Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell 9 Eidsvoll 5. september 2018

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

39:39

+0:00

2.

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

52:16

+12:37

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

34:16

+0:00

2.

Anders Horvei

Frogner OL

35:13

+0:57

3.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

35:25

+1:09

4.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

37:30

+3:14

5.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

41:08

+6:52

6.

Pål Stenslet

Privat

41:15

+6:59

7.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

41:20

+7:04

8.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

41:25

+7:09

9.

Knut Engen

Nes OL

41:37

+7:21

10.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

43:38

+9:22

11.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

45:26

+11:10

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Sletten

Ullensaker OL

32:36

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

37:06

+4:30

3.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

43:04

+10:28

4.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

43:14

+10:38

5.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

43:19

+10:43

6.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

46:26

+13:50

7.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

47:02

+14:26

8.

Jan Sveen

Ullensaker OL

57:58

+25:22

DSQ

Per Aas

Eidsvoll OL

42:29

81

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

40:57

+0:00

2.

Emma Skårbø

Ullensaker OL

41:03

+0:06

3.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

41:12

+0:15

4.

Leah Larsson Wiik

Ullensaker OL

42:02

+1:05

5.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

51:08

+10:11

DSQ

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

1:42:37

49

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

28:10

+0:00

2.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

33:04

+4:54

3.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

39:09

+10:59

4.

Even Øsmundset

Eidsvoll OL

46:51

+18:41

5.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

47:09

+18:59

6.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

52:04

+23:54

7.

Per Magnus Lynne

Ullensaker OL

52:57

+24:47

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

32:08

+0:00

2.

Mina Øsmundset

Eidsvoll OL

35:23

+3:15

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saxhaug

Eidsvoll OL

19:23

+0:00

2.

Håkon Lynne

Ullensaker OL

34:39

+15:16

3.

Jan Gunnar Løvli

Hurdal OL

40:42

+21:19

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Tor Strand

Eidsvoll OL

Arrangør

Tor Arve Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

Arrangør

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2018, 21:01:02

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

43

Antall startet:

43