Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
TdT 2018 TestTdT Test 2TdT 2018TdT 2018 NyDataeksport
Brikkesys.no

sprint, dag 1 7. september 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gaute Holck Sandberg

Wing OK

21:36

19:38

Karoline Tøndel Chutko

Wing OK

11:19

10:17

Ruth Astrid Castejon-Diez

Wing OK

11:21

10:19

Emma Imsland

Wing OK

17:09

15:35

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

31:28

28:36

Vilde Haaland

Wing OK

14:34

13:14

Irene Storler Snøfugl

Freidig

13:34

12:19

Marit Storler Snøfugl

Freidig

11:28

10:25

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

12:20

11:12

Clara Leroyer

Freidig

17:53

16:15

Ole Einar Andresen

Malvik IL

21:10

19:14

Linus Fossum Malmring

Freidig

37:27

34:02

Sigrid Ohlsson

OK Storsjoen

30:27

27:40

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

18:07

16:28

Isabella Chemis

34:33

31:24

Sara Grande Molden

Freidig

37:26

34:01

Sofie Laura Andresen

Malvik IL

21:24

19:27

Kristian Wollan Berum

Byåsen IL

27:30

24:59

Joel Krabset Hansen

Byåsen IL

27:30

24:59

Imre Gangaune

Wing OK

24:36

22:21

DNS

Leo Næbb-Melum

Wing OK

DNS

Magnus Elden Eggen

Wing OK

DNS

Eira Forsbak Asplem

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tuva Holck Sandberg

Wing OK

12:38

11:29

Maia Ruano Strand

Wing OK

11:26

10:23

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

12:24

11:16

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

19:45

17:57

Guro Haaland

Wing OK

13:35

12:20

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

10:20

+0:00

7:56

2.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

11:39

+1:19

8:57

3.

Nora Sumstad Hanssen

Byåsen IL

12:14

+1:54

9:24

4.

Greta Hedman

Östersunds OK

14:39

+4:19

11:16

5.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

16:55

+6:35

13:00

DSQ

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

21:50

84

DNS

Anna Emilie Lona

Wing OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Horten Jordet

Vingelen IL

10:39

+0:00

6:15

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

11:24

+0:45

6:42

3.

Tora Kittilsen

Freidig

13:32

+2:53

7:57

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

13:45

+3:06

8:05

5.

Marita Aske

Freidig

13:49

+3:10

8:07

6.

Mia Gjermundsdotter Urset

IL BUL-Tromsø

14:17

+3:38

8:24

7.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

14:40

+4:01

8:37

8.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

14:46

+4:07

8:41

9.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

15:16

+4:37

8:58

10.

Hanna Lindqvist

Östersunds OK

15:19

+4:40

9:00

11.

Ella Sandstad

Freidig

17:59

+7:20

10:34

12.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

18:33

+7:54

10:54

13.

Selma Nevin

Freidig

21:13

+10:34

12:28

14.

Solveig Louise Nissen

Freidig

23:51

+13:12

14:01

DNS

Una Kittilsen

Freidig

DNS

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

13:15

+0:00

6:01

2.

Pia Young Vik

Nydalens SK

13:42

+0:27

6:13

2.

Oda Scheele

Nydalens SK

13:42

+0:27

6:13

4.

Vilde Lereim Storli

Freidig

14:48

+1:33

6:43

5.

Mari Eidsmo

Freidig

15:49

+2:34

7:11

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

15:49

+2:34

7:11

5.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

15:49

+2:34

7:11

8.

Mari Grøtli Svergja

Kvikne IL

15:53

+2:38

7:13

9.

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

17:43

+4:28

8:03

10.

Frida Haugskott

OL Trollelg

18:08

+4:53

8:14

11.

Tale Tannvik Skei

Freidig

18:23

+5:08

8:21

12.

Maren Viken

Byåsen IL

21:27

+8:12

9:45

DSQ

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

24:39

83

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Ulseth

Freidig

16:19

+0:00

7:24

2.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

16:45

+0:26

7:36

3.

Anne Urset

IL BUL-Tromsø

16:53

+0:34

7:40

4.

Gøril Eide

Byåsen IL

16:57

+0:38

7:42

5.

Tone Almås

IL Leik

18:44

+2:25

8:30

6.

Liv Tennes

Wing OK

22:23

+6:04

10:10

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

16:34

+0:00

7:31

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

18:54

+2:20

8:35

3.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

19:00

+2:26

8:38

4.

Hilde Forbord

Malvik IL

19:52

+3:18

9:01

5.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

22:23

+5:49

10:10

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

23:03

+6:29

10:28

7.

Camilla Gillström

Östersunds OK

31:37

+15:03

14:22

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Grønli

Freidig

10:29

9:31

Ole Ulseth Sylte

Freidig

12:26

11:18

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

13:48

12:32

Mathias Leroyer

Freidig

7:43

7:00

Jens Anton Andresen

Malvik IL

21:49

19:50

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

13:07

11:55

DNS

Brage Strøm Haugsnes

Wing OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

11:08

+0:00

8:33

2.

Simon Lindqvist

Östersunds OK

11:40

+0:32

8:58

3.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

12:24

+1:16

9:32

4.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

13:12

+2:04

10:09

5.

Jonatan Green

Östersunds OK

23:01

+11:53

17:42

6.

Toste Wallskog

Östersunds OK

28:19

+17:11

21:46

7.

Sven Nevin

Freidig

31:43

+20:35

24:23

8.

Axel Lodin

Östersunds OK

39:57

+28:49

30:43

DNS

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

9:28

+0:00

5:34

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

10:50

+1:22

6:22

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

11:21

+1:53

6:40

4.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

11:57

+2:29

7:01

5.

Magnus Alstad

Frol IL

12:33

+3:05

7:22

6.

Emil Grønli

Freidig

14:21

+4:53

8:26

7.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

14:29

+5:01

8:31

8.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

15:37

+6:09

9:11

DNS

Sander M Jensen

Byåsen IL

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Wullum-Vestad

Wing OK

11:11

10:10

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

12:40

+0:00

5:30

2.

Hans Urset

IL BUL-Tromsø

13:19

+0:39

5:47

3.

Mikkel Holt

Freidig

13:33

+0:53

5:53

4.

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

14:15

+1:35

6:11

5.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

14:23

+1:43

6:15

6.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

15:10

+2:30

6:35

7.

August Maske

Freidig

15:26

+2:46

6:42

8.

Håvard Veie

OK Skøynar

15:51

+3:11

6:53

9.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

16:07

+3:27

7:00

10.

Petter Andreas Lona

Wing OK

16:09

+3:29

7:01

11.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

16:21

+3:41

7:06

12.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

16:52

+4:12

7:20

13.

Nikolai Renolen

Wing OK

17:14

+4:34

7:29

14.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

17:35

+4:55

7:38

15.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

17:45

+5:05

7:43

16.

Gabriel Callanan

Wing OK

18:27

+5:47

8:01

17.

Erlend Aune

Byåsen IL

18:56

+6:16

8:13

18.

Brage Asplem

Freidig

19:47

+7:07

8:36

19.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

20:37

+7:57

8:57

20.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

21:30

+8:50

9:20

21.

Andreas Aagesen

Melhus IL

23:04

+10:24

10:01

22.

Oskar Storler

Melhus IL

25:48

+13:08

11:13

DNS

Martin Aune

Melhus IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

14:35

+0:00

6:20

2.

Gjermund Urset

IL BUL-Tromsø

14:39

+0:04

6:22

3.

Jørgen Tegdan

Freidig

14:56

+0:21

6:29

4.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

16:29

+1:54

7:10

5.

Eivind Lona

Wing OK

17:31

+2:56

7:36

6.

Erik Hedman

Östersunds OK

17:43

+3:08

7:42

6.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

17:43

+3:08

7:42

8.

Stefan Preisig

Melhus IL

18:06

+3:31

7:52

8.

Christian Andre Andresen

Malvik IL

18:06

+3:31

7:52

10.

Olle Malmring

Freidig

19:02

+4:27

8:16

11.

Geir Hanssen

Byåsen IL

20:22

+5:47

8:51

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

15:42

+0:00

6:49

2.

Jens Even Storhov

Freidig

16:44

+1:02

7:16

3.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

16:45

+1:03

7:16

4.

Bjarne Lien

Byåsen IL

16:51

+1:09

7:19

5.

Atle Pedersen

Melhus IL

17:09

+1:27

7:27

6.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

17:17

+1:35

7:30

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

17:29

+1:47

7:36

8.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

17:51

+2:09

7:45

9.

Jon Vindal

Wing OK

19:00

+3:18

8:15

10.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

19:09

+3:27

8:19

11.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

19:17

+3:35

8:23

12.

Agnar Renolen

Wing OK

19:38

+3:56

8:32

13.

Morten Korsvold

Wing OK

19:44

+4:02

8:34

14.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

19:47

+4:05

8:36

15.

Arild Heggeset

Freidig

23:33

+7:51

10:14

16.

Gisle Johanson

Fana IL

24:11

+8:29

10:30

17.

Geir Arnesen

Freidig

25:28

+9:46

11:04

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

13:39

+0:00

8:01

2.

Tor Gjermstad

Wing OK

15:12

+1:33

8:56

3.

Morten Skoglund

Byåsen IL

18:01

+4:22

10:35

4.

Rune M Holt

Freidig

30:13

+16:34

17:46

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

OL Trollelg

18:26

+0:00

10:50

2.

Bjørn Ludvig Brenne

OL Trollelg

20:54

+2:28

12:17

3.

Roar Forbord

Malvik IL

21:25

+2:59

12:35

4.

Anders Lauglo

OL Trollelg

23:54

+5:28

14:03

5.

Tom Brantheim

Östersunds OK

24:34

+6:08

14:27

6.

Kristian Midthjell

Verdal OK

30:54

+12:28

18:10

7.

Robert Strøm

Wing OK

30:58

+12:32

18:12

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trün Jäädmaa

OK Vôru

13:57

+0:00

6:20

2.

Arild H Clausen

Freidig

15:32

+1:35

7:03

3.

Trond Sletner

Freidig

16:33

+2:36

7:31

4.

Marie Ohlsson

OK Storsjoen

17:02

+3:05

7:44

5.

Snorre Gangaune

Wing OK

17:08

+3:11

7:47

6.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

17:30

+3:33

7:57

7.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

18:07

+4:10

8:14

8.

Kristin Jæger

Wing OK

19:32

+5:35

8:52

9.

Sunniva Nergaard Berg

Stokke IL

20:31

+6:34

9:19

10.

Toril Aasheim Nymark

NTNUI

20:36

+6:39

9:21

11.

Anne Nevin

Freidig

21:12

+7:15

9:38

12.

Sandrine Pic

21:56

+7:59

9:58

111

13.

Anthony Leroyer

Freidig

22:40

+8:43

10:18

14.

Merethe Olsen

24:53

+10:56

11:18

15.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

25:04

+11:07

11:23

16.

Marte P. H Andresen

Malvik IL

25:14

+11:17

11:28

17.

Janne Fossum Malmring

Freidig

25:53

+11:56

11:45

18.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

32:00

+18:03

14:32

DNS

Anthony Bossard

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnstein Vestad

Wing OK

14:54

+0:00

10:38

2.

Ingvil Snøfugl

Freidig

15:13

+0:19

10:52

3.

Ingerid Reinertsen

Freidig

15:27

+0:33

11:02

4.

Kato Nykvist

Wing OK

17:33

+2:39

12:32

5.

Wenche Eide

Wing OK

18:06

+3:12

12:55

6.

Gunn Tove Leiren

Byåsen IL

18:22

+3:28

13:07

7.

Bente Horten

Vingelen IL

19:35

+4:41

13:59

8.

Birgitta Hanson

Östersunds OK

20:38

+5:44

14:44

Brutt

Nelly Maswei

Freidig

19:56

60

DNS

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Kristian Eidsheim

NTNUI

10:35

+0:00

8:08

2.

Anna van der Zwaag

21:24

+10:49

16:27

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Idun Kristine Felde Olaussen

Halden SK

14:52

+0:00

6:11

2.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

16:18

+1:26

6:47

3.

Signe Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

16:38

+1:46

6:55

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

17:06

+2:14

7:07

5.

Eva Tesarova

Wing OK

17:31

+2:39

7:17

6.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

17:49

+2:57

7:25

7.

Marit Nersten

NTNUI

18:16

+3:24

7:36

8.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

18:59

+4:07

7:54

9.

Mari Angell-Petersen

Freidig

19:09

+4:17

7:58

9.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

19:09

+4:17

7:58

11.

Maria Kristina Dovåker Liss

Östersunds OK

19:21

+4:29

8:03

12.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

19:51

+4:59

8:16

13.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

19:54

+5:02

8:17

14.

Nanna Norderud

NTNUI

19:56

+5:04

8:18

15.

Hanna Sunnerheim Sjöberg

Östersunds OK

20:09

+5:17

8:23

16.

Helen Hanstock

Östersunds OK

20:28

+5:36

8:31

17.

Marit Schmid

OL Trollelg

21:10

+6:18

8:49

18.

Tora Vollset

Heming Orientering

21:12

+6:20

8:50

19.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

22:08

+7:16

9:13

20.

Marie Lindløv Jensen

Sarpsborg OL

22:16

+7:24

9:16

21.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

22:40

+7:48

9:26

22.

Gea Øiseth Bedin

Indre Østfold OK

22:56

+8:04

9:33

23.

Kristina Larsson

Östersunds OK

25:26

+10:34

10:35

24.

Andrine Viken

Byåsen IL

25:57

+11:05

10:48

DNS

Vera Melkild

Freidig

DNS

Sunniva Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

14:47

+0:00

5:05

2.

Mattis Holt

Freidig

15:08

+0:21

5:13

3.

Oskar Andrén

IL Leik

15:11

+0:24

5:14

4.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

15:24

+0:37

5:18

5.

Simon Jakobsson

Långhundra IF

15:48

+1:01

5:26

6.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

16:00

+1:13

5:31

7.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

16:06

+1:19

5:33

8.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

16:07

+1:20

5:33

9.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:18

+1:31

5:37

10.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

16:25

+1:38

5:39

11.

Jonas Grønli

Freidig

17:24

+2:37

6:00

12.

Espen Samuelsen Skiri

Bodø og Omegn IF Orientering

17:34

+2:47

6:03

13.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

17:43

+2:56

6:06

14.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

17:49

+3:02

6:08

15.

Ola Keiserås

IL Leik

18:04

+3:17

6:13

16.

Jonas Riseth

NTNUI

18:07

+3:20

6:14

17.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

18:11

+3:24

6:16

18.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

18:28

+3:41

6:22

19.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

18:41

+3:54

6:26

20.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

18:43

+3:56

6:27

21.

Vegard Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

19:52

+5:05

6:51

22.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

20:28

+5:41

7:03

23.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

20:58

+6:11

7:13

24.

Jonas Vindal

Wing OK

22:04

+7:17

7:36

25.

James Turton

Östersunds OK

23:24

+8:37

8:04

26.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

24:30

+9:43

8:26

27.

Barry Carolan

Östersunds OK

28:03

+13:16

9:40

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

DNS

Marius Borge Heir

NTNUI

Klasse: D 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Hallan

OK Skøynar

16:41

+0:00

9:48


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2018, 18:21:13

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

252

Antall startet:

236