Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell 11 Gjerdrum 19. september 2018

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

1:03:46

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Horvei

Frogner OL

49:23

+0:00

2.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

51:27

+2:04

3.

Knut Helland

ØstmarkaOK

51:31

+2:08

4.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

53:55

+4:32

5.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

55:45

+6:22

6.

Pål Stenslet

Privat

57:33

+8:10

7.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:03:23

+14:00

8.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

1:08:06

+18:43

9.

Trond Erik Hovind

Ullensaker OL

1:12:54

+23:31

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

51:18

+0:00

2.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

54:47

+3:29

41

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Bråten

Ullensaker OL

34:58

+0:00

2.

Vidar Berteig

IL Geoform

35:24

+0:26

3.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

42:33

+7:35

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

42:34

+7:36

5.

John Hofoss

Hadeland OL

46:27

+11:29

6.

Odd Sletten

Ullensaker OL

47:20

+12:22

7.

Kenneth Eik

Gjerdrum OL

55:30

+20:32

8.

Håvard Eik

Gjerdrum OL

58:32

+23:34

33

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

43:10

+0:00

2.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

45:07

+1:57

3.

Kari Hovind

Ullensaker OL

45:46

+2:36

33

4.

Tuva Nørve

Gjerdrum OL

50:55

+7:45

5.

Kristin Haugen Øgaard

Ullensaker OL

52:57

+9:47

6.

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

54:28

+11:18

82

7.

Eline Eggen Andreassen

Ullensaker OL

55:55

+12:45

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

31:18

+0:00

2.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

34:09

+2:51

3.

Per Sørberg

Frogner OL

34:25

+3:07

4.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

34:58

+3:40

5.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

38:50

+7:32

6.

Kjetil Haug

Gjerdrum OL

44:11

+12:53

7.

Aksel Rue

Ullensaker OL

47:33

+16:15

8.

Per Magnus Lynne

Ullensaker OL

49:24

+18:06

9.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

50:44

+19:26

10.

Bjørn Nørve

Gjerdrum OL

51:09

+19:51

11.

Sjur Nilsen

Gjerdrum OL

51:57

+20:39

12.

Jakob Ramse Dønåsen

Gjerdrum OL

57:17

+25:59

Klasse: D Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Slåstad

Ullensaker OL

35:02

+0:00

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Anders Kronberg

Gjerdrum OL

Arrangør

Pål Næss

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2018, 22:56:12

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

42

Antall startet:

42