Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas SommerløpRanking alle løyper samletDataeksport
Brikkesys.no

VBIL Sommerløp nr 5 Grinda 28. juli 2010

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

ERNST&YOUNG

35:53

+0:00

2.

Thomas Nipen

Tyrving, IL

36:50

+0:57

3.

Christian Vogelsang

NIVA

37:35

+1:42

4.

Thor Mella

Skattedirektoratet

38:26

+2:33

5.

Tarjei Sandnes

Nydalens Skiklub

38:30

+2:37

6.

Morten Saue

Tyrving, IL

38:36

+2:43

7.

Mathias Nipen

Tyrving, IL

38:55

+3:02

8.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

40:37

+4:44

9.

Olav Eide

OSI Orientering

40:43

+4:50

10.

Torkil Eide Solstad

Tyrving, IL

40:48

+4:55

11.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

41:08

+5:15

12.

Steinar Låg

DNV

41:24

+5:31

13.

Inge Gunnes

Norconsult

42:03

+6:10

14.

Eivind Høydal

Nydalens Skiklub

42:59

+7:06

15.

Lars Karelius Noer

NRK

43:22

+7:29

16.

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

44:11

+8:18

17.

Eirik Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

44:20

+8:27

18.

Esten Wøien

Asker Skiklubb

44:31

+8:38

19.

Frode Rystad

Oppsal IF

45:52

+9:59

20.

Morten Nilstad Pettersen

Tyrving, IL

45:59

+10:06

21.

Johan Svedberg

Heming/NJÅRD

46:15

+10:22

22.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

46:59

+11:06

23.

Harald Iwe

NGI

47:31

+11:38

24.

Pål Dahle

Oppsal IF

47:55

+12:02

25.

Morten Rannem

Vegdirektoratet

49:13

+13:20

26.

Hallvard Fjær

IFE

49:27

+13:34

27.

Lars Klemetsaune

TANDBERG

49:46

+13:53

28.

Steinar Øvreås

Kongsberg

49:55

+14:02

29.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

50:36

+14:43

30.

Knut Landstad

Fugro

51:40

+15:47

31.

Egil Eide

Tyrving, IL

51:49

+15:56

32.

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

51:59

+16:06

33.

Jon Sletvold

Thales

52:55

+17:02

34.

Magne Knudsen

Privat

53:08

+17:15

35.

Vidar Svendsen

Skog og Landskap, UMB

54:06

+18:13

36.

Dag Wang

Lillomarka OL

55:17

+19:24

37.

Roar Sigurdsen

Ringnes

56:18

+20:25

38.

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

56:28

+20:35

39.

Kjersti Hov

Fossum IF

57:42

+21:49

40.

Signe Flood Kjeldsen

Geoform

58:45

+22:52

41.

Richard Blom

FBI

59:29

+23:36

42.

Håkon Amundsen

DNV

59:35

+23:42

43.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

59:55

+24:02

44.

Arne Edvinsen

Tyrving, IL

1:00:28

+24:35

45.

Tore Sannes

Geocap

1:01:01

+25:08

46.

Svein Helge Høydal

Nydalens Skiklub

1:01:17

+25:24

47.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

1:02:28

+26:35

48.

Alain Ferber

FBI

1:04:13

+28:20

49.

Roar Bjordal

STATSBYGG

1:04:55

+29:02

50.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:05:50

+29:57

51.

Lars Tore Haug

DNV

1:06:44

+30:51

52.

Harald Grevskott

FOSSUM

1:07:51

+31:58

53.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:08:02

+32:09

54.

Birgit Korvald

Nydalen

1:09:38

+33:45

55.

Tore Kalhovd

AkerSolutions

1:09:44

+33:51

56.

Per Stedje

BASEFARM

1:11:00

+35:07

57.

Per J. Karlsbakk

Esso Sport

1:11:01

+35:08

58.

Håkon Bugge

No team

1:11:26

+35:33

59.

Per Magnus

FHI

1:13:54

+38:01

60.

Uno Hanslien

BILPOST BIL

1:21:02

+45:09

61.

Petter Christensen

Esso

1:22:12

+46:19

62.

Olav Mo

DNV

1:27:57

+52:04

63.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:29:59

+54:06

64.

Marius Burmo

Privat

1:36:06

+1:00:13

DSQ

Tor Ringstad

Tandberg

8:06

96 91 129 75 97 115 112 73 70 128 110 76 7...

DSQ

Marte Braathen

Veritas

17:14

113 126 78 96 91 129 75 97 115 112 73 70 12...

DSQ

Bjørn Hauge

OSI

40:42

91

DSQ

Geir Moholdt

Nydalens Skiklub

41:52

73 70 128 110 76 77

DSQ

Sigurd Haugerud

GeoForm

2:07:30

129

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

28:02

+0:00

2.

Gaute Langaas

Nydalens SK

31:06

+3:04

3.

Einar Jensen

STATENS KARTVERK

31:09

+3:07

4.

Terje Næss

Terramar

36:46

+8:44

5.

Per Schanche

Asker SK

36:54

+8:52

6.

Tord Haflan

Nydalen Skikl

38:36

+10:34

7.

Vigdis Hobøl

Østmarka OK

39:38

+11:36

8.

Geir Arnesen

BÆRUM KOMMUNE

41:08

+13:06

9.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

42:00

+13:58

10.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

44:38

+16:36

11.

Lars Arnesen

PRIVAT

45:40

+17:38

12.

Jørn Bue Olsen

FOSSUM

46:07

+18:05

13.

Tom Andreassen

DNBNOR

46:36

+18:34

14.

Jon Foss

Friskis&Svettis

46:41

+18:39

15.

Olav Nipen

Statoil Hydro

46:48

+18:46

16.

Ingeborg Landstad

Nydalens Skiklub

46:51

+18:49

17.

Nina Sjue

Esso Sport

48:57

+20:55

18.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

48:59

+20:57

19.

Kjersti Tho

Stabæk IF

49:32

+21:30

20.

Olav Omtveit

Telenor

49:47

+21:45

21.

Øistein Pjaaka

Esso Sport

51:17

+23:15

22.

Jon Tolgensbakk

Geoform

51:26

+23:24

23.

Sigfred Fagervik

Thales

52:06

+24:04

24.

Odd Tore Saugerud

Veritas

52:25

+24:23

25.

Tor Lea

UMB

52:43

+24:41

26.

Terje Stensholm

TV2

52:50

+24:48

27.

Bjørn Spjelkavik

FBI

52:52

+24:50

28.

Roger Haugen

Røa

53:40

+25:38

29.

Glen Peters

Osi

54:27

+26:25

30.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

54:53

+26:51

31.

Knut Hangeraas

GeoForm

57:16

+29:14

32.

Haakon Knudsen

DNV

57:37

+29:35

33.

Randi Nicolaisen

Asker SK

57:47

+29:45

34.

Eyvind Aas

GEOFORM

57:56

+29:54

35.

Ane Funderud

OSI

59:04

+31:02

36.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk If

1:00:14

+32:12

37.

Harald Wibye

BDS

1:02:09

+34:07

38.

Jappe Blomhoff

RIKSHOSPITALET

1:03:13

+35:11

39.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

1:04:13

+36:11

40.

Helge Stenseth

Thales

1:07:11

+39:09

41.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

1:07:25

+39:23

42.

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:07:50

+39:48

43.

Unni Drage

AkerSolutions

1:08:01

+39:59

44.

Inger Døhlen

RPI

1:08:15

+40:13

45.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:09:32

+41:30

46.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:10:04

+42:02

47.

Tor Drage

Aker Solutions

1:10:21

+42:19

48.

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

1:11:19

+43:17

49.

Harald Birkeland

OUS

1:12:55

+44:53

50.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:20:13

+52:11

51.

Per Gjermo

Asker SK

1:23:07

+55:05

52.

Jan Storsæter

Folkehelseinstituttet

1:25:03

+57:01

53.

Atie D Saugerud

Veritas

1:31:26

+1:03:24

54.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:36:30

+1:08:28

DSQ

Einar Markhus

Norconsult

43:08

97 73 128 110 76 77

DSQ

Anne Elvsaas Mo

DNV

54:36

73 128 110 76 77 150

DSQ

Aud I Spjelkavik

FBI

1:01:30

129 75

DSQ

Tore Sæther

Esso Sport

1:02:16

78

DSQ

Dag Olav Dahle

OSI

1:03:09

110 77

DSQ

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

1:16:26

77

DSQ

Einar Hem

Ahus BIL

Mistet Brikke

Startet

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

Startet

Thor Benjaminsen

OSI

Startet

Einar Skåre

BREVPOST

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Wang

Lillomarka O-lag

23:52

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

25:30

+1:38

3.

Bjørn Eckstrøm

NVE

29:34

+5:42

4.

Terje Throndsen

SELMER/SKANSKA

29:52

+6:00

5.

Kjell Teigland

Privat

30:22

+6:30

6.

Bjørn Larsson

Lillomarka OL

31:02

+7:10

7.

Helge Kvaase

HIAK

31:42

+7:50

8.

Bjørn Arne Tronier

RPI

32:16

+8:24

9.

Hege Wang

Lillomarka OL

32:38

+8:46

10.

Hanna Eide Solstad

Tyrving, IL

33:00

+9:08

11.

Helge Monsrud

Privat

35:06

+11:14

12.

Magne Grande

FBI

35:15

+11:23

12.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

35:15

+11:23

14.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

36:03

+12:11

15.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

36:10

+12:18

16.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

36:56

+13:04

17.

Charlotte Sanchis

Fugro

37:18

+13:26

18.

Arne Jordal

SAS

41:12

+17:20

19.

Arne Scheie

Privat

42:13

+18:21

20.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

42:54

+19:02

21.

Lilla Madsen

FBI

44:35

+20:43

22.

Tor Henriksen

HIO

46:33

+22:41

23.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

46:48

+22:56

24.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

49:56

+26:04

25.

Inger Lise Bjordal

OUS

53:01

+29:09

26.

Sigrid Hallås

A hus BIL

55:10

+31:18

27.

Marit Vinje

Oppsal Orientering

59:40

+35:48

28.

Jørn Ødegård

BSFA AS

1:09:50

+45:58

DSQ

Eva Brydøy

PRIVAT

1:31:32

87


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 november 2010, 09:35:26

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

162

Antall startet:

162