Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen, Løp 2 24. september 2018

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

50:21

+0:00

2.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

1:03:05

+12:44

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

49:30

+0:00

Klasse: D17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Hoen

Eiker OL

1:17:43

+0:00

2.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:28:32

+10:49

3.

Line Drange Ruud

Røyken OL

1:40:16

+22:33

Klasse: H17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Lundanes

IL Tyrving

44:09

+0:00

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

47:01

+2:52

3.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

47:38

+3:29

4.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

49:02

+4:53

5.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

50:29

+6:20

6.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

52:17

+8:08

7.

Stian Bergersen

IL Tyrving

52:31

+8:22

8.

Johan Svedberg

Heming Orientering

53:31

+9:22

61

9.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

56:48

+12:39

10.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

57:34

+13:25

52 100

11.

Niklas Norman

IL GeoForm

59:50

+15:41

12.

Joakim Ferm

Røyken OL

1:00:50

+16:41

13.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

1:01:50

+17:41

14.

Harald Kvisli

Notodden OL

1:04:50

+20:41

15.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

1:06:19

+22:10

16.

Øystein Holo

Fossum IF

1:07:49

+23:40

17.

Håkon Jendal

Fossum IF

1:10:29

+26:20

18.

Per Magnus Dahl

Elverum OK

1:11:05

+26:56

19.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:13:30

+29:21

20.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:23:04

+38:55

DNS

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

DNS

Erik Thorsson

IL Tyrving

Klasse: D17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

45:53

+0:00

2.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

46:24

+0:31

67 158 157 55 57 56 106

3.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

46:55

+1:02

4.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

54:40

+8:47

5.

Tove Heimdal

Konnerud IL

55:21

+9:28

6.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:01:50

+15:57

7.

Larysa Mironava

Modum OL

1:15:16

+29:23

8.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:21:01

+35:08

Klasse: H17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

IL Tyrving

39:16

+0:00

2.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

41:03

+1:47

3.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

41:29

+2:13

4.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

44:25

+5:09

5.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

45:25

+6:09

6.

Hallvard Koren

OK Moss

46:34

+7:18

7.

Helge Stenerud

OL Tønsberg og omegn

47:08

+7:52

8.

Gunnar Hope

Modum OL

53:46

+14:30

9.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

59:12

+19:56

10.

Leif Kåre Besseberg

Eiker OL

1:01:52

+22:36

55 57 56 106

11.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

1:07:24

+28:08

12.

Torodd Kolbergsrud

Røyken OL

1:07:41

+28:25

DSQ

Peter Carlsen

Sturla, IF

54:29

57

DSQ

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

1:05:56

63 60 61 62 69 100

Brutt

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

DNS

Vidar Strand

Lierbygda OL

DNS

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

DNS

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:20

+0:00

2.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

34:41

+8:21

3.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

40:58

+14:38

4.

Martin Thorén

44:12

+17:52

5.

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

44:40

+18:20

6.

Per Sennels

Røyken OL

1:00:18

+33:58

Klasse: D/H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Holme Brinch

Asker Skiklubb

19:11

+0:00

175

2.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

19:12

+0:01

175

3.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

19:59

+0:48

175

4.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

20:06

+0:55

175

5.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

29:00

+9:49

175

6.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

29:04

+9:53

175

7.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

33:53

+14:42

8.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

33:54

+14:43

9.

Henrik Nyberg

Asker Skiklubb

34:11

+15:00

10.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

34:19

+15:08

11.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

40:40

+21:29

12.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

40:59

+21:48

13.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

44:28

+25:17

14.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

1:00:04

+40:53

Brutt

Tarje Espelin

Asker Skiklubb

Brutt

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

DNS

Jakob Rastad

Asker Skiklubb


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2018, 08:22:20

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

77

Antall startet:

71