Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

HØSTMESTERSKAP 3. oktober 2018

Klasse: LKSK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gabriel Strøm

56:08

+0:00

2.

Eivind Holstad

57:42

+1:34

3.

Pål Fredriksen

STAB

1:03:13

+7:05

4.

Tor Aksel Berset

1:04:26

+8:18

5.

Jonas Christie

1:04:45

+8:37

6.

Matias Valenzuela

1:06:35

+10:27

7.

Ole Fosso

1:07:18

+11:10

8.

Freddy Moland

STAB

1:08:16

+12:08

9.

Marius Kristoffersen

1:11:28

+15:20

10.

Jakob Stang

1:12:17

+16:09

11.

Sindre Evensen

1:13:03

+16:55

12.

Torjus Stuwe

1:14:00

+17:52

13.

Sondre Monsø

1:15:30

+19:22

14.

Mads Arntzen

1:15:46

+19:38

15.

Frode Johansen

1:16:05

+19:57

16.

Marius Skrinde

1:18:37

+22:29

17.

Bjørn Olav Heieraas

STAB

1:19:04

+22:56

18.

Christian Moldjord

STAB

1:20:43

+24:35

19.

Sebastian Cliteur

1:20:52

+24:44

20.

Simen Grøtterud

1:22:46

+26:38

43 44 45 51 53 36 55 58 42 54

21.

Elin-Mariell Brekke

1:24:02

+27:54

22.

Bjørnar Hoelstad

1:26:07

+29:59

23.

Simon Hansen

1:26:26

+30:18

24.

Ingrid Rygh

1:31:03

+34:55

25.

Gard Haug

1:38:11

+42:03

26.

Miriam Denstadli

1:39:28

+43:20

27.

Ammo

1:44:40

+48:32

51

28.

Randolf Strømsnes

1:47:31

+51:23

29.

Stian Landstad

1:48:33

+52:25

53

30.

Ole F. Hyllmark

1:48:45

+52:37

31.

Eirik Lavik

1:48:53

+52:45

32.

Vetle Pedersen

1:51:46

+55:38

33.

Mats Eli

2:02:20

+1:06:12

34.

Maria Nossum

2:04:11

+1:08:03

53

35.

Torbjørn Leistad

2:06:40

+1:10:32

53

36.

Thomas Horgen

2:11:28

+1:15:20

54

37.

Philip Coile

2:11:38

+1:15:30

53

38.

Benjamin Stabell

2:14:09

+1:18:01

53

39.

Magnus Eliassen

2:16:31

+1:20:23

53

40.

Frank Mellemsæther

2:17:16

+1:21:08

44

41.

Hilde Øvre

2:31:06

+1:34:58

44 45 51 53 36 54 55 58 42 54

42.

Marius Talgø

2:36:18

+1:40:10

43.

Martin Meland

2:42:10

+1:46:02

53

44.

Ruben Myrseth

2:50:10

+1:54:02

45.

Fredrik Berglund

2:51:16

+1:55:08

46.

Stine Eliassen

3:00:26

+2:04:18

47.

Silje Dalhaug

3:03:06

+2:06:58

DSQ

Frank Sandberg

44:07

36

DSQ

Georgian Gjerdrum

2:30:01

53 36 55 58 42 54

DNS

Martin Skjerve

DNS

Sveinung Aas

DNS

Eirik Holmen

Klasse: Gjesteklasse Flyfemkamp

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Glenn Muller

53:17

+0:00

2.

Joackim Eide

1:05:48

+12:31

3.

Eskil Søreng Stein

1:29:25

+36:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 oktober 2018, 17:20:25

Arrangør:

Luftkrigsskolen

Antall deltagere:

55

Antall startet:

52