Stein Mella

Oppsal Orientering

47:26

+9:57

11:51

5.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

50:13

+12:44

12:33

6.

Tor Lahlum

Kolbotn og Skimt OL

52:12

+14:43

13:03

7.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

52:40

+15:11

13:10

8.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

52:58

+15:29

13:14

9.

Lars Petter Endresen

Måren OK

58:13

+20:44

14:33

10.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

58:18

+20:49

14:34

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

29:21

44 45 46 47 40 50 52 54 39

DSQ

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

43:44

47

DNS

Trond Holter

Måren OK

DNS

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Due

Måren OK

31:18

+0:00

8:56

2.

Per-Erik Østlie

Driv IL

39:26

+8:08

11:16

3.

Nils Bøen

Kolbotn og Skimt OL

40:55

+9:37

11:41

4.

Peter Klaveness

Måren OK

51:18

+20:00

14:39

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

39:20

+0:00

11:14

2.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

54:00

+14:40

15:25

3.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:45:41

+1:06:21

30:11

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

28:46

+0:00

11:30

2.

Espen Delp

Måren OK

31:01

+2:15

12:24

3.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

31:29

+2:43

12:35

4.

Magnus Endresen

Måren OK

34:38

+5:52

13:51

5.

Joakim Vigemyr

Kolbotn og Skimt OL

37:12

+8:26

14:52

6.

Håvard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

40:00

+11:14

16:00

7.

Veronica Elena Svindseth

Kolbotn og Skimt OL

40:23

+11:37

16:09

8.

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

46:58

+18:12

18:47

9.

Sissel Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:03:05

+34:19

25:14

DSQ

Thomas Moen

Ås-NMBU Orientering

10:52

51 52 53 54 39 249

DSQ

Camilla Aksdal

Privat

1:16:50

48

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

DNS

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

Klasse: åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

20:50

+0:00

9:55

DSQ

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

55:04

41 48 55 37 39

Klasse: lang lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

43:20

+0:00

15:28

DNS

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2018, 20:17:42

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

112

Antall startet:

105