Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nattpotta 25. september 2018

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

25:41

13:31

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

34:13

+0:00

11:24

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

29:52

+0:00

9:57

2.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

34:09

+4:17

11:23

3.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

37:55

+8:03

12:38

4.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

51:12

+21:20

17:04

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hanssen

Østmarka OK

57:11

+0:00

12:59

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

34:08

+0:00

11:22

2.

Erlend Otterlei

Østmarka OK

34:11

+0:03

11:23

3.

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

50:22

+16:14

16:47

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Rønningen

Østmarka OK

33:35

+0:00

11:11

2.

Jakob Gilljam

Østmarka

48:51

+15:16

16:17

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Kortner

Østmarka OK

39:03

+0:00

8:52

2.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

57:53

+18:50

13:09

3.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:15:47

+36:44

17:13

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Lillomarka

44:35

+0:00

10:07

2.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

49:18

+4:43

11:12

3.

Børge Pedersen

Nydalens SK

54:46

+10:11

12:26

4.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

58:31

+13:56

13:17

5.

Are Eriksen

OSI

1:21:34

+36:59

18:32

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka OK

51:49

+0:00

19:55

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helena Granberg

Østmarka OK

1:00:32

+0:00

20:10

2.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

1:00:34

+0:02

20:11

Klasse: A-ekstra kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

32:33

+0:00

12:31

2.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

34:48

+2:15

13:23

3.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

52:38

+20:05

20:14

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Otterlei

Østmarka OK

43:23

+0:00

13:33

2.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

1:41:03

+57:40

31:34


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2018, 23:04:30

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

28

Antall startet:

28