Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas SommerløpRanking alle løyper samletDataeksport
Brikkesys.no

VBIL sommerløp Frognerseteren 21. juli 2010

Klasse: Lang 4.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

ERNST&YOUNG

32:01

+0:00

2.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

35:21

+3:20

3.

Svein Nygård

NORGES BANK

36:12

+4:11

4.

Torstein Wang

Lillomarka OL

36:16

+4:15

5.

Eivind Høydahl

Nydalens Skiklub

38:23

+6:22

6.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

38:52

+6:51

7.

Bjørn Grinde

OSI

39:03

+7:02

8.

Øyvind Due-Trier

OSI

39:48

+7:47

9.

Johan Svedberg

Heming/NJÅRD

41:56

+9:55

10.

Tor Ringstad

Tandberg

42:37

+10:36

11.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:11

+11:10

12.

Harald Iwe

NGI

44:21

+12:20

13.

Johan Lunde

OUS

44:44

+12:43

14.

Per J. Karlsbakk

Esso Sport

46:07

+14:06

15.

Knut Stabell

Statnett BIL

46:39

+14:38

16.

Knut Anders Løken

Fossum IF

46:42

+14:41

17.

Are Eriksen

OSI

47:02

+15:01

18.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

47:12

+15:11

19.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

47:38

+15:37

20.

Per Osen

Vestre Aker Skiklub

48:04

+16:03

21.

Dag Wang

Lillomarka OL

48:17

+16:16

22.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

48:18

+16:17

23.

Kjell Røkke

REINERTSEN

48:19

+16:18

24.

Pål Dahle

Oppsal IF

48:41

+16:40

25.

Johannes Hov Høydal

Fossum IF

49:29

+17:28

26.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

49:51

+17:50

27.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

50:29

+18:28

28.

Signe Flood Kjeldsen

Geoform

51:28

+19:27

29.

Marius Burmo

Privat

52:08

+20:07

30.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

52:27

+20:26

31.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

52:37

+20:36

32.

Marte Braathen

Veritas

52:42

+20:41

33.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

53:05

+21:04

34.

Knut Erik Østengen

Thales

53:34

+21:33

35.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

54:27

+22:26

36.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

54:37

+22:36

37.

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

54:48

+22:47

38.

Lars Christensen

Esso

55:36

+23:35

39.

Per Stedje

BASEFARM

55:45

+23:44

40.

Sturle Hånes

GeoForm

56:32

+24:31

41.

Arne Edvinsen

Tyrving, IL

56:56

+24:55

42.

Alain Ferber

FBI

58:14

+26:13

43.

Svein Helge Høydahl

Nydalens Skiklub

58:57

+26:56

44.

Birgit Korvald

Nydalen

1:00:00

+27:59

45.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

1:00:48

+28:47

46.

Lars Tore Haug

DNV

1:03:13

+31:12

47.

Susannah Malm

STATNETT

1:11:42

+39:41

48.

Olav Mo

DNV

1:18:35

+46:34

49.

Christine Parnemo

OSI

1:30:23

+58:22

Klasse: Mellom 3.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

31:18

+0:00

2.

Tormod Øvergaard

Intero

32:00

+0:42

3.

Roar Sigurdsen

Ringnes

32:54

+1:36

4.

John Thomas Petersen

Nordea

33:29

+2:11

5.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

33:37

+2:19

6.

Gaute Langaas

Nydalens SK

34:47

+3:29

7.

Tom Andreassen

DNBNOR

36:25

+5:07

8.

Roar Bjordal

STATSBYGG

38:47

+7:29

9.

Jon Færden

Kredinor

38:49

+7:31

10.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

39:56

+8:38

11.

Jon Foss

Friskis&Svettis

40:16

+8:58

12.

Einar Skåre

BREVPOST

40:30

+9:12

13.

Øystein Madsen

GE Healthcare

40:36

+9:18

14.

Petter Fure

OPPSAL IF

40:43

+9:25

15.

Kjersti Hov

Fossum IF

41:10

+9:52

16.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

41:20

+10:02

17.

Marianne Sandberg

Modum O-LAG

42:15

+10:57

18.

Odd Tore Saugerud

Veritas

43:00

+11:42

19.

Sigfred Fagervik

Thales

43:33

+12:15

20.

Lars Arnesen

PRIVAT

43:51

+12:33

21.

Tor Ommundsen

Veritas

44:34

+13:16

22.

Nina Sjue

Esso Sport

44:40

+13:22

23.

Siri Grandahl

Tyrving, IL

44:57

+13:39

24.

Haakon Knudsen

DNV

45:36

+14:18

25.

Tore Sæther

Esso Sport

46:12

+14:54

26.

Jappe Blomhoff

RIKSHOSPITALET

46:15

+14:57

27.

Bjørn Anders Flågen

HEMING/NJÅRD

46:45

+15:27

28.

Knut Hangeraas

GeoForm

46:51

+15:33

29.

Jon C. Fougner

FUGRO

46:54

+15:36

30.

Ann Elin Flågen

Heming/Njård

46:58

+15:40

31.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk If

47:01

+15:43

32.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

47:28

+16:10

33.

Kåre Knudsen

GeoForm

47:55

+16:37

34.

Sigurd Melsom

Kjelsås

47:58

+16:40

35.

Hege Wang

Lillomarka OL

48:00

+16:42

36.

Tormod Hegdahl

Heming/Njård OL

48:07

+16:49

37.

Eivind Aas

GeoFORM

50:00

+18:42

38.

Jon Tolgensbakk

Geoform

50:54

+19:36

39.

Charlotte Sanchis

Fugro

51:27

+20:09

40.

Kjersti Tho

Stabæk IF

52:42

+21:24

41.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

53:24

+22:06

42.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

54:51

+23:33

43.

Else Grandal

Tyrving, IL

55:24

+24:06

44.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

55:49

+24:31

45.

Inger Døhlen

RPI

56:40

+25:22

46.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

59:40

+28:22

47.

Tom Ibsen

Oslo Universitetssykehus

1:00:44

+29:26

48.

Thor Benjaminsen

OSI

1:01:14

+29:56

49.

Elisabeth Ibsen

Universitetet

1:01:27

+30:09

50.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:06:58

+35:40

51.

Rikke Gåsholt

Privat

1:08:14

+36:56

52.

Anne Elvsaas Mo

DNV

1:11:19

+40:01

53.

Atie D Saugerud

Veritas

1:13:00

+41:42

54.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:23:39

+52:21

55.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

1:23:43

+52:25

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

57:39

129

Klasse: Kort 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Jordal

SAS

30:00

+0:00

2.

Svein Kvalheim

BT

32:42

+2:42

3.

Bjørn Eckstrøm

NVE

34:09

+4:09

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

34:27

+4:27

5.

Arne Scheie

Privat

34:42

+4:42

6.

Ingvild Wang

Lillomarka O-lag

36:44

+6:44

7.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

41:27

+11:27

8.

Anne Sjønnesen

Nittedal

41:38

+11:38

9.

Bjørn Larsson

Lillomarka OL

42:12

+12:12

10.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

42:54

+12:54

11.

Magne Grande

FBI

42:56

+12:56

12.

Line Telje Høydahl

Nydalens Skiklub

43:55

+13:55

13.

Ingvild Høydahl

Nydalens Skiklub

43:58

+13:58

14.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

46:30

+16:30

15.

Harald Birkeland

OUS

52:25

+22:25

16.

Tonje Fredrikson

UIO

54:36

+24:36

17.

Inger Lise Bjordal

OUS

1:13:47

+43:47

DSQ

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

1:03:09

125

DSQ

Lilla Madsen

FBI

1:15:42

121 129 125

Klasse: EKort 1.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

19:17

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 juli 2010, 16:46:30

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

125

Antall startet:

125