Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Askerløpet 2018 9. september 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Juell Larsen

IL Tyrving

15:52

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

20:29

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

23:49

Ingrid Hovdenak Espedal

Asker Skiklubb

20:28

Eirik Nastad

Asker Skiklubb

14:29

Elias Molund

IL Tyrving

29:07

Sindre Nikolai Holmboe

IL Tyrving

37:59

Aleksander Andenæs

Asker Skiklubb

19:28

Åse Marie Halaas Appenzeller

Fossum IF

22:07

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

19:20

223

Herman Finstad Land

IL Tyrving

23:31

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

30:45

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

19:02

Steinar Låg

Asker Skiklubb

22:25

Håvard Espelin

Asker Skiklubb

12:32

Lea Leiren Günther

Asker Skiklubb

43:51

Trym Olsen

Asker Skiklubb

42:34

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

17:11

Synne Kjernsmo

Asker Skiklubb

33:14

Eivind Kjernsmo

Asker Skiklubb

33:22

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

29:00

Julie Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

36:27

Ola Myklatun

IL Tyrving

20:37

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Reusch

Heming Orientering

27:31

Tiril Myklatun

IL Tyrving

34:52

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

22:15

Helene Scheele

Nydalens SK

14:04

DNS

Eirin Kolshus

Oppsal Orientering

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

22:00

+0:00

2.

Selma Størmer-Antonsen

Nydalens SK

23:03

+1:03

3.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

24:36

+2:36

4.

Celia Sophia Tjotta Davies

Asker Skiklubb

24:47

+2:47

5.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

25:37

+3:37

6.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

25:55

+3:55

7.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

26:08

+4:08

8.

Una Nastad

Asker Skiklubb

28:13

+6:13

8.

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

28:13

+6:13

10.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

29:12

+7:12

11.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

40:55

+18:55

12.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

45:19

+23:19

DNS

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

DNS

Erika A. Gjedebo

Oppsal Orientering

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

37:51

+0:00

2.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

40:02

+2:11

3.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

40:53

+3:02

4.

Marie Kvarme

Sturla, IF

41:18

+3:27

5.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

41:42

+3:51

6.

Signe Holo

Fossum IF

42:52

+5:01

7.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

44:22

+6:31

8.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

45:48

+7:57

9.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

46:07

+8:16

10.

Kajsa Meyer Larsson

IL Tyrving

46:40

+8:49

11.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

47:00

+9:09

12.

Marie Saugestad

Nydalens SK

48:05

+10:14

13.

Marie Scheele

Nydalens SK

48:18

+10:27

14.

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

50:12

+12:21

15.

Eileen Bjanes

IL Tyrving

50:48

+12:57

16.

Linnea Holst

IL Tyrving

51:46

+13:55

17.

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

53:57

+16:06

18.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

54:27

+16:36

19.

Mille Baastad Berg

IL Tyrving

57:56

+20:05

20.

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

58:12

+20:21

21.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

1:01:38

+23:47

22.

Kristine Solbakken

IL Tyrving

1:01:57

+24:06

23.

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

1:04:39

+26:48

24.

Elise Thorseng

Fossum IF

1:04:51

+27:00

25.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

1:06:38

+28:47

26.

Anne Østvold

Heming Orientering

1:07:53

+30:02

27.

Sara Martini

Asker Skiklubb

1:10:28

+32:37

28.

Tuva Høyer

Fossum IF

1:12:12

+34:21

29.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:13:32

+35:41

30.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

1:13:56

+36:05

DSQ

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

39:42

188

DSQ

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:39:27

111 114

DNS

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

DNS

Julie Heyerdahl Rødsten

Heming Orientering

DNS

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

DNS

Anna Torjussen

Fossum IF

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

43:57

+0:00

2.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

46:02

+2:05

3.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

46:13

+2:16

4.

Alva Marika Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

47:22

+3:25

5.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

47:51

+3:54

6.

Maya Jones Arnesen

Heming Orientering

50:35

+6:38

7.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

52:52

+8:55

8.

Hanna Eckhardt Andersen

Heming Orientering

53:24

+9:27

9.

Iris Holst

IL Tyrving

53:53

+9:56

10.

Malene Jebsen

Heming Orientering

55:12

+11:15

11.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

57:58

+14:01

12.

Mari Brende

Fossum IF

58:24

+14:27

13.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

1:01:45

+17:48

14.

Live Østvold

Heming Orientering

1:04:20

+20:23

15.

Yngvild Langedal Breivik

Nydalens SK

1:05:09

+21:12

16.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

1:06:58

+23:01

17.

Stella Holmboe

IL Tyrving

1:08:12

+24:15

18.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

1:09:07

+25:10

19.

Ingrid Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

1:15:16

+31:19

20.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:18:16

+34:19

Brutt

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

220 202 218 205 213 204 212 185 215 214 183 221 22...

DNS

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

DNS

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

DNS

Ea Lunøe

Nydalens SK

DNS

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

1:02:18

+0:00

2.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

1:05:21

+3:03

3.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

1:08:21

+6:03

4.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

1:14:26

+12:08

5.

Marie Liland

Nydalens SK

1:15:46

+13:28

6.

Ingrid Lund Hovden

IL Tyrving

1:44:21

+42:03

DNS

Pernille Katla

Fossum IF

DNS

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Pedersen Bergan

Asker Skiklubb

51:22

+0:00

2.

Eva Syversen

Røyken OL

1:17:55

+26:33

DNS

Silje Jacobsen Myklatun

IL Tyrving

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

38:17

+0:00

2.

Beatriz Azagra

Nydalens SK

1:49:03

+1:10:46

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

1:29:37

+0:00

2.

Solveig Blandkjenn

IL Tyrving

1:33:07

+3:30

3.

Line Drange Ruud

Røyken OL

1:46:46

+17:09

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Nordenström

Fossum IF

57:31

+0:00

2.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

1:00:14

+2:43

3.

Astrid Kravdal

Gjø-Vard OL

1:03:59

+6:28

4.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

1:05:22

+7:51

5.

Anne Kathrine Linnebo

Asker Skiklubb

1:35:06

+37:35

6.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:57:50

+1:00:19

7.

Kristin Falk

Fossum IF

2:09:09

+1:11:38

DSQ

Katja Mjøsund

Nydalens SK

28:02

207 155 212 185 215 214 183 221 222 223 100

DSQ

Siri Størmer

Nydalens SK

59:55

207 155 222 223 100

DNS

Nora Skauen

IL Tyrving

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Madslien

Nydalens SK

53:05

+0:00

2.

Pamela Åsten

Kolbotn og Skimt OL

54:24

+1:19

3.

Anne Dahl

Nydalens SK

1:06:56

+13:51

4.

Eldri Holo

Fossum IF

1:18:10

+25:05

5.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:21:29

+28:24

6.

Anna Göhlman

IL Tyrving

1:22:01

+28:56

7.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

1:22:15

+29:10

DNS

Kathrine Lunøe

Nydalens SK

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Gunn Kari Hygen

Freidig

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

23:55

223

Magnus Molund

IL Tyrving

19:27

223

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

17:36

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

20:30

223

DNS

Rasmus Mjøsund

Nydalens SK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

22:50

+0:00

2.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

23:32

+0:42

3.

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

24:01

+1:11

4.

Even Nygård Thorseng

Fossum IF

24:56

+2:06

5.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

25:01

+2:11

6.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

27:07

+4:17

7.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

27:56

+5:06

8.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

28:46

+5:56

9.

Marius Juell Larsen

IL Tyrving

28:56

+6:06

10.

Sigmund Ølstad

Fet OL

29:21

+6:31

11.

Jacob Finstad Land

IL Tyrving

30:07

+7:17

12.

Mons Sætre Lorentsen

Fet OL

32:02

+9:12

13.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

33:33

+10:43

14.

Erlend Bakke

Fossum IF

34:34

+11:44

15.

Lavrans Hirsch

IL Tyrving

41:52

+19:02

DNS

Mathias Linløkken

Østmarka OK

DNS

Linus Mjøsund

Nydalens SK

DNS

Olaf Blom-Hagen

Fossum IF

DNS

Andreas Daniel Holmboe

IL Tyrving

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Myhre

IL Tyrving

32:23

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

30:52

+0:00

2.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

33:39

+2:47

3.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

33:50

+2:58

4.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

35:11

+4:19

5.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

35:18

+4:26

6.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

35:32

+4:40

7.

Sigurd Rødnes

Oppsal Orientering

35:50

+4:58

8.

Axel Aalde

Nydalens SK

39:02

+8:10

9.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

40:14

+9:22

10.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

40:19

+9:27

11.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

40:32

+9:40

12.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

44:31

+13:39

13.

Nils Anders Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

45:49

+14:57

14.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

46:24

+15:32

15.

Tarje Espelin

Asker Skiklubb

51:32

+20:40

16.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

51:45

+20:53

17.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

57:50

+26:58

DSQ

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

37:38

114

Brutt

Oliver Nilsen

Fossum IF

DNS

Eskil Kolshus

Oppsal Orientering

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

25:36

+0:00

2.

Elias Andenæs

Asker Skiklubb

36:58

+11:22

3.

Einar Østvold

Heming Orientering

42:52

+17:16

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Norheim-Martinsen

Sturla, IF

50:19

+0:00

DNS

Borgar Syrstad-Vindenes

Sturla, IF

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cornelius Bjørk

Sandefjord OK

37:03

+0:00

2.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

38:22

+1:19

3.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

39:26

+2:23

4.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

39:35

+2:32

5.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

41:29

+4:26

6.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

44:25

+7:22

7.

Henrik Reusch

Heming Orientering

44:40

+7:37

8.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

45:10

+8:07

9.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

46:19

+9:16

10.

Marius Bakke

Fossum IF

46:39

+9:36

11.

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

47:00

+9:57

12.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

48:20

+11:17

13.

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

50:14

+13:11

14.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

52:45

+15:42

15.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

52:59

+15:56

16.

Kristian Østermann

Heming Orientering

54:57

+17:54

17.

Elia Thorvik

Nydalens SK

55:06

+18:03

212

18.

Kristian Juell Larsen

IL Tyrving

56:58

+19:55

19.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

57:07

+20:04

20.

Martin Birkelund

Asker Skiklubb

58:50

+21:47

21.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

59:16

+22:13

22.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

59:21

+22:18

23.

Elias Stubberud

Nydalens SK

1:03:21

+26:18

24.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

1:03:41

+26:38

DSQ

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

44:44

185

DSQ

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

51:31

203 205 206 213 204 207 155 212 185 215 214 183 22...

DSQ

Gaute Bergan

Nydalens SK

59:02

212 185 215 214 222 223

DSQ

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

1:03:35

202 203 207 155 212 185 215

DNS

Olaf Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

DNS

John Otterlei

Østmarka OK

DNS

Mikkel Katla

Fossum IF

DNS

Eilev Kvaale

Asker Skiklubb

DNS

Erlend Børli

Fossum IF

DNS

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

DNS

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

53:33

+0:00

2.

Eskil Frøisland

Vang OL

57:47

+4:14

3.

Lars Young Vik

Nydalens SK

1:04:04

+10:31

4.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

1:09:42

+16:09

5.

Anders Horvei

Raumar Orientering

1:21:13

+27:40

6.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

1:37:35

+44:02

7.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

1:38:16

+44:43

DSQ

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

1:17:08

212 185 215

DNS

Peter Gisholt

Fossum IF

DNS

Audun Bergan

Nydalens SK

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Næss

Nydalens SK

48:33

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:06:17

+17:44

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Jakobsen

IL Tyrving

1:02:21

+0:00

2.

Vetle Christiansen

Bækkelagets SK

1:03:10

+0:49

3.

David Gottfridsson

Lillomarka OL

1:03:19

+0:58

4.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:07:19

+4:58

5.

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

1:17:10

+14:49

6.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

1:30:42

+28:21

7.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

1:31:23

+29:02

8.

Lars Leiren

Kolbotn og Skimt OL

2:02:25

+1:00:04

DSQ

Vegard Ruttenborg

IL Tyrving

45:39

211 212 185 215 214 183 221 222 223 100

DSQ

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

1:20:24

212 185 215 214 183 221 222 223

DNS

Jostein Tandberg

Nydalens SK

DNS

Ivar Lundanes

IL Tyrving

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asgeir Mjösund

Nydalens SK

52:36

+0:00

2.

Andreas Sylte

Freidig

1:02:50

+10:14

3.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

1:04:30

+11:54

4.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

1:05:17

+12:41

5.

Charles Halaas

Fossum IF

1:08:01

+15:25

6.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

1:20:01

+27:25

7.

Christian Reusch

Heming Orientering

1:25:19

+32:43

8.

Kyrre Gran

Fet OL

1:26:48

+34:12

9.

Eirik Jørgensen

IL Tyrving

1:30:56

+38:20

DSQ

Harald Bakke

Fossum IF

41:20

156 208 209 210 211

DNS

Kjetil Molund

IL Tyrving

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Holo

Fossum IF

46:03

+0:00

2.

Øystein Østermann

Heming Orientering

50:18

+4:15

3.

Trond Lund

IL Tyrving

50:21

+4:18

4.

Børge Pedersen

Nydalens SK

50:55

+4:52

5.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

53:00

+6:57

6.

Per-Jacob Ølstad

Fet OL

53:28

+7:25

7.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

55:09

+9:06

8.

Christian Jomaas

Fossum IF

55:26

+9:23

9.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

56:09

+10:06

10.

Håkon Jendal

Fossum IF

57:59

+11:56

11.

Petter Antonsen

Nydalens SK

59:34

+13:31

12.

Øystein Rapp

Raumar Orientering

1:00:07

+14:04

13.

Nils Bergan

Nydalens SK

1:02:08

+16:05

14.

Per Ola Ulseth

Nydalens SK

1:03:41

+17:38

15.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

1:06:32

+20:29

16.

Fredrik Høyer

Fossum IF

1:28:07

+42:04

DNS

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

DNS

Einar Lunøe

Nydalens SK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

53:13

+0:00

2.

Per Øhlckers

IL Tyrving

59:40

+6:27

DSQ

Øystein Ruud

Fredrikstad SK

53:42

202 218 205 213 204 212 185 215

DNS

Lars-Erik Fiskum

IL Tyrving

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

1:17:51

+0:00

2.

Jøran Kristensen

Heming Orientering

1:34:47

+16:56

3.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:54:59

+37:08

4.

Pål Kogstad Næss

Raumar Orientering

1:57:46

+39:55

DNS

Aksel Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: Direkte AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Størmer

Fossum IF

32:13

+0:00

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

34:51

+2:38

3.

Helge Stubberud

Nydalens SK

45:37

+13:24

4.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

46:29

+14:16

5.

Tellef Juell Larsen

IL Tyrving

47:06

+14:53

6.

Johan Jebsen

Heming Orientering

47:10

+14:57

7.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

51:38

+19:25

8.

Katrine Finstad Land

IL Tyrving

53:11

+20:58

9.

Olav Hasaas

Fossum IF

54:53

+22:40

10.

Trond Myhre

Fossum IF

58:56

+26:43

11.

Bent Kverme

Fossum IF

59:12

+26:59

12.

Nils-Erik Hirsch

IL Tyrving

59:19

+27:06

13.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

1:02:56

+30:43

14.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

1:10:16

+38:03

15.

Thomas Berg

IL Tyrving

1:13:07

+40:54

16.

Tone Skram

Røyken OL

1:16:34

+44:21

17.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

1:17:04

+44:51

18.

Øyvind Helmersen

Fet OL

1:17:24

+45:11

19.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

1:20:47

+48:34

20.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:22:35

+50:22

21.

Roger Østvold

Heming Orientering

1:26:28

+54:15

22.

Toril Wiig

IL Tyrving

1:35:51

+1:03:38

23.

Kristin Hygen

Østmarka OK

2:29:35

+1:57:22

DSQ

Iver Skauge

Heming Orientering

54:22

205 213 204 212 185 215 214 183 221 222 223 100

DSQ

Camilla Stridsklev

IL Tyrving

55:50

212 185 215 214 221 222 223

DSQ

Charmaine Fung

1:31:02

185

Brutt

Brian Poon

DNS

Marte Narum

Nydalens SK

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maiken Mo

Nydalens SK

48:10

+0:00

2.

Jens Christian Holst

IL Tyrving

49:46

+1:36

3.

Kristine Thorseng

Fossum IF

50:26

+2:16

4.

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

52:38

+4:28

5.

Ingrid Skaarer

Nydalens SK

59:53

+11:43

6.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

1:06:40

+18:30

7.

Jane Karine Helmersen

Fet OL

1:12:28

+24:18

8.

Sjur Langedal

Nydalens SK

1:15:53

+27:43

9.

Erik Borg

IL Koll

1:18:41

+30:31

10.

Randi Budahl

Fet OL

1:23:35

+35:25

11.

Tanja Appenzeller

Fossum IF

1:29:59

+41:49

DSQ

Karen Skauge

Heming Orientering

56:26

154 107 214 183 221 222 223 100

DSQ

Vidar Thorvik

Nydalens SK

57:56

184 213 188 109 111 114 221

DSQ

Yngve Røe

Nydalens SK

2:10:17

152 153 111 114 154 107 214 222 223

DNS

Kristine Kolshus

Oppsal Orientering

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beate Undeberget

Oppsal Orientering

54:03

+0:00

2.

Thomas Bjanes

IL Tyrving

56:59

+2:56

3.

Anders Johnsen

Sturla, IF

57:47

+3:44

4.

Kristine Romøren

Fossum IF

1:04:41

+10:38

5.

Trym Holme Brinch

Asker Skiklubb

1:11:35

+17:32

6.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:16:40

+22:37

7.

Hans Gøran Bjørk

Sandefjord OK

1:21:11

+27:08

8.

Katrine Solbakken

IL Tyrving

1:22:27

+28:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 september 2018, 08:28:29

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

337

Antall startet:

294