Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell 10 Nes 12. september 2018

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

40:39

+0:00

2.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

41:43

+1:04

3.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

41:55

+1:16

4.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

48:40

+8:01

5.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

48:42

+8:03

6.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

54:09

+13:30

7.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

55:14

+14:35

8.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

56:10

+15:31

9.

Tor Strand

Eidsvoll OL

57:29

+16:50

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Steinbekken

Odal o-lag

35:40

+0:00

2.

Terje Bråten

Ullensaker OL

44:52

+9:12

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

49:28

+13:48

DSQ

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

1:09:22

79

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

32:50

+0:00

2.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

41:37

+8:47

3.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

42:23

+9:33

4.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

44:31

+11:41

5.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

50:56

+18:06

6.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

51:10

+18:20

DSQ

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

56:11

73 75

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

28:55

+0:00

2.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

29:17

+0:22

3.

Ivar Monsrud

Nes OL

40:40

+11:45

4.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

47:16

+18:21

5.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

48:45

+19:50

6.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

50:10

+21:15

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

21:08

+0:00

2.

Bente Aarhus

Nes OL

22:45

+1:37

3.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

29:08

+8:00

4.

Ragnhild Haugen

Ullensaker OL

30:53

+9:45

5.

Ingrid Kvarme

Nes OL

42:49

+21:41

6.

Eli Anne Nyerrød Kvarme

Nes OL

44:19

+23:11

7.

Astrid Kvarme

Nes OL

44:26

+23:18

Klasse: H Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kristian Nyerrød

Nes OL

44:28

+0:00

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Knut Engen

Nes OL

Arrangør

Ida Engen

Nes OL

Arrangør

Linda Engen

Nes OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 september 2018, 22:52:03

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

37

Antall startet:

37