Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

lang, dag 3 9. september 2018

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Irene Storler Snøfugl

Freidig

17:43

8:26

Marit Storler Snøfugl

Freidig

15:54

7:34

Clara Leroyer

Freidig

26:01

12:23

Linus Fossum Malmring

Freidig

29:36

14:05

Berit Helgemo Furuholt

OL Gaula

41:35

19:48

Eivind Helgemo Furuholt

OL Gaula

41:35

19:48

Lavrans Ringdalen

Freidig

43:48

20:51

Raghild Vatne Olufsen

Mo OK

43:45

20:50

DNS

Eystein Aske

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Greta Hedman

Östersunds OK

27:15

+0:00

10:05

2.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

30:54

+3:39

11:26

DNS

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

DNS

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

DNS

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Horten Jordet

Vingelen IL

38:04

+0:00

9:31

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

48:07

+10:03

12:01

3.

Hanna Lindqvist

Östersunds OK

52:37

+14:33

13:09

4.

Marita Aske

Freidig

58:44

+20:40

14:41

5.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

59:23

+21:19

14:50

6.

Tora Kittilsen

Freidig

59:24

+21:20

14:51

7.

Solveig Louise Nissen

Freidig

1:04:23

+26:19

16:05

8.

Mia Gjermundsdotter Urset

IL BUL-Tromsø

1:04:56

+26:52

16:14

9.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

1:04:57

+26:53

16:14

10.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

1:29:54

+51:50

22:28

11.

Selma Nevin

Freidig

1:36:24

+58:20

24:06

Brutt

Ella Sandstad

Freidig

1:34:40

31 70 81 69 165 164

DNS

Una Kittilsen

Freidig

DNS

Maria Strømdal Wik

Freidig

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Scheele

Nydalens SK

1:05:43

+0:00

11:08

2.

Pia Young Vik

Nydalens SK

1:05:44

+0:01

11:08

3.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

1:06:51

+1:08

11:19

4.

Frida Haugskott

OL Trollelg

1:13:56

+8:13

12:31

5.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

1:21:28

+15:45

13:48

6.

Mari Eidsmo

Freidig

1:25:22

+19:39

14:28

7.

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:26:36

+20:53

14:40

8.

Ane Malene Kolstad

Freidig

1:27:37

+21:54

14:51

9.

Tale Tannvik Skei

Freidig

1:49:30

+43:47

18:33

10.

Mari Grøtli Svergja

Kvikne IL

1:59:41

+53:58

20:17

11.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

2:02:45

+57:02

20:48

12.

June Munkeby

Frol IL

2:12:45

+1:07:02

22:30

13.

Linnea Munkeby

Frol IL

2:12:51

+1:07:08

22:31

DNS

Vilde Lereim Storli

Freidig

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

1:17:55

+0:00

13:12

2.

Tone Almås

IL Leik

1:17:56

+0:01

13:12

3.

Anne Urset

IL BUL-Tromsø

1:22:53

+4:58

14:02

4.

Kari Tønset Guttvik

Wing OK

1:54:58

+37:03

19:29

DNS

Kari Solem Aune

Byåsen IL

DNS

Kari Ulseth

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

1:02:12

+0:00

12:26

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:26:52

+24:40

17:22

3.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

1:27:22

+25:10

17:28

4.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:36:04

+33:52

19:12

5.

Camilla Gillström

Östersunds OK

2:26:17

+1:24:05

29:15

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

55:13

+0:00

14:31

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

25:56

11:47

Jens Anton Andresen

Malvik IL

26:20

11:58

Mathias Leroyer

Freidig

13:53

6:18

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

15:20

6:58

DNS

Brage Strøm Haugsnes

Wing OK

DNS

Ole Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

22:14

+0:00

8:14

2.

Hallvard Hellevik

Freidig

23:01

+0:47

8:31

3.

Sven Nevin

Freidig

25:35

+3:21

9:28

4.

Simon Lindqvist

Östersunds OK

25:38

+3:24

9:29

5.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

26:24

+4:10

9:46

6.

Jonatan Green

Östersunds OK

29:46

+7:32

11:01

7.

Toste Wallskog

Östersunds OK

40:11

+17:57

14:52

8.

Axel Lodin

Östersunds OK

44:07

+21:53

16:20

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

34:19

+0:00

8:34

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

42:52

+8:33

10:43

3.

Emil Grønli

Freidig

53:25

+19:06

13:21

4.

Magnus Alstad

Frol IL

53:59

+19:40

13:29

5.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

59:44

+25:25

14:56

6.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

59:45

+25:26

14:56

7.

Magne Guttvik

Wing OK

1:01:54

+27:35

15:28

DNS

Sander M Jensen

Byåsen IL

DNS

Vegard Lereim Storli

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

1:02:22

+0:00

8:47

2.

Tobias Alstad

Frol IL

1:02:57

+0:35

8:51

3.

Hans Urset

IL BUL-Tromsø

1:04:47

+2:25

9:07

4.

Mikkel Holt

Freidig

1:25:51

+23:29

12:05

5.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

1:29:05

+26:43

12:32

6.

Jørgen Schjølberg

Tynset IF

1:29:18

+26:56

12:34

7.

Petter Andreas Lona

Wing OK

1:33:24

+31:02

13:09

8.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

1:34:05

+31:43

13:15

9.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

1:34:06

+31:44

13:15

10.

August Hopstad Nykvist

Wing OK

1:59:22

+57:00

16:48

11.

Erlend Aune

Byåsen IL

1:59:39

+57:17

16:51

12.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

1:59:45

+57:23

16:51

13.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

2:03:33

+1:01:11

17:24

14.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

3:18:32

+2:16:10

27:57

Brutt

August Maske

Freidig

DNS

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Urset

IL BUL-Tromsø

1:04:49

+0:00

9:07

2.

Jørgen Tegdan

Freidig

1:07:48

+2:59

9:32

3.

Torgeir Aune

Byåsen IL

1:20:29

+15:40

11:20

4.

Agnar Renolen

Wing OK

1:28:04

+23:15

12:24

5.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

1:29:16

+24:27

12:34

6.

Olle Malmring

Freidig

1:33:11

+28:22

13:07

7.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

1:33:19

+28:30

13:08

8.

Erik Hedman

Östersunds OK

1:41:27

+36:38

14:17

Brutt

Eivind Lona

Wing OK

27:57

33 37 69 48 115 124 111 60

Brutt

Christian Andre Andresen

Malvik IL

2:03:48

33 37 69 48 115 124

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

1:05:10

+0:00

11:02

2.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:11:35

+6:25

12:07

3.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:15:55

+10:45

12:52

4.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:17:36

+12:26

13:09

5.

Ulf Lindqvist

Östersunds OK

1:17:46

+12:36

13:10

6.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:21:21

+16:11

13:47

7.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:21:59

+16:49

13:53

8.

Geir Arnesen

Freidig

1:28:35

+23:25

15:00

9.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:31:06

+25:56

15:26

10.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:33:33

+28:23

15:51

11.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:37:00

+31:50

16:26

12.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

1:41:58

+36:48

17:16

DNS

Atle Pedersen

Melhus IL

DNS

Gisle Johanson

Fana IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

Freidig

41:40

+0:00

10:57

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

46:49

+5:09

12:19

3.

Morten Skoglund

Byåsen IL

50:01

+8:21

13:09

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

OL Trollelg

51:44

+0:00

13:36

2.

Tom Brantheim

Östersunds OK

1:01:17

+9:33

16:07

3.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:08:43

+16:59

18:05

4.

Robert Strøm

Wing OK

1:10:14

+18:30

18:28

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Svergja

Nord-Østerdal

54:00

+0:00

10:48

2.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

1:04:27

+10:27

12:53

3.

Fredrik Persson

1:07:17

+13:17

13:27

4.

Tore Heggem

1:13:12

+19:12

14:38

5.

Inga Ringdalen

Freidig

1:16:34

+22:34

15:18

6.

Helene Lund-Johansen

IL Tyrving

1:20:12

+26:12

16:02

7.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

1:20:14

+26:14

16:02

8.

Toril Aasheim Nymark

NTNUI

1:23:53

+29:53

16:46

DNS

Mari Fasting

Byåsen IL

DNS

Anthony Bossard

DNS

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

DNS

Triin Jäädmaa

OK Võru

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Guttvik

Wing OK

1:06:38

+0:00

16:39

2.

Leie Rune Hellevik

Freidig

1:14:44

+8:06

18:41

3.

Rune M Holt

Freidig

1:15:58

+9:20

18:59

4.

Jostein Grepstad

1:16:03

+9:25

19:00

5.

Wenche Eide

Wing OK

1:19:16

+12:38

19:49

6.

Martin Ringdalen

Freidig

1:21:07

+14:29

20:16

7.

Nelly Maswei

Freidig

1:22:23

+15:45

20:35

8.

Bente Horten

Vingelen IL

1:23:48

+17:10

20:57

9.

Kato Nykvist

Wing OK

1:37:12

+30:34

24:18

10.

Tormod Langaas

Nidarøst OK

1:44:57

+38:19

26:14

11.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:50:48

+44:10

27:42

12.

Birgitta Hanson

Östersunds OK

2:12:17

+1:05:39

33:04

DSQ

Ingerid Reinertsen

Freidig

1:59:11

140

DNS

Elvira Marie Bergheim

DNS

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

DNS

Ingvil Snøfugl

Freidig

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Kristian Eidsheim

NTNUI

25:35

+0:00

9:28

2.

Inga Konow

34:01

+8:26

12:35

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:44:10

+0:00

12:15

2.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

2:05:15

+21:05

14:44

3.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

2:08:26

+24:16

15:06

4.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

2:09:00

+24:50

15:10

5.

Maria Kristina Dovåker Liss

Östersunds OK

2:09:48

+25:38

15:16

6.

Maja Morawska

NTNUI

2:11:51

+27:41

15:30

7.

Åse Bergan

Nydalens SK

2:25:39

+41:29

17:08

8.

Elin-Kristin Hem Olsen

Freidig

2:28:04

+43:54

17:25

9.

Eva Tesarova

Wing OK

2:29:32

+45:22

17:35

10.

Matilde Munkeby

Frol IL

2:36:09

+51:59

18:22

11.

Helen Hanstock

Östersunds OK

2:38:17

+54:07

18:37

12.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

3:20:50

+1:36:40

23:37

DSQ

Gea Øiseth Bedin

Indre Østfold OK

2:02:02

109 82 63 33 61 84 90 124

Brutt

Hanna Sunnerheim Sjöberg

Östersunds OK

1:49:57

63 33 61 84 90 124

Brutt

Marit Schmid

OL Trollelg

2:11:07

63 33 61 84 90 124

DNS

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Marie Lindløv Jensen

Sarpsborg OL

DNS

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

DNS

Sunniva Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Andrén

IL Leik

1:42:19

+0:00

9:44

2.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:42:30

+0:11

9:45

3.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

1:43:29

+1:10

9:51

4.

Mattis Holt

Freidig

1:44:01

+1:42

9:54

5.

Ola Keiserås

IL Leik

1:51:49

+9:30

10:38

6.

Lars O. Løseth

OL Trollelg

1:57:36

+15:17

11:12

7.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

2:02:29

+20:10

11:39

8.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

2:05:07

+22:48

11:54

9.

Jørgen Fiskum

Frol IL

2:06:51

+24:32

12:04

10.

Øystein Grande Jaren

Freidig

2:08:29

+26:10

12:14

11.

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

2:11:56

+29:37

12:33

12.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

2:15:06

+32:47

12:52

13.

Tarjei Holo

Fossum IF

2:21:37

+39:18

13:29

14.

Stig Magnar Løvås

Freidig

2:28:33

+46:14

14:08

15.

Erik Memmi

Halmstad OK

2:29:11

+46:52

14:12

16.

Trygve Hem Olsen

Freidig

2:30:23

+48:04

14:19

17.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

2:34:59

+52:40

14:45

169

18.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

2:37:45

+55:26

15:01

19.

Jonas Waefler

Freidig

2:41:39

+59:20

15:23

20.

Elias Bergset

IL Veten

2:42:32

+1:00:13

15:28

21.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

2:43:31

+1:01:12

15:34

22.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

2:44:47

+1:02:28

15:41

23.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

2:56:38

+1:14:19

16:49

DSQ

Johan Nilsson

Östersunds OK

2:02:20

63 33 168 43 87 169 164

DSQ

James Turton

Östersunds OK

2:28:10

63 33 168 43 87 169 164

Brutt

Jørgen Baklid

Konnerud IL

52:55

63 33 168 43 87 169 164

DNS

Jonas Grønli

Freidig

DNS

Carl Petter Lyngen

Frol IL

DNS

Yngve Skogstad

Frol IL

DNS

Simon Jakobsson

Långhundra IF

DNS

Ola Berger

Byåsen IL

DNS

Marius Pytten

Kristiansand OK

DNS

Olav Vestøl

Vegårshei IL

DNS

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

Klasse: D 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Hege Hallan

OK Skøynar

Klasse: Direkte A lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

1:36:10

+0:00

11:18

2.

Anthony Leroyer

Freidig

2:53:20

+1:17:10

20:23

3.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

3:04:35

+1:28:25

21:42

DSQ

Anne Nevin

Freidig

2:46:46

90 124 111

DNS

Arild H Clausen

Freidig

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Viken

Byåsen IL

58:33

+0:00

15:24

2.

Maren Viken

Byåsen IL

1:14:55

+16:22

19:42


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2018, 18:22:13

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

216

Antall startet:

178