Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen , løp 1 17. september 2018

Klasse: H17 Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

54:08

+0:00

2.

Stian Bergersen

IL Tyrving

57:11

+3:03

3.

Kristoffer Jacobsen

IL Tyrving

57:49

+3:41

4.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

1:01:21

+7:13

5.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

1:01:57

+7:49

6.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:03:08

+9:00

7.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:07:02

+12:54

8.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

1:08:04

+13:56

9.

Håkon Jendal

Fossum IF

1:08:25

+14:17

10.

Øystein Holo

Fossum IF

1:08:37

+14:29

11.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:10:08

+16:00

12.

Harald Kvisli

Notodden OL

1:11:20

+17:12

13.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:11:56

+17:48

14.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:12:09

+18:01

15.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

1:13:47

+19:39

16.

Per Magnus Dahl

Elverum OK

1:18:42

+24:34

DSQ

Erik Thorsson

IL Tyrving

38:34

73 84 41 91 47 72 65 64 67 77

DSQ

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

1:03:20

65

DNS

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

DNS

Stefan Ring

OK Löftan

Klasse: D17 Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Hoen

Eiker OL

1:21:48

+0:00

2.

Maria Brodin

Fossum IF

1:28:37

+6:49

3.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:30:36

+8:48

4.

Solveig Moen Letmolie

Eiker OL

1:37:35

+15:47

Klasse: H17 Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Strand

Lierbygda OL

40:55

+0:00

44

2.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

43:14

+2:19

3.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

45:42

+4:47

4.

Gunnar Hope

Modum OL

45:43

+4:48

5.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

48:13

+7:18

6.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

48:56

+8:01

7.

Eivind Hoff

IL Tyrving

50:02

+9:07

8.

Tibor Vári

Sturla, IF

55:35

+14:40

9.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

58:20

+17:25

10.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

59:11

+18:16

11.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:01:26

+20:31

12.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

1:06:35

+25:40

13.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

1:11:03

+30:08

14.

Kjetil Kjernsmo

Asker Skiklubb

1:14:21

+33:26

15.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

1:44:01

+1:03:06

DSQ

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

57:06

90 42 72

DSQ

Peter Carlsen

Sturla, IF

1:14:04

42

DSQ

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:30:24

42

DNS

Torodd Kolbergsrud

Røyken OL

DNS

Helge Stenerud

OL Tønsberg og omegn

Klasse: D17 Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Nydalens SK

41:27

+0:00

44

2.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

59:35

+18:08

3.

May Ingela Hope

Modum OL

1:00:29

+19:02

4.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

1:03:02

+21:35

5.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:12:10

+30:43

DSQ

Kirsti Aas Olsen

Eiker OL

1:07:17

42 72 65 64 67 77

DSQ

Larysa Mironava

Modum OL

1:31:26

42

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

49:37

+0:00

44

DSQ

Brede Tolo Haugland

Asker Skiklubb

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

1:05:51

+0:00

2.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

1:28:32

+22:41

Klasse: HD11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

17:05

+0:00

2.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

17:09

+0:04

3.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

21:56

+4:51

4.

Trym Holme Brinch

Asker Skiklubb

21:57

+4:52

5.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

22:06

+5:01

6.

Maren Medalen Berntsen

Asker Skiklubb

26:38

+9:33

7.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

26:39

+9:34

8.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

26:42

+9:37

9.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

28:34

+11:29

10.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

28:41

+11:36

11.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

29:55

+12:50

12.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

43:43

+26:38

DSQ

Henrik Nyberg

Asker Skiklubb

43:57

49 50 51 67 77

DNS

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

24:07

+0:00

2.

Martin Thorén

1:02:52

+38:45

3.

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

1:03:00

+38:53

DNS

Per Sennels

Røyken OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2018, 18:26:58

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

73

Antall startet:

67