Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
TdT 2018 TestTdT Test 2TdT 2018TdT 2018 NyDataeksport
Brikkesys.no

mellom (m/STOK u.løp), dag 2 8. september 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linus Fossum Malmring

Freidig

25:18

14:52

Eystein Aske

Freidig

25:01

14:42

Saga Melbye-Berg

Wing OK

17:04

10:02

Sigrid Lauvstad Brenne

Byåsen IL

22:51

13:26

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

22:50

13:25

Anna F. Høysæter

Wing OK

25:15

14:51

Ivar David Ellerås Atkinson

Freidig

20:05

11:48

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

31:23

18:27

Ragne Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

31:01

18:14

Irene Storler Snøfugl

Freidig

16:02

9:25

Marit Storler Snøfugl

Freidig

15:01

8:50

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

32:36

19:10

Clara Leroyer

Freidig

22:57

13:30

Ole Einar Andresen

Malvik IL

37:36

22:07

Selma Lund Eikrem

Freidig

20:40

12:09

Sindre Soltveit

OL Trollelg

17:19

10:11

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

28:24

16:42

Aksel Hanssen

Byåsen IL

24:07

14:11

Odin Bang Lukassen

Wing OK

25:14

14:50

Balder Bergstrøm

Freidig

45:42

26:52

Emil Braa Holm

OL Trollelg

25:26

14:57

Elias Stenseth

Byåsen IL

29:09

17:08

Endre Krogh

Freidig

42:09

24:47

Sigrid Ohlsson

OK Storsjoen

36:59

21:45

Anne Furuholt

24:14

14:15

Lavrans Ringdalen

Freidig

45:45

26:54

Raghild Vatne Olufsen

Mo OK

48:02

28:15

August Ringdalen

Freidig

45:28

26:44

Mathias Årbogen Dahl

OL Trollelg

25:28

14:58

Astrid Vatne Olufssen

Mo OK

48:25

28:28

Vera Sandquist

34:02

20:01

Kristian Wollan Berum

Byåsen IL

20:07

11:50

Joel Krabset

Byåsen IL

20:07

11:50

Sofie Laura Andresen

Malvik IL

39:41

23:20

Imre Gangaune

Wing OK

31:23

18:27

DNS

Emma Imsland

Wing OK

DNS

Arne Magnus Melhuus

Wing OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maia Ruano Strand

Wing OK

23:58

10:25

Lina Sandquist

OL Trollelg

35:49

15:34

Sunniva Preisig Motrø

Melhus IL

35:03

15:14

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

26:56

11:42

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

23:05

10:02

Solveig Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

38:01

16:31

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

21:18

+0:00

9:15

2.

Nora Sumstad Hanssen

Byåsen IL

23:30

+2:12

10:13

3.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

23:34

+2:16

10:14

4.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

24:14

+2:56

10:32

5.

Greta Hedman

Östersunds OK

29:35

+8:17

12:51

6.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

31:08

+9:50

13:32

7.

Anna Emilie Lona

Wing OK

33:05

+11:47

14:23

8.

Annika Lund Eikrem

Freidig

39:22

+18:04

17:06

9.

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

39:35

+18:17

17:12

10.

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

43:41

+22:23

18:59

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

38:07

16:34

DNS

Frid Fagerli

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Horten Jordet

Vingelen IL

29:30

+0:00

9:50

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

32:00

+2:30

10:40

3.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

35:06

+5:36

11:42

4.

Hanna Lindqvist

Östersunds OK

35:41

+6:11

11:53

5.

Solveig Louise Nissen

Freidig

36:23

+6:53

12:07

6.

Tora Kittilsen

Freidig

37:24

+7:54

12:28

7.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

37:37

+8:07

12:32

8.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

38:05

+8:35

12:41

9.

Selma Nevin

Freidig

38:48

+9:18

12:56

10.

Maria Strømdal Wik

Freidig

39:12

+9:42

13:04

11.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

43:26

+13:56

14:28

12.

Marita Aske

Freidig

43:55

+14:25

14:38

13.

Mia Gjermundsdotter Urset

IL BUL-Tromsø

48:07

+18:37

16:02

14.

Ella Sandstad

Freidig

1:05:41

+36:11

21:53

DNS

Una Kittilsen

Freidig

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Heksem Leraand

OL Trollelg

43:32

+0:00

18:55

2.

Karoline B. Hjelmen

OL Trollelg

51:00

+7:28

22:10

3.

Emma B. Hjelmen

OL Trollelg

1:21:22

+37:50

35:22

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

DNS

Leah Korsnes Vinje

Nidarøst OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

32:40

+0:00

7:58

2.

Oda Scheele

Nydalens SK

34:07

+1:27

8:19

3.

Pia Young Vik

Nydalens SK

35:45

+3:05

8:43

4.

Frida Haugskott

OL Trollelg

39:14

+6:34

9:34

5.

Vilde Lereim Storli

Freidig

40:17

+7:37

9:49

6.

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

40:50

+8:10

9:57

7.

Ane Malene Kolstad

Freidig

42:30

+9:50

10:21

8.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

44:19

+11:39

10:48

9.

Mari Eidsmo

Freidig

47:26

+14:46

11:34

10.

Tale Tannvik Skei

Freidig

47:51

+15:11

11:40

11.

Stine Aune

Nidarøst OK

51:05

+18:25

12:27

12.

Mari Grøtli Svergja

Kvikne IL

51:34

+18:54

12:34

13.

Linnea Munkeby

Frol IL

53:09

+20:29

12:57

14.

June Munkeby

Frol IL

53:15

+20:35

12:59

15.

Anna Christensen

Freidig

53:52

+21:12

13:08

16.

Maren Viken

Byåsen IL

1:14:37

+41:57

18:11

17.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

2:27:55

+1:55:15

36:04

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

42:26

+0:00

10:20

2.

Tone Almås

IL Leik

43:29

+1:03

10:36

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

44:22

+1:56

10:49

4.

Anne Urset

IL BUL-Tromsø

45:08

+2:42

11:00

5.

Kari Ulseth

Freidig

49:17

+6:51

12:01

6.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

49:57

+7:31

12:10

7.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

59:41

+17:15

14:33

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

40:32

+0:00

10:40

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

43:03

+2:31

11:19

3.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

46:37

+6:05

12:16

4.

Hilde Forbord

Malvik IL

50:37

+10:05

13:19

5.

Mai Iren Almås

IL Leik

55:13

+14:41

14:31

6.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

59:28

+18:56

15:38

DSQ

Camilla Gillström

Östersunds OK

1:32:59

106

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

51:44

+0:00

15:12

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

19:59

8:41

Oliver Vatterholm Jernberg

Freidig

19:35

8:30

Erlend Grønli

Freidig

17:10

7:27

Ole Ulseth Sylte

Freidig

21:10

9:12

Jonas Alstad

Frol IL

17:25

7:34

Mathias Leroyer

Freidig

24:57

10:50

Jens Anton Andresen

Malvik IL

58:25

25:23

Brage Strøm Haugsnes

Wing OK

34:42

15:05

114

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

23:32

10:13

Martin Melhuus

Wing OK

34:56

15:11

Sondre Stenseth

Byåsen IL

16:24

7:07

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

22:51

+0:00

9:56

142

2.

Alf Petter Lynum

Freidig

24:26

+1:35

10:37

3.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

25:50

+2:59

11:13

3.

Hallvard Hellevik

Freidig

25:50

+2:59

11:13

5.

Simon Lindqvist

Östersunds OK

26:15

+3:24

11:24

6.

Jonatan Green

Östersunds OK

28:48

+5:57

12:31

7.

Johannes Stordal

Byåsen IL

33:40

+10:49

14:38

8.

Alfred F. Høysæter

Wing OK

38:19

+15:28

16:39

9.

Sven Nevin

Freidig

43:23

+20:32

18:51

10.

Toste Wallskog

Östersunds OK

43:46

+20:55

19:01

11.

Axel Lodin

Östersunds OK

48:06

+25:15

20:54

12.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

53:27

+30:36

23:14

DNS

Arian Haukø

Nidarøst OK

DNS

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sivert Aalmo

Malvik IL

40:55

17:47

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

20:55

+0:00

6:58

2.

Emil Grønli

Freidig

29:01

+8:06

9:40

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

29:35

+8:40

9:51

4.

Magne Guttvik

Wing OK

30:11

+9:16

10:03

5.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

34:19

+13:24

11:26

6.

Imre Overgård Fremstad

Byåsen IL

34:59

+14:04

11:39

7.

Magnus Alstad

Frol IL

35:31

+14:36

11:50

8.

Vegard Lereim Storli

Freidig

40:48

+19:53

13:36

9.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

43:05

+22:10

14:21

10.

Herman Bruchmüller Sundt

Byåsen IL

43:44

+22:49

14:34

11.

Ådne Stordal

Byåsen IL

45:24

+24:29

15:08

12.

Sander M Jensen

Byåsen IL

46:18

+25:23

15:26

13.

Jørgen Aune

Byåsen IL

58:25

+37:30

19:28

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Michael Olsen

Melhus IL

49:56

+0:00

21:42

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

29:32

+0:00

7:12

2.

Mikkel Holt

Freidig

30:19

+0:47

7:23

3.

Hans Urset

IL BUL-Tromsø

32:05

+2:33

7:49

4.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

32:35

+3:03

7:56

5.

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

35:21

+5:49

8:37

6.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

38:05

+8:33

9:17

7.

Petter Andreas Lona

Wing OK

38:40

+9:08

9:25

8.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

40:08

+10:36

9:47

9.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

40:42

+11:10

9:55

10.

Erlend Aune

Byåsen IL

43:39

+14:07

10:38

11.

Gabriel Callanan

Wing OK

43:44

+14:12

10:40

12.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

44:47

+15:15

10:55

13.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

46:40

+17:08

11:22

14.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

48:42

+19:10

11:52

15.

Nikolai Renolen

Wing OK

1:00:46

+31:14

14:49

16.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

1:03:58

+34:26

15:36

17.

August Maske

Freidig

1:08:21

+38:49

16:40

18.

Brage Asplem

Freidig

1:09:41

+40:09

16:59

DSQ

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

41:32

135

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Urset

IL BUL-Tromsø

33:14

+0:00

7:54

2.

Jørgen Tegdan

Freidig

33:56

+0:42

8:04

3.

Torgeir Aune

Byåsen IL

37:37

+4:23

8:57

4.

Pål Kittilsen

Freidig

38:38

+5:24

9:11

5.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

40:43

+7:29

9:41

6.

Vegard Grønli

Freidig

47:04

+13:50

11:12

7.

Christian Andre Andresen

Malvik IL

47:21

+14:07

11:16

8.

Olle Malmring

Freidig

47:41

+14:27

11:21

9.

Erik Hedman

Östersunds OK

48:27

+15:13

11:32

10.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

48:32

+15:18

11:33

11.

Geir Hanssen

Byåsen IL

48:53

+15:39

11:38

12.

Kyrre Auran

Malvik IL

52:52

+19:38

12:35

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

35:27

+0:00

8:38

2.

Morten Strand

Wing OK

36:45

+1:18

8:57

3.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

37:47

+2:20

9:12

4.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

37:51

+2:24

9:13

5.

Atle Pedersen

Melhus IL

38:18

+2:51

9:20

6.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

38:52

+3:25

9:28

7.

Morten Korsvold

Wing OK

41:36

+6:09

10:08

8.

Jostein Alvestad

Wing OK

43:59

+8:32

10:43

9.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

44:30

+9:03

10:51

10.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

48:02

+12:35

11:42

11.

Jon Vindal

Wing OK

49:27

+14:00

12:03

12.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

50:03

+14:36

12:12

13.

Geir Arnesen

Freidig

50:11

+14:44

12:14

14.

Arild Heggeset

Freidig

53:32

+18:05

13:03

15.

Gisle Johanson

Fana IL

1:10:10

+34:43

17:06

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Freidig

37:21

+0:00

10:59

2.

Helge Eriksen

Byåsen IL

39:01

+1:40

11:28

3.

Kjell Maroni

Byåsen IL

39:35

+2:14

11:38

4.

Morten Skoglund

Byåsen IL

50:14

+12:53

14:46

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

43:29

+0:00

12:47

2.

Edgar Furuholt

OL Trollelg

50:38

+7:09

14:53

3.

Frode Stensrud

OL Trollelg

51:25

+7:56

15:07

4.

Robert Strøm

Wing OK

1:02:06

+18:37

18:15

5.

Tom Brantheim

Östersunds OK

1:03:37

+20:08

18:42

6.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

1:14:42

+31:13

21:58

DSQ

Anders Lauglo

OL Trollelg

48:34

135

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Byåsen IL

34:49

+0:00

9:09

133 134 135 140 104 112 115 36

2.

Halvor Lund

Freidig

37:22

+2:33

9:50

3.

Rolf Alstad

Frol IL

37:38

+2:49

9:54

4.

Elen Skjerve Bredesen

Frol IL

39:17

+4:28

10:20

5.

Guro Torpe

Frol IL

39:58

+5:09

10:31

6.

Maria Ohlsson

OK Storsjoen

40:50

+6:01

10:44

7.

Arild H Clausen

Freidig

41:47

+6:58

10:59

8.

Fredrik Sandquist

41:55

+7:06

11:01

133 134 135 140 104 112 115 36

9.

Fredrik Persson

42:06

+7:17

11:04

10.

Anne Nevin

Freidig

46:18

+11:29

12:11

11.

Anne Mette Grøtli

Kvikne IL

51:19

+16:30

13:30

12.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

52:25

+17:36

13:47

13.

Tore Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

54:01

+19:12

14:12

14.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

54:27

+19:38

14:19

15.

Nora Graffer

Østmarka OK

54:31

+19:42

14:20

16.

Anthony Leroyer

Freidig

55:22

+20:33

14:34

17.

Marit Melby Jacobsen

NTNUI

55:33

+20:44

14:37

18.

Toril Aasheim Nymark

NTNUI

56:18

+21:29

14:48

19.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

56:44

+21:55

14:55

20.

Anthony Bossard

58:00

+23:11

15:15

21.

Kjetil Krogh

59:10

+24:21

15:34

22.

Snorre Gangaune

Wing OK

1:03:08

+28:19

16:36

133 134 135 140 104 112 115 36

23.

Jørgen Stenevik

Byåsen IL

1:07:09

+32:20

17:40

24.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:12:27

+37:38

19:03

25.

Janne Fossum Malmring

Freidig

1:16:49

+42:00

20:12

26.

Eli Ringdalen

Mo OK

1:28:40

+53:51

23:20

DNS

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eef van Dongen

38:01

+0:00

12:40

2.

Roar Stenseth

Byåsen IL

45:40

+7:39

15:13

3.

Arne Guttvik

Wing OK

45:57

+7:56

15:19

4.

Ingvil Snøfugl

Freidig

47:55

+9:54

15:58

5.

Bente Horten

Vingelen IL

50:02

+12:01

16:40

6.

Rune M Holt

Freidig

51:12

+13:11

17:04

7.

Per-Erik Andrén

OK Tisaren

52:05

+14:04

17:21

8.

Randi Heystad

Byåsen IL

52:42

+14:41

17:34

9.

Tormod Langaas

Nidarøst OK

54:44

+16:43

18:14

10.

Ingrid Nissen

Freidig

55:22

+17:21

18:27

11.

Siri Lereim Storli

Freidig

56:24

+18:23

18:48

12.

Nelly Maswei

Freidig

56:52

+18:51

18:57

13.

Marte P. H Andresen

Malvik IL

58:23

+20:22

19:27

14.

Amund Stenseth

59:45

+21:44

19:55

15.

Mona Høysæter Fenstad

Wing OK

1:00:24

+22:23

20:08

16.

Kato Nykvist

Wing OK

1:01:16

+23:15

20:25

17.

Ingerid Reinertsen

Freidig

1:02:33

+24:32

20:51

18.

Kåre Østgård

OL Vallset/Stange

1:04:02

+26:01

21:20

19.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:10:17

+32:16

23:25

20.

Wenche Eide

Wing OK

1:15:13

+37:12

25:04

21.

Birgitta Hanson

Östersunds OK

1:55:37

+1:17:36

38:32

22.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

2:06:58

+1:28:57

42:19

DNS

Elvira Marie Bergheim

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Stenevik

Byåsen IL

39:21

+0:00

17:06

2.

Judit Sandquist

53:56

+14:35

23:26

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Kristian Eidsheim

NTNUI

26:35

+0:00

11:33

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

36:17

+0:00

8:38

2.

Mari Fasting

Byåsen IL

36:28

+0:11

8:40

3.

Mari Angell-Petersen

Freidig

40:32

+4:15

9:39

4.

Idun Kristine Felde Olaussen

Halden SK

40:33

+4:16

9:39

5.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

41:34

+5:17

9:53

6.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

41:57

+5:40

9:59

7.

Marit Nersten

NTNUI

46:35

+10:18

11:05

8.

Helen Palmer

Byåsen IL

46:53

+10:36

11:09

9.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

47:03

+10:46

11:12

10.

Eva Tesarova

Wing OK

47:31

+11:14

11:18

11.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

48:12

+11:55

11:28

12.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

50:14

+13:57

11:57

13.

Maja Morawska

NTNUI

50:43

+14:26

12:04

13.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

50:43

+14:26

12:04

15.

Elin-Kristin Hem Olsen

Freidig

50:52

+14:35

12:06

16.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

51:18

+15:01

12:12

16.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

51:18

+15:01

12:12

18.

Åse Bergan

Nydalens SK

52:45

+16:28

12:33

19.

Tonje Aasheim Nymark

NTNUI

53:19

+17:02

12:41

20.

Maria Kristina Dovåker Liss

Östersunds OK

53:29

+17:12

12:44

21.

Nanna Norderud

NTNUI

54:15

+17:58

12:55

22.

Helen Hanstock

Östersunds OK

55:51

+19:34

13:17

23.

Selma Øfsthus Gravir

NTNUI

56:00

+19:43

13:20

24.

Matilde Munkeby

Frol IL

56:42

+20:25

13:30

25.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

56:47

+20:30

13:31

26.

Dina Reitan

Freidig

59:37

+23:20

14:11

27.

Marit Schmid

OL Trollelg

1:01:20

+25:03

14:36

28.

Hanna Sunnerheim Sjöberg

Östersunds OK

1:03:29

+27:12

15:06

29.

Gea Øiseth Bedin

Indre Østfold OK

1:07:59

+31:42

16:11

30.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:08:11

+31:54

16:14

31.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:11:56

+35:39

17:07

32.

Kristina Larsson

Östersunds OK

1:17:59

+41:42

18:34

33.

Marie Lindløv Jensen

Sarpsborg OL

1:21:06

+44:49

19:18

DNS

Vera Melkild

Freidig

DNS

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Sunniva Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Sirum

Frol IL

33:47

+0:00

6:37

2.

Stian Sundsvik

Frol IL

35:58

+2:11

7:03

3.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

36:11

+2:24

7:05

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

36:52

+3:05

7:13

5.

Isak Bergset

Frol IL

37:09

+3:22

7:17

6.

Mats Eidsmo

Freidig

38:14

+4:27

7:29

7.

Simen Aamodt

NTNUI

38:17

+4:30

7:30

8.

Oskar Andrén

IL Leik

38:20

+4:33

7:30

9.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

38:26

+4:39

7:32

10.

Simon Jakobsson

Långhundra IF

39:10

+5:23

7:40

11.

Oskar Spets Storhov

Freidig

40:04

+6:17

7:51

12.

Herman Ryen Martinsen

Fredrikstad SK

41:02

+7:15

8:02

13.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

41:48

+8:01

8:11

14.

Jan Schmid

OL Trollelg

42:02

+8:15

8:14

15.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

42:06

+8:19

8:15

16.

Mattis Holt

Freidig

42:07

+8:20

8:15

17.

Simen Spets Storhov

Freidig

42:17

+8:30

8:17

18.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

42:24

+8:37

8:18

19.

Anders Haugskott

OL Trollelg

42:51

+9:04

8:24

20.

Anders EInum

Freidig

42:57

+9:10

8:25

21.

Oscar Lyngen

Freidig

43:25

+9:38

8:30

22.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

44:25

+10:38

8:42

23.

Jonas Grønli

Freidig

44:34

+10:47

8:44

24.

Espen Samuelsen Skiri

Bodø og Omegn IF Orientering

45:35

+11:48

8:56

25.

Jo Even Kolstad

Freidig

45:58

+12:11

9:00

26.

Håvard Vassenden

Frol IL

46:15

+12:28

9:04

27.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

46:40

+12:53

9:09

28.

Trygve Hem Olsen

Freidig

47:31

+13:44

9:19

29.

Jørgen Fiskum

Frol IL

48:35

+14:48

9:31

30.

Erik Memmi

Halmstad OK

49:37

+15:50

9:43

31.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

51:09

+17:22

10:01

32.

Jonas Waefler

Freidig

51:15

+17:28

10:02

33.

Johannes Høysæter

Wing OK

51:38

+17:51

10:07

34.

Mathias Hermstad

Freidig

52:22

+18:35

10:16

35.

Ola Keiserås

IL Leik

52:24

+18:37

10:16

36.

Vegard Kittilsen

Freidig

53:43

+19:56

10:31

37.

Stig Magnar Løvås

Freidig

54:27

+20:40

10:40

38.

Asle Heide Vaskinn

Melhus IL

57:34

+23:47

11:17

39.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

59:34

+25:47

11:40

40.

Marius Borge Heir

NTNUI

1:02:24

+28:37

12:14

41.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

1:02:37

+28:50

12:16

42.

Johan Nilsson

Östersunds OK

1:03:02

+29:15

12:21

43.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

1:03:20

+29:33

12:25

44.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

1:06:16

+32:29

12:59

45.

Vegard Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

1:10:03

+36:16

13:44

46.

Elias Bergset

IL Veten

1:11:01

+37:14

13:55

47.

James Turton

Östersunds OK

1:18:30

+44:43

15:23

48.

Jonas Vindal

Wing OK

1:19:31

+45:44

15:35

49.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:20:33

+46:46

15:47

DSQ

Anders Tiltnes

IL Tyrving

41:40

129 32

DSQ

Barry Carolan

Östersunds OK

1:50:30

125 140 127 165 35

DNS

Vegard Jarvis Westergård

NTNUI

DNS

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

DNS

Lars Sandstad

Freidig

DNS

Yngve Skogstad

Frol IL

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

DNS

Sigurd Melsom

Fossum IF

DNS

Oskar Størmer

Fossum IF

DNS

Marius Pytten

Kristiansand OK

Klasse: D 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Hallan

OK Skøynar

48:05

+0:00

16:01

2.

Maria Hongslo Siiri

OL Trollelg

1:09:33

+21:28

23:11

Klasse: H 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

34:39

+0:00

11:33

2.

Ørjan Sæter

Melhus IL

41:17

+6:38

13:45

3.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

41:48

+7:09

13:56

4.

Oskar Storler

Melhus IL

50:46

+16:07

16:55

5.

Andreas Aagesen

Melhus IL

53:48

+19:09

17:56

6.

Martin Aune

Melhus IL

55:49

+21:10

18:36

7.

Sander Sandmo

Melhus IL

57:11

+22:32

19:03

Klasse: Direkte A lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarson

Freidig

32:30

+0:00

8:33

2.

Skjalg Stordal

Byåsen IL

44:06

+11:36

11:36

167 133 134 135 140 165

3.

Trün Jäädmaa

OK Vôru

1:01:09

+28:39

16:05

167 133 134 135 140 165

4.

Marianne Berge Mjølhus

OL Trollelg

1:08:22

+35:52

17:59


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2018, 18:21:50

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

365

Antall startet:

344