Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Møllesprinten (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 6/2018) 8. september 2018

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kenneth Westerheim

Stord Orientering

29:20

+0:00

2.

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

30:05

+0:45

3.

Oskar Røen

Varegg Fleridrett

30:17

+0:57

4.

Bjarthe Westerheim

Stord Orientering

30:39

+1:19

5.

Kristian Rykkje

Varegg Fleridrett

30:57

+1:37

6.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

31:07

+1:47

7.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

31:21

+2:01

8.

Tore Nymark

Varegg Fleridrett

31:35

+2:15

9.

Leiv-Terje Arnevik

Søgne og Songdalen OK

32:33

+3:13

10.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

33:40

+4:20

11.

Rune Nygaard

IL Gular

33:54

+4:34

12.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

34:22

+5:02

13.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

35:27

+6:07

14.

Magne Knudsen

Gneist, IL

35:57

+6:37

15.

Scott Juvik

IL Gular

39:17

+9:57

16.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

42:24

+13:04

17.

Mathias Rosenlund

Varegg Fleridrett

42:37

+13:17

18.

Even Rolfsnes

Stord Orientering

44:30

+15:10

19.

Fritjof Rachor

Haugesund IL Orientering

45:56

+16:36

20.

Andreas Nysæter

Bergens TF

46:22

+17:02

21.

Sturle Nordeide

Gneist, IL

50:06

+20:46

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

34:57

+0:00

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

36:00

+1:03

3.

Mariell Arntzen

Gneist, IL

39:25

+4:28

4.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

39:35

+4:38

5.

Irinja Almås

Stord Orientering

40:47

+5:50

6.

Tove Aasheim

Varegg Fleridrett

42:14

+7:17

7.

Annie Myhre

Stord Orientering

57:14

+22:17

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

26:33

+0:00

2.

Erik Bohne

Varegg Fleridrett

27:28

+0:55

3.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

29:53

+3:20

4.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

32:38

+6:05

5.

Jens Øien Kloster

Fitjar IL

33:22

+6:49

6.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

41:37

+15:04

7.

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

44:33

+18:00

8.

Jørgen Westerheim

Stord Orientering

46:45

+20:12

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

22:08

+0:00

2.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

26:07

+3:59

3.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

27:39

+5:31

4.

Marie Roll-Tørnqvist

Fana IL

30:21

+8:13

5.

Eirunn Husby Nordstad

Varegg Fleridrett

42:47

+20:39

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

29:16

+0:00

2.

Lise Christensen

TIF Viking

34:28

+5:12

3.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

35:27

+6:11

4.

Mai Helen Linga

IL Gular

42:06

+12:50

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Juvik

IL Gular

30:41

+0:00

2.

Arne Johannesen

IL Gular

31:40

+0:59

3.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

32:36

+1:55

4.

Kjetil Dyrvik

Voss IL

35:06

+4:25

5.

Jan Steineger

Gneist, IL

36:38

+5:57

6.

Svein Linga

IL Gular

38:11

+7:30

7.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

38:53

+8:12

8.

Torgeir Strand

Fana IL

40:34

+9:53

9.

Leif Gunnar Hovden

Halsnøy OL

41:13

+10:32

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Nysæter

Bergens TF

38:51

+0:00

2.

Mari Fitjar Hjelle

Fitjar IL

40:15

+1:24

Klasse: B-Open

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Fitjar

Fitjar IL

25:42

+0:00

2.

Geir Arne Isdahl

Fitjar IL

30:16

+4:34

3.

Kjetil Hjelle

Fitjar IL

32:27

+6:45

4.

Tone Rosenlund

Varegg Fleridrett

33:13

+7:31

5.

Vibeke Nymo

Varegg Fleridrett

34:04

+8:22

6.

Frode Kloster

Fitjar IL

35:05

+9:23

7.

Bjørn Batalden

Fana IL

36:07

+10:25

Klasse: D/H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

34:33

Anna Fitjar Hjelle

Fitjar IL

33:26

Emil O. Rachor

Haugesund IL Orientering

38:32

Klasse: C-Open

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stella S. Dahle

Fana IL

28:48

+0:00

2.

Mette Fitjar

Fitjar IL

29:18

+0:30

3.

Jørgen Skram Isdahl

Fitjar IL

30:02

+1:14

4.

Eline Fitjar Hjelle

Fitjar IL

33:12

+4:24

5.

Bente Fitjar

Fitjar IL

37:26

+8:38

Klasse: N-Open

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Fitjar Hjelle

Fitjar IL

49:34

Jon Fitjar Hjelle

Fitjar IL

32:49

Ola Fitjar Hjelle

Fitjar IL

32:16

Eldrid Fitjar

Fitjar IL

48:53

Ulrik O. Rachor

Haugesund IL Orientering

1:08:45

DSQ

Håkon Øien Kloster

Fitjar IL

36:24

38

Klasse: A-Open

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Eikanger

IL Gular

33:07

+0:00

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigvald Robberstad

Stord Orientering

35:29

+0:00

2.

Per Vikane

Fana IL

39:20

+3:51

3.

Ingolf Dybvik

Stord Orientering

41:28

+5:59

4.

Per Audun Kloster

Fitjar IL

42:02

+6:33


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 september 2018, 09:47:01

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

82

Antall startet:

82