Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Blindevannet rundt 16. september 2018

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Bonden

1:47:34

+0:00

5:58

2.

Benedikte Øyna

2:54:14

+1:06:40

9:40

3.

Charlotte Heggeli

3:21:46

+1:34:12

11:12

4.

Grethe Høyer

3:21:47

+1:34:13

11:12

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Iversen Hellesø

2:12:46

+0:00

7:22

2.

Linda Klein

2:44:35

+31:49

9:08

3.

Nina Evanger

2:48:10

+35:24

9:20

4.

Vigdis Krohn Hansen

2:48:13

+35:27

9:20

5.

Sissel Tysnes

2:48:15

+35:29

9:20

6.

Marianne Theie

4:20:18

+2:07:32

14:27

7.

Bodil Bryn

4:21:00

+2:08:14

14:30

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Havre

1:59:19

+0:00

6:37

2.

Helle Stenestø Lille

2:32:33

+33:14

8:28

3.

Grete Nymoen

3:06:51

+1:07:32

10:22

4.

Hanne Andreassen

3:07:08

+1:07:49

10:23

5.

Ingun Moldskred

4:06:40

+2:07:21

13:42

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Dyrdahl

1:20:13

+0:00

4:27

2.

Jens Dyrdahl

1:36:41

+16:28

5:22

3.

Martin Røland Jensen

1:39:37

+19:24

5:32

4.

Alv Skjeldal

1:40:45

+20:32

5:35

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Sandvik

1:21:33

+0:00

4:31

2.

Mats Breda

1:21:35

+0:02

4:31

46

3.

Stian Kristiansen

1:26:43

+5:10

4:49

4.

Eivind Kjennerud

1:29:39

+8:06

4:58

5.

Even Myhre

1:36:53

+15:20

5:22

6.

Martin Nymoen

1:41:58

+20:25

5:39

7.

Lars Andreas Vik

1:42:39

+21:06

5:42

8.

Ole Martin Gulliksrud

1:43:20

+21:47

5:44

9.

Faustino Ariño

1:45:10

+23:37

5:50

10.

Jørgen Langklopp

1:47:06

+25:33

5:57

11.

Emil Johansen

1:49:48

+28:15

6:06

12.

Espen Kristiansen

1:50:35

+29:02

6:08

104

13.

Periklis Løkken

1:51:49

+30:16

6:12

14.

Jens Stenberg Berg

2:03:09

+41:36

6:50

15.

Sondre Esnali

2:09:00

+47:27

7:10

16.

Magnus Larsen

2:13:21

+51:48

7:24

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Luther

1:34:29

+0:00

5:14

2.

Øyvind Nilssen

1:35:58

+1:29

5:19

3.

Sondre Vedal

1:37:53

+3:24

5:26

4.

Thomas Hirgum

1:43:00

+8:31

5:43

5.

Geir Einar Flaten

1:43:16

+8:47

5:44

6.

Jørgen Rustad

1:50:03

+15:34

6:06

7.

Åge Olsen

1:53:03

+18:34

6:16

8.

Ole Bjørn Mather

2:03:17

+28:48

6:50

9.

Morten Bredesen

2:06:01

+31:32

7:00

10.

Jan Rune Havre

3:27:43

+1:53:14

11:32

43 46 104

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Furua

1:46:05

+0:00

5:53

2.

Terje Kristoffersen

1:49:42

+3:37

6:05

104

3.

John Nicolaysen

1:50:00

+3:55

6:06

4.

Svein Olav Vik

2:07:21

+21:16

7:04

5.

Karl Peder Nymoen

2:24:07

+38:02

8:00

6.

Øivind Katralen

2:44:12

+58:07

9:07

7.

Jan Trygve Jensen

2:47:25

+1:01:20

9:18

Klasse: D16-Høgås

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Ekroll

22:33

+0:00

7:31

2.

Martine Gjermstad Pettersen

24:25

+1:52

8:08

3.

Filippa Luther

24:46

+2:13

8:15

4.

Maren Berven Agard

24:53

+2:20

8:17

Klasse: H16-Høgås

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Ekroll

15:46

+0:00

5:15

2.

Kristoffer Aulie

23:47

+8:01

7:55

2.

Bjørn Berven Agard

23:47

+8:01

7:55

4.

Isac Luther

24:18

+8:32

8:06

5.

Adrian Aulie

31:07

+15:21

10:22

6.

Ola Gjermstad Pettersen

31:18

+15:32

10:26

7.

Osmund Skjørdal Gulliksrud

45:28

+29:42

15:09

8.

Alexander Brunborg

1:05:08

+49:22

21:42

Klasse: H-60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ketil Lille

2:32:20

+0:00

8:27

Klasse: Herrer-Høgås

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Ekroll

20:59

+0:00

6:59

2.

Jonas Berg

21:05

+0:06

7:01

3.

Terje Wessel Pettersen

24:00

+3:01

8:00

Klasse: Damer-Høgås

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsten Gjermstad

31:19

+0:00

10:26


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2018, 14:03:32

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

70

Antall startet:

70